Akcesoria eksploatacyjne

Oleje, żyłki do kosiarek, narzędzia ręczne i inne akcesoria do ogrodu.

Własny ogród to nie tylko rośliny, choć oczywiście są one ważne z punktu widzenia całej uprawy. W rzeczywistości będziesz potrzebował czegoś znacznie więcej niż nasiona czy woda do podlewania roślin. Oprócz tego niezbędne są również akcesoria eksploatacyjne do ogrodu. O jakic...

Oleje, żyłki do kosiarek, narzędzia ręczne i inne akcesoria do ogrodu.

Własny ogród to nie tylko rośliny, choć oczywiście są one ważne z punktu widzenia całej uprawy. W rzeczywistości będziesz potrzebował czegoś znacznie więcej niż nasiona czy woda do podlewania roślin. Oprócz tego niezbędne są również akcesoria eksploatacyjne do ogrodu. O jakich konkretnych produktach jest mowa? Jeśli chcesz poznać rozwiązania, które stanowią absolutne must have, zapoznaj się z asortymentem naszego sklepu. Jesteśmy pewni, że nie pożałujesz. Do dzieła!

Akcesoria eksploatacyjne do ogrodu – jakie produkty możesz znaleźć w naszej ofercie?

Jeśli chcesz kupić akcesoria eksploatacyjne do ogrodu, musisz wiedzieć, że jest to niezwykle obszerna kategoria. Obejmuje ona tak różnorodne rozwiązania jak na przykład:

  • olej do kosiarki… i nie tylko

  • żyłka tnąca.

Czym charakteryzuje się każde spośród wyżej wymienionych rozwiązań? Zostań z nami, a dowiesz się, co ciekawego możesz znaleźć w asortymencie naszego sklepu.

Olej do kosiarki

Jeśli chcesz mieć w ogrodzie równo przystrzyżony trawnik, nie musimy chyba przekonywać Cię, że potrzebujesz do tego kosiarki. Dobrze zdaje sobie z tego sprawę każdy, nie tylko zapaleni miłośnicy upraw ogrodowych. Aby jednak taka kosiarka mogła działać, musisz zadbać o jej konserwację, wykorzystując do tego np. olej do silników dwusuwowych. Dzięki temu sprawisz, że kosiarka będzie mogła efektywnie pracować, a także – a może nawet przede wszystkim – wydłużysz żywotność urządzenia.

Warto przy tym dodać, że olej do silników dwusuwowych ma w rzeczywistości znacznie szersze zastosowanie niż jedynie konserwacja silnika kosiarki. Praktyka pokazuje, że sprawdzi się on dobrze także w przypadku takich urządzeń jak na przykład pilarki, glebogryzarki, agregaty oraz wszelkie inne urządzenia silnikowe z silnikami dwusuwowymi, które wykorzystujesz podczas pracy w ogrodzie.

Oferowane przez nas oleje do silników dwusuwowych różnią się między sobą pod kątem klas lepkości czy pojemności. Dzięki temu jesteś w stanie dobrać taki produkt, który będzie dopasowany stricte do Twoich potrzeb.

Dostępne w naszej ofercie oleje do kosiarki czy pilarki mogą być z powodzeniem wykorzystane nie tylko podczas konserwacji silnika. Wręcz przeciwnie, możliwe jest z ich użyciem np. czyszczenie mechanizmów tnących (ostrzy).

Oczywiście, zanim jeszcze użyjesz oleju do konserwacji silnika, musisz zapoznać się z informacją zamieszczoną na opakowaniu preparatu przez producenta. Znajdują się tam zalecenia oraz informacje na temat sposobu, w jaki należy użyć oleju, by nie uszkodzić konserwowanego urządzenia. Wreszcie, trzeba również sprawdzić, czy olej może być w ogóle używany w przypadku danego sprzętu. Ponieważ jednak nasza oferta cechuje się różnorodnością, nie powinno być problemu z doborem oleju.

Żyłka tnąca

Kolejnym niezbędnym, choć czasem niedocenianym produktem jest żyłka tnąca do kosiarek. Ponieważ jest ona wykonana z jednego włókna poliamidowego, możesz liczyć na wysoki poziom wytrzymałości oraz odporność na zużycie podczas codziennej pracy. Ponadto, wysoką jakość dostępnych w naszej ofercie żyłek zapewnia np. nylon PA 6/6.

Jednocześnie, zastosowane tworzywa sztuczne sprawiają, że żyłki te wciąż pozostaję miękkie oraz elastyczne. Powierzchnia żyłki jest pokryta cienką warstewką rozpuszczalnego oleju. W efekcie zmniejsza się ryzyko zgrzewania żyłek podczas codziennego użytkowania.

Co jeszcze możesz znaleźć w ofercie naszego sklepu?

Olej do silników kosiarek czy żyłki tnące to ważny element wyposażenia, jeśli chodzi o akcesoria ogrodowe. Jednocześnie, musisz mieć na uwadze, że nie jesteśmy sklepem, który sprzedaje jedynie żyłki oraz olej do kosiarki. Wręcz przeciwnie – prezentowany przez nas asortyment jest znacznie bardziej różnorodny. Oprócz wyżej wymienionych obejmuje on także takie rozwiązania jak na przykład:

  • świece zapłonowe,

  • smar do przekładni kątowych,

  • kotły,

  • kosiarki,

  • akcesoria i narzędzia hydrauliczne,

  • grzejniki i inne akcesoria łazienkowe,

  • wyposażenie niezbędne do tworzenia domowego ogrzewania podłogowego,

oraz wszystko, czego możesz potrzebować podczas prac konserwacyjnych czy remontowych w mieszkaniu lub domu.

Więcej

Akcesoria eksploatacyjne Jest 13 produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów