Grzejniki Aluminiowe

Promocje

eRaty Santander Consumer Bank

Grzejniki Aluminiowe

Znajdujące się w ofercie grzejniki aluminiowe to produkty kilku serii znanych i renomowanych firm - w tym Wulkan, KFA (Krakowska Fabryka Armatury) czy Serir. Jest to konstrukcja grzewcza najchętniej wybierana przez klientów zaraz po najbardziej popularnych grzejnikach płytowych. Wszystkie grzejniki aluminiowe wykonane są z aluminium najwyższej j...

Znajdujące się w ofercie grzejniki aluminiowe to produkty kilku serii znanych i renomowanych firm - w tym Wulkan, KFA (Krakowska Fabryka Armatury) czy Serir. Jest to konstrukcja grzewcza najchętniej wybierana przez klientów zaraz po najbardziej popularnych grzejnikach płytowych. Wszystkie grzejniki aluminiowe wykonane są z aluminium najwyższej jakości, a cena jest uzależniona od wielkości oraz innych specyficznych parametrów. Popularne grzejniki typu Wulkan to produkty o konstrukcji modułowej, dzięki czemu istnieje możliwość stworzenia grzejnika o dowolnej szerokości poprzez zamontowanie określonej ilości elementów. Grzejniki tego typu mają charakter uniwersalny i mogą być stosowane zarówno w pokojach, jak też jako grzejniki łazienkowe bądź kuchenne. Urządzenia są stosowane do standardowych instalacji centralnego ogrzewania (przede wszystkim przy ciśnieniu do 0,6 MPa i temperaturze do 95 stopni). Grzejniki są zazwyczaj lakierowane na biało metodą elektrostatyczną przy użyciu proszku epoksydowo-poliestrowego, gwarantującego wysoki połysk.

Więcej

Grzejniki Aluminiowe Jest 10 produktów.

Podkategorie

 • Grzejniki Grupa Armatura

  Polecamy grzejniki aluminiowe Grupy Armatura, które dzięki klasycznemu designowi idealnie będą pasować do Państwa domu. Trwałe konstrukcyjnie modele o parametrach dostosowanych do metrażu pokoju i preferencji domowników zapewnią Państwu komfort użytkowania i niskie koszty eksploatacji.

 • Grzejniki Diamond Wulkan

  Grzejniki aluminiowe, członowe firmy Diamond, typu Wulkan, przeznaczone do instalacji c.o. o obiegu zamkniętym i otwartym.

 • Grzejniki Fondital Serir

  Wysokowydajne grzejniki aluminiowe odlewane ciśnieniowo firmy Fondital. Eleganckie i funkcjonalne przystosowane do użytku w instalacjach niskotemperaturowych.

 • Akcesoria do...
  Szeroki asortyment akcesoriów grzejnikowych: wieszaki, odpowietrzniki, naby.
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • 29,01 zł W magazynie

  Grzejniki aluminiowe Wulkan 500, to grzejniki o budowie modułowej, tzn. można z nich skomponować grzejnik o dowolnej szerokości montując odpowiednią ilość elementów. Mogą także być używane jako typowe grzejniki łazienkowe lub też, dzięki swojemu estetycznemu wyglądowi ogrzewać wnętrza pokojów mieszkalnych.Podana cena dotyczy 1 żeberka.

  29,01 zł
  W magazynie
 • 29,90 zł W magazynie

  Grzejnik aluminiowy G 500F Krakowskiej Armatury, firmy posiadającej bogate doświadczenie i zaplecze produkcyjne, czego efektem są produkty najwyższej jakości.Podana cena dotyczy 1 żeberka. Zestaw fabryczny to 10 żeber.

  29,90 zł
  W magazynie
 • 32,00 zł W magazynie

  Grzejniki Wulkan, to grzejniki o budowie modułowej, tzn. można z nich skomponować grzejnik o dowolnej szerokości montując odpowiednią ilość elementów. Mogą także być używane jako typowe grzejniki łazienkowe lub też, dzięki swojemu estetycznemu wyglądowi ogrzewać wnętrza pokojów mieszkalnych.

  32,00 zł
  W magazynie
 • 33,00 zł W magazynie

  Grzejnik aluminiowy FONDITAL SERIR SUPER (Nova Florida) 500 - to wyroby o charakterystycznych cechach konstrukcyjnych, zapewniających maksymalną wydajność cieplną i ekonomiczność eksploatacji. Podana cena dotyczy 1 żeberka.

  33,00 zł
  W magazynie
 • 36,01 zł W magazynie

  Grzejniki aluminiowy FONDITAL SERIR SUPER (Nova Florida) 350 - Extrathermserir Super B4 został stworzony w celu optymalizacji sprawności grzejnika oraz aby zaoferować produkt o wysokich parametrach mechanicznych i cieplnych. Podana cena dotyczy 1 żeberka.

  36,01 zł
  W magazynie
 • 49,00 zł W magazynie

  Grzejniki aluminiowe Wulkan, to grzejniki o budowie modułowej, tzn. można z nich skomponować grzejnik o dowolnej szerokości montując odpowiednią ilość elementów. Mogą także być używane jako typowe grzejniki łazienkowe lub też, dzięki swojemu estetycznemu wyglądowi ogrzewać wnętrza pokojów mieszkalnych.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 170,00 zł wysyłka do 5 dni.

  Element lewy z dolnym zasilaniem prostym z zespołem przyłączeniowym kątowym do grzejnika aluminiowego G500F/D KFA Armatura.

  170,00 zł
  wysyłka do 5 dni.
 • 170,00 zł do 5 dni roboczych.

  Element prawy G500 F/D/1 z dolnym zasilaniem krzyżowym, z zespołem przyłączeniowym kątowym - KFA Armatura.

  170,00 zł
  do 5 dni roboczych.
 • 170,00 zł wysyłka do 5 dni.

  Element prawy G500F/D z dolnym zasilaniem krzyżowym z zespołem przyłączeniowym prostym KFA Armatura.

  170,00 zł
  wysyłka do 5 dni.
 • 170,00 zł wysyłka do 5 dni.

  Element lewy G500F/D z dolnym zasilaniem krzyżowym z zespołem przyłączeniowym prostym KFA Armatura.

  170,00 zł
  wysyłka do 5 dni.
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów