Setlans SELVAN

Kocioł Setlans SELVAN to nowoczesny kocioł zasypowy dolnego spalania na drewno. Dostępne moce: 11kW, 15kW i 21kW.

Wydajne energetycznie kotły na drewno to wizytówka naszej firmy. Dostępne w naszej ofercie modele wyróżniają się wysoką solidnością wykonania, sprawnością, a także innowacyjną technologią, dzięki której zapewnią one stały dopływ ciep...

Kocioł Setlans SELVAN to nowoczesny kocioł zasypowy dolnego spalania na drewno. Dostępne moce: 11kW, 15kW i 21kW.

Wydajne energetycznie kotły na drewno to wizytówka naszej firmy. Dostępne w naszej ofercie modele wyróżniają się wysoką solidnością wykonania, sprawnością, a także innowacyjną technologią, dzięki której zapewnią one stały dopływ ciepła do instalacji centralnego ogrzewania i C.W.U.

Wygodna obsługa pieca na drewno

Każdy dostępny u nas piec na drewno wyróżnia się bardzo dużą sprawnością. Kotły dostępne są w wariancie 11, 15 i 20 kW. Dzięki temu łatwiej można dopasować je do potrzeb energetycznych wybranego budynku. Kotły zasypowe posiadają mechaniczny system czyszczenia rusztu, dzięki któremu można szybko, sprawnie i bez zbędnego brudzenia dłoni usunąć resztki niespalonego paliwa. Na uwagę zasługuje również jakość wykonania kotłów. Każdy wchodzący w skład naszej oferty piec na drewno posiada wymiennik ciepła zbudowany z wytrzymałej, bo aż 6 mm blachy kotłowej. Biorąc pod uwagę niższą temperaturę spalania paliwa, kocioł na drewno może cechować się dużo większą niezawodnością niż analogiczne kotły węglowe. Nasze kotły posiadają bardzo dużą komorę spalania, dzięki której można ograniczyć do minimum liczbę podań paliwa. Dzięki wysokiej stałopalności paliwo osiąga stałe tempo spalania. Oznacza to, że nawet w przypadku jednorazowego podania dużej ilości drewna, ilość uzyskanego w trakcie spalania ciepła utrzymuje się na stałym poziomie.

Reasumując, każdy wchodzący w skład naszego asortymentu kocioł na drewno, to funkcjonalna, bezpieczna i niezawodna konstrukcja zapewniająca właściwą ilość ciepła w zimne, jesienne i zimowe dni.

Więcej

Setlans SELVAN Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów