Narzędzia instalatorskie

Narzędzia dla instalatorów i hydraulików. Do obróbki rur z zakresu cięcia, czyszczenia, gięcia, gwintowania i obcinania. Klucze nastawne i do białego montażu.

Montaż i serwis instalacji C.O. wymagają odpowiednich narzędzi instalatorskich. W naszej ofercie można je znaleźć. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z każdym z nich. Chętnie pomoż...

Narzędzia dla instalatorów i hydraulików. Do obróbki rur z zakresu cięcia, czyszczenia, gięcia, gwintowania i obcinania. Klucze nastawne i do białego montażu.

Montaż i serwis instalacji C.O. wymagają odpowiednich narzędzi instalatorskich. W naszej ofercie można je znaleźć. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z każdym z nich. Chętnie pomożemy w doborze optymalnego sprzętu.

Obróbka rur — co jest niezbędne?

Instalacje wodne to przede wszystkim rury. A te — jak wiadomo — trzeba właściwie obrobić i oczyścić. W naszej ofercie znajdą Państwo narzędzia instalatorskie przeznaczone do przecinania rur i ich oczyszczenia. Proponujemy m.in. obcinarki do rur z tworzywa sztucznego i miedzi, szczoteczki czyszczące wyposażone we włosie o odpowiedniej twardości, a także miarki, dzięki którym można łatwo odmierzyć rurę o pożądanej długości.

W ofercie mamy również gratowniki, które służą do usuwania ostrych krawędzi i zadziorów z przyciętych rur wykonanych z aluminium lub miedzi. Z kolei do prostszych prac polecamy specjalistyczne noże z łamanym ostrzem, dzięki którym wykonanie szeregu prac manualnych będzie jeszcze łatwiejsze.

Tarcze i inne akcesoria do cięcia

W pracy instalatora ważne jest precyzyjne cięcie. I właśnie dlatego proponujemy naszym klientom szereg akcesoriów, dzięki którym będzie ono jeszcze łatwiejsze. W ofercie mamy m.in.:

  • tarcze diamentowe, przeznaczone do obróbki stali o podwyższonej twardości,

  • tarcze płaskie, zapewniające precyzję cięcia w każdych warunkach.

Naszym klientom oferujemy narzędzia dla instalatorów o bardzo szerokim zastosowaniu. W asortymencie mamy np. tarcze do cięcia na sucho, a więc bez zastosowania chłodziwa.

Szczelność instalacji

Podczas wykonywania prac instalatorskich bardzo ważne jest, aby stworzyć połączenia o odpowiednim poziomie szczelności. Oferujemy akcesoria i narzędzia dla instalatorów, które są niezbędnikiem każdego profesjonalisty. Mamy w ofercie m.in. nici do uszczelniania gwintów (odpowiednik pakunku), aerozole służące do diagnostyki połączeń, a także pastę uszczelniającą i folie teflonowe, które doskonale sprawdzają się podczas uszczelniania.

Dysponujemy też bardzo zaawansowanymi akcesoriami, które są przeznaczone do ściśle określonych zastosowań. Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się np. pasty uszczelniające, które:

  • przeznaczone są do łączenia rur wykonanych z tworzywa sztucznego,

  • nadają się do prac przy instalacjach z wodą pitną.

Przygotowując dla Państwa naszą ofertę, stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo użytkownika. W tym celu wprowadziliśmy do naszego asortymentu szeroką gamę rękawic poliestrowych pokrytych lateksem. Dzięki temu charakteryzują się one:

  • zwiększoną odpornością na przecięcie,

  • doskonałą izolacją termiczną,

  • elastycznością i dopasowaniem.

Poza tym nasze rękawice są zaprojektowane tak, aby można było z ich pomocą łatwo obsługiwać różnego rodzaju narzędzia hydrauliczne. Przygotowując asortyment, stawiamy na bezpieczeństwo, ale i na ergonomię pracy.

Palniki i kartusze gazowe

Praca przy instalacjach wodnych, kanalizacjach i podłączeniach centralnego ogrzewania wymaga nieraz zgrzania rur przy odpowiedniej temperaturze. Tylko wtedy można mieć pewność, że uzyskane w ten sposób połączenie jest stabilne, niezawodne i odporne na zwiększone ciśnienie lub naprężenia, które w naturalny sposób powstają wewnątrz instalacji.

Oferujemy różnego rodzaju narzędzia instalatorskie w postaci palników i kompatybilnych z nimi kartuszy z gazem (propan-butan). Wszystkie nasze palniki spełniają wymogi związane z bezpieczeństwem przeciwpożarowym. W swej ofercie posiadamy kompletne zestawy do lutowania miękkiego i twardego.

Pozostałe akcesoria

Dostarczamy Państwu wszechstronne i niezawodne narzędzia hydrauliczne, a także instalatorskie, które przydadzą się podczas wielu różnych prac. W swej ofercie mamy m.in. przyrządy pomiarowe, kołki rozporowe (wykonane z materiałów o zróżnicowanej rozszerzalności), klucze nastawne, które można dopasować do śrub o określonych rozmiarach, a także wiele innych narzędzi, które mogą się przydać podczas codziennych prac.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z kategorią narzędzi instalatorskich i hydraulicznych. U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Więcej

Narzędzia instalatorskie Jest 64 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 64 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 64 elementów