Grzejniki Aluminiowe

Promocje

eRaty Santander Consumer Bank

Grzejniki Aluminiowe

Znajdujące się w ofercie grzejniki aluminiowe to produkty kilku serii znanych i renomowanych firm - w tym Wulkan, KFA (Krakowska Fabryka Armatury) czy Serir. Jest to konstrukcja grzewcza najchętniej wybierana przez klientów zaraz po najbardziej popularnych grzejnikach płytowych. Wszystkie grzejniki aluminiowe wykonane są z aluminium najwyższej j...

Znajdujące się w ofercie grzejniki aluminiowe to produkty kilku serii znanych i renomowanych firm - w tym Wulkan, KFA (Krakowska Fabryka Armatury) czy Serir. Jest to konstrukcja grzewcza najchętniej wybierana przez klientów zaraz po najbardziej popularnych grzejnikach płytowych. Wszystkie grzejniki aluminiowe wykonane są z aluminium najwyższej jakości, a cena jest uzależniona od wielkości oraz innych specyficznych parametrów. Popularne grzejniki typu Wulkan to produkty o konstrukcji modułowej, dzięki czemu istnieje możliwość stworzenia grzejnika o dowolnej szerokości poprzez zamontowanie określonej ilości elementów. Grzejniki tego typu mają charakter uniwersalny i mogą być stosowane zarówno w pokojach, jak też jako grzejniki łazienkowe bądź kuchenne. Urządzenia są stosowane do standardowych instalacji centralnego ogrzewania (przede wszystkim przy ciśnieniu do 0,6 MPa i temperaturze do 95 stopni). Grzejniki są zazwyczaj lakierowane na biało metodą elektrostatyczną przy użyciu proszku epoksydowo-poliestrowego, gwarantującego wysoki połysk.

Więcej

Grzejniki Aluminiowe Jest 13 produktów.

Podkategorie

 • Grzejniki Grupa Armatura

  Polecamy grzejniki aluminiowe Grupy Armatura, które dzięki klasycznemu designowi idealnie będą pasować do Państwa domu. Trwałe konstrukcyjnie modele o parametrach dostosowanych do metrażu pokoju i preferencji domowników zapewnią Państwu komfort użytkowania i niskie koszty eksploatacji.

  Grzejniki aluminiowe Grupa Armatura

  Jeśli nie lubisz czekać, aż w domu stanie się ciepło, postaw na grzejniki aluminiowe renomowanej polskiej marki Grupa Armatura. Grzejniki polskiej marki mają budowę modułową – tworzy się je ze specjalnych żeberek, które zawierają 4 wloty ciepłego powietrza. Każdy sam decyduje o szerokości grzejnika, wybierając dowolną ilość żeberek, z których będzie się składał. Są one lekkie oraz łatwe do montażu. Z kolei solidna budowa nie daje się korozji oraz uszkodzeniom mechanicznym.

  Grzejniki grupa armatura najlepiej sprawdzają się w łazienkach oraz pokojach mieszkalnych, choć bywają instalowane również w innych miejscach. Są one niezwykle popularne z uwagi na swoją bezawaryjność. Ich obsługa też nie sprawia większego problemu – zapewniają komfort oraz bezpieczeństwo. Na uwagę zasługuje ich estetyczny wygląd. Grzejniki grupy Armatura dobrze wpasują się w każde wnętrze i będą służyć długo. Produkty są objęte okresem gwarancyjnym na 15 lat. To solidne i sprawdzone grzejniki aluminiowe, z których skorzystało już mnóstwo osób we własnych domach.

 • Grzejniki Diamond Wulkan

  Grzejniki aluminiowe, członowe firmy Diamond, typu Wulkan, przeznaczone do instalacji c.o. o obiegu zamkniętym i otwartym.

  Grzejniki aluminiowe DIAMOND WULKAN

  Grzejniki aluminiowe szybko nagrzewają pomieszczenie. Przy okazji są lekkie i łatwe do zamontowania. Nie straszna im też korozja. Ich liczne zalety sprawią, że cieszą się dużą popularnością. Jeśli interesuje Cię najbardziej wydajny grzejnik aluminiowy na rynku to koniecznie zwróć uwagę na modele Diamond Wulkan. Charakteryzują się one modułową budową, co oznacza, że możesz decydować o ich szerokości. Każde żeberko ma 4 wyloty ciepłego powietrza. Grzejniki aluminiowe najczęściej są instalowane w łazienkach oraz pokojach mieszkalnych. Można je spotkać także w innych budynkach.

  Grzejniki Diamond Wulkan spełniają wszystkie dyrektywy UE, przyznany został im znak CE zgodny z rozporządzeniem 305/2011. Są to grzejniki do instalacji CO nie sprawiają większego problemu. Wykończone są za pomocą lakieru w procesie anaforezy, potem lakierowane metodą elektrostatyczną. Grzejniki Diamond Wulkan są bardzo estetyczne, a zarazem proste w użytkowaniu. Zostały one objęte procesem gwarancyjnym na okres 15 lat.
  Sprawdź również ofertę grzejników stalowych.

 • Grzejniki Fondital Serir

  Wysokowydajne grzejniki aluminiowe odlewane ciśnieniowo firmy Fondital. Eleganckie i funkcjonalne przystosowane do użytku w instalacjach niskotemperaturowych.

  Aluminiowe grzejniki Fondital Serir

  Grzejniki Fondital Serir to seria bardzo popularnych aluminiowych kaloryferów do domów i mieszkań. Charakteryzują się one wysoką trwałością oraz atrakcyjnym wyglądem z uwagi na zastosowanie opływowych kształtów oraz solidnego lakieru.

  Wysokowydajne grzejniki Fondital Serir

  Tego typu wysokowydajne grzejniki bazują na mechanizmach, które zapewniają najlepsze parametry cieplne i mechaniczne. Jest to włoska technologia ceniona wśród ekspertów z branży hydraulicznej. Mają one stosowane certyfikaty (w tym ISO 9002) oraz gwarancje producenta. 

  Grzejniki aluminiowe są dostępne w różnych wysokościach  w tym o tak popularnych rozstawach przyłączy 350 mm, 500 mm, 800 mm.

  Zalety grzejników Fondital Serir

  Oprócz walorów wizualnych (atrakcyjne, lakierowane żeberka), grzejniki Fondital Serir są łatwe i lekkie w montażu na ścianach w różnych pomieszczeniach. Grzejniki gwarantują możliwość współpracy ze wszystkimi typami instalacji centralnego ogrzewania (w tym także z instalacjami miedzianymi).

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów