Kotły na paliwa stałe

eRaty Santander Consumer Bank

Kotły na paliwa stałe

Oferowane przez nas kotły to szeroki asortyment produktów znanych i renomowanych marek. W zależności od rodzaju stosowanego materiału opałowego, w naszej ofercie można znaleźć kotły na paliwo stałe, na ekogroszek lub na pellet. Standardowy kocioł CO to uniwersalne urządzenia przystosowane do spalania węgla, mieszanki węgla i miału, drewna oraz r...

Oferowane przez nas kotły to szeroki asortyment produktów znanych i renomowanych marek. W zależności od rodzaju stosowanego materiału opałowego, w naszej ofercie można znaleźć kotły na paliwo stałe, na ekogroszek lub na pellet. Standardowy kocioł CO to uniwersalne urządzenia przystosowane do spalania węgla, mieszanki węgla i miału, drewna oraz różnego rodzaju biomasy. W zależności od rodzaju spalanego materiału, część tego typu kotłów oferowanych jest z podajnikiem ułatwiającym dozowanie opału. Standardowe kotły SEMRAU są oferowane w kilku wariantach, różniących się parametrami - przede wszystkim mocą urządzenia (m.in. 9kW, 12 kW, 15 kW czy 19 kW). Wszystkie oferowane kotły posiadają deklaracje zgodności z obowiązującymi dyrektywami Unii Europejskiej (znak CE) oraz przepisami polskimi, w tym normami związanymi z zakresem emisji zanieczyszczeń do środowiska. Przykładem takich urządzeń są kotły pelletowe Agat, Kawah czy też nowoczesny automatyczny i ekologiczny kocioł pelletowy Defro Alfa.

Więcej

Kotły na paliwa stałe Jest 81 produktów.

Podkategorie

 • Kotły DEFRO

  Kotły Defro to sprawdzony sposób na zapewnienie w swoim domu ogrzewania centralnego. Niezwykle wygodne i bezpieczne kotły posiadają samoczyszczący palnik pelletu z wbudowaną zapalarką. Kotły Defro to niekwestionowany lider w dziedzinie ogrzewania. Wykorzystanie najnowocześniejszych technik sterowania oraz możliwość wzbogacenia kotła o moduł Wifi, czy regulator pokojowy. Intuicyjny i dotykowy panel sterowania pozwala na ustawienie odpowiedniej temperatury oraz czasu zapalania. Jeśli cenisz sobie wygodę oraz bezpieczeństwo kotły Defro to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Dzięki nim zadbasz o ogrzewanie w swoim domu niezależnie od miejsca, w jakim się znajdujesz. Kotły wykonane zostały z wysokiej jakości stali, co gwarantuje ogromne bezpieczeństwo oraz odpowiednie utrzymywanie temperatury przez cały proces spalania. Już teraz zadbaj o swoją wygodę i ciesz się nowoczesnym sposobem na ogrzewanie centralne w Twoim domu. Bez obaw steruj czasem rozpalania i wygaszania palnika oraz temperaturą we wszystkich pomieszczeniach Twojego domu!

 • Kotły KOŁTON

  Kotły Kołton to profesjonalne urządzenia dla zorganizowania centralnego ogrzewania w obiektach domowych. Kotły posiadają specjalne podajniki oraz charakteryzują się ograniczoną emisją spalania. Urządzenia wyposażone zostały w najnowocześniejsze techniki, umożliwiające bezpieczne i wygodne ogrzewanie pomieszczeń. Kotły Kołton posiadają specjalne sterowniki, które kontrolują pracę podajnika, temperaturę wody oraz inne istotne parametry. Produkty marki Kołton posiadają ekologiczne atesty potwierdzone badaniami. Jeżeli zależy Ci na bezproblemowym dbaniu o ciepło w pomieszczeniach całego Twojego domu oraz kontrolowaniu odpowiedniej temperatury.  W zależności od indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań w naszym sklepie internetowym znajdziesz rozwiązanie pozwalające na wybranie najlepszych parametrów kotła. Urządzenia wyposażone w intuicyjny sterownik umożliwiają dbanie o odpowiednią pracę wentylatora i podajnika ślimakowego, gwarantując bezproblemowe funkcjonowanie całego ogrzewania w obiektach o różnym charakterze.

 • Kotły KAMEN

  Firma Kamen działa na rynku jako producent stalowych kotłów wodnych CO na paliwa stałe, w tym kotłów na ekogroszek i kotłów na pellet od 1990 roku.

 • Kotły SAS

  Kotły SAS to tak naprawdę wysokiej jakości piece c.o. na paliwa stałe, które służą do ogrzewania budynków, a dokładniej mówiąc, takich miejsc jak domy, pasaże handlowe, sklepy, czy też różne inne lokale tudzież pomieszczenia gospodarcze. Prezentowane urządzenia grzewcze, dzięki temu, że zostały wyprodukowane z wytrzymałych, a zarazem wysokiej jakości materiałów, a także sprawdzonych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych charakteryzują się nie tylko trwałością, czy też funkcjonalnością, ale przede wszystkim wyróżniają się wysoką wydajnością oraz niezawodnością. Dlatego też kotły SAS, które dostępne są w bardzo szerokiej i różnorodnej gamie pod względem oferowanych modeli, cieszą się ogromną popularnością, jak również zaufaniem wśród tych wszystkich osób, które miały, a co ważniejsze, nadal mają okazję korzystać z tych wyjątkowych urządzeń grzewczych, które z powodzeniem będą nam służyły przez długie lata. Ponadto opisywane piece c.o. dostępne są tak naprawdę w bardzo konkurencyjnych cenach.

 • Kotły ZĘBIEC

  Kotły Zębiec to sprawdzone, a przede wszystkim bardzo wydajne kotły c.o., które ze względu na swoją konstrukcję, a także specyfikę działania wykorzystywane są do ogrzewania różnego rodzaju budynków, a w szczególności domów, sklepów, pomieszczeń gospodarczych oraz pawilonów handlowych. Opisywane rozwiązania charakteryzują się tak naprawdę najwyższą jakością, a to za sprawą tego, że przy ich produkcji wykorzystywane są tylko i wyłącznie wytrzymałe, a przy tym również sprawdzone materiały, które to w znaczący sposób poprawiają wytrzymałość omawianych urządzeń, przyczyniając się również do ich długoletniego użytkowania. Dlatego też od kilkunastu lat kotły Zębiec są uważane za urządzenia trwałe, bezawaryjne i łatwe w obsłudze, stąd też cieszą się ogromną popularnością, a co ważniejsze, zaufaniem ze strony wszystkich osób, które miały okazje z nich skorzystać. Dodatkowo opisywane urządzenia grzewcze dostępne są w przeróżnych wariantach, a dokładniej mówiąc, modelach, gdzie to mamy do czynienia m.in. z piecami uniwersalnymi na węgiel bądź też drewno, jak i piecami peletowymi.

 • Kotły OGNIWO

  W prawidłowym funkcjonowaniu firmy z branży przemysłowej kluczowe jest posiadanie odpowiedniego sprzętu jakimi są kotły węglowe. Ogniwo będący producentem powyższego urządzenia, znane jest z produkcji wysokojakościowych pieców oraz kotłów. Kocioł Ogniwo, ale i inne sprzęty tego typu, to podgrzewacz na paliwo stałe, będący źródłem ciepła do uzyskania wody ciepłej. Kotły węglowe wyróżniają się niewielkimi rozmiarami. Dodatkowo kotły posiadają zazwyczaj elementy wykonane ze specjalnej, posiadającej atesty stali kotłowej, której grubość wpływa na ich trwałość oraz długość użytkowania powyższych urządzeń. Poza tym opisywany sprzęt jest wyposażony w stały ruszt wodny, na którym to zachodzi proces spalania, ale także i przegrodę wodną odpowiedzialną za wpływ na lepszy odbiór uzyskanego ciepła ze spalin. Kotły jak na swoje niewielkie wymiary, wynoszące z reguły 74 cm mają pojemność komory spalania 32 dm3 i są w stanie pomieścić aż do 8 kg węgla. Niewątpliwą zaletą opisywanej kategorii urządzeń jest także to, że posiadają one wbudowany wskaźnik temperatury.

 • Kotły SEMRAU

  Oferujemy Państwu szeroki wybór wśród produktów, jakimi są kotły Semrau. Niezwykle uniwersalne i funkcjonalne, przystosowane do spalania węgla, drewna, ekogroszku i komponentów biomasowych. Kotły Semrau posiadają efektywny system spalania co pozwoliło uzyskać certyfikaty 5 kasay i ecodesign. Temperatura oraz moc kotła Lider Eko regulowana jest za pomocą niezawodnego pokrętła w drzwiach popielnikowych. Kotły, jakie oferujemy posiadają 3 lata gwarancji na wymiennik ciepła. Kotły Semrau to obecnie popularne rozwiązania dla ogrzewania centralnego w gospodarstwach domowych. Wymiennik ciepła wykonany ze stali kotłowej o grubości 6 mm gwarantuje odpowiednie utrzymywanie temperatury przez cały proces spalania. Wśród wielu rozwiązań, jakie oferujemy posiadamy kotły o mocy od 9 kW do aż 30 kW, co gwarantuje możliwość wyboru kotła w zależności od wielkości ogrzewanych pomieszczeń. Łatwe w montażu, bezpieczne, wykonane z wysokiej jakości materiałów kotły to idealny sposób na zapewnienie w swoim domu ogrzewania centralnego niezależnie od rodzaju spalanego materiału.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 81 elementów
 • 13 224,00 zł 17 400,00 zł -24% pytaj o czas realizacji.

  Defro KOMFORT EKO Lux 12kW - Automatyczny kocioł na ekogroszek spełniający normy ekologiczne 5 Klasy i Ecodesign. Klasa efektywności energetycznej:  B

  13 224,00 zł 17 400,00 zł -24%
  Obniżka!
  pytaj o czas realizacji.
 • 13 604,00 zł 17 900,00 zł -24% pytaj o czas realizacji.

  Defro KOMFORT EKO Lux 15kW - Automatyczny kocioł na ekogroszek spełniający normy ekologiczne 5 Klasy i Ecodesign. Klasa efektywności energetycznej:  B

  13 604,00 zł 17 900,00 zł -24%
  Obniżka!
  pytaj o czas realizacji.
 • 14 364,00 zł 18 900,00 zł -24% pytaj o czas realizacji.

  Defro KOMFORT EKO Lux 20kW - Automatyczny kocioł na ekogroszek spełniający normy ekologiczne 5 Klasy i Ecodesign. Klasa efektywności energetycznej:  B

  14 364,00 zł 18 900,00 zł -24%
  Obniżka!
  pytaj o czas realizacji.
 • 15 808,00 zł 20 800,00 zł -24% pytaj o czas realizacji.

  Defro KOMFORT EKO Lux 25kW - Automatyczny kocioł na ekogroszek spełniający normy ekologiczne 5 Klasy i Ecodesign. Klasa efektywności energetycznej:  B

  15 808,00 zł 20 800,00 zł -24%
  Obniżka!
  pytaj o czas realizacji.
 • 16 492,00 zł 21 700,00 zł -24% pytaj o czas realizacji.

  Defro KOMFORT EKO Lux 30kW - Automatyczny kocioł na ekogroszek spełniający normy ekologiczne 5 Klasy i Ecodesign.

  16 492,00 zł 21 700,00 zł -24%
  Obniżka!
  pytaj o czas realizacji.
 • 18 924,00 zł 24 900,00 zł -24% pytaj o czas realizacji.

  Defro KOMFORT EKO Lux 30kW - Automatyczny kocioł na ekogroszek spełniający normy ekologiczne 5 Klasy i Ecodesign.

  18 924,00 zł 24 900,00 zł -24%
  Obniżka!
  pytaj o czas realizacji.
 • 11 264,00 zł 12 800,00 zł -12% pytaj o czas realizacji.

  Automatyczny kocioł na ekogroszek Defro KOMFORT EKO MINI 11kW spełnia normy ekologiczne 5 Klasy i Ecodesign.

  11 264,00 zł 12 800,00 zł -12%
  Obniżka!
  pytaj o czas realizacji.
 • 11 792,00 zł 13 400,00 zł -12% pytaj o czas realizacji.

  Automatyczny kocioł na ekogroszek Defro KOMFORT EKO MINI 15kW spełnia normy ekologiczne 5 Klasy i Ecodesign.

  11 792,00 zł 13 400,00 zł -12%
  Obniżka!
  pytaj o czas realizacji.
 • 13 112,00 zł 14 900,00 zł -12% pytaj o czas realizacji.

  Automatyczny kocioł na ekogroszek Defro KOMFORT EKO MINI 20kW spełnia normy ekologiczne 5 Klasy i Ecodesign.

  13 112,00 zł 14 900,00 zł -12%
  Obniżka!
  pytaj o czas realizacji.
 • 13 904,00 zł 15 800,00 zł -12% pytaj o czas realizacji.

  Automatyczny kocioł na ekogroszek Defro KOMFORT EKO MINI 24kW spełnia normy ekologiczne 5 Klasy i Ecodesign.

  13 904,00 zł 15 800,00 zł -12%
  Obniżka!
  pytaj o czas realizacji.
 • 18 656,00 zł 21 200,00 zł -12% pytaj o czas realizacji.

  Automatyczny kocioł na ekogroszek Defro KOMFORT EKO MINI 40kW spełnia normy ekologiczne 5 Klasy i Ecodesign.

  18 656,00 zł 21 200,00 zł -12%
  Obniżka!
  pytaj o czas realizacji.
 • 16 660,00 zł 19 600,00 zł -15% W magazynie

  Kołton BIO PELLKOMPAKT 12kW to kocioł grzewczy zawierający płomienicowo - płomieniówkowy wymiennik ciepła oparty o trójciągową konstrukcje przystosowany do spalania pelletu. Korpus kotła w całości zbudowany jest z blachy kotłowej o grubości 6 mm.  Automatyczne rozpalanie i wygaszanie.Innowacyjny system czyszczenia paleniska z powstałego żużlu.Nowoczesny...

  16 660,00 zł 19 600,00 zł -15%
  Obniżka!
  W magazynie
 • 17 127,50 zł 20 150,00 zł -15% W magazynie

  Kołton BIO PELLKOMPAKT 16kW to kocioł grzewczy zawierający płomienicowo - płomieniówkowy wymiennik ciepła oparty o trójciągową konstrukcje przystosowany do spalania pelletu. Korpus kotła w całości zbudowany jest z blachy kotłowej o grubości 6 mm.  Automatyczne rozpalanie i wygaszanie.Innowacyjny system czyszczenia paleniska z powstałego żużlu.Nowoczesny...

  17 127,50 zł 20 150,00 zł -15%
  Obniżka!
  W magazynie
 • 18 224,00 zł 21 440,00 zł -15% W magazynie

  Kołton BIO PELLKOMPAKT 20kW to kocioł grzewczy zawierający płomienicowo - płomieniówkowy wymiennik ciepła oparty o trójciągową konstrukcje przystosowany do spalania pelletu. Korpus kotła w całości zbudowany jest z blachy kotłowej o grubości 6 mm.  Automatyczne rozpalanie i wygaszanie.Innowacyjny system czyszczenia paleniska z powstałego żużlu.Nowoczesny...

  18 224,00 zł 21 440,00 zł -15%
  Obniżka!
  W magazynie
 • 19 813,50 zł 23 310,00 zł -15% W magazynie

  Kołton BIO PELLKOMPAKT 24kW to kocioł grzewczy zawierający płomienicowo - płomieniówkowy wymiennik ciepła oparty o trójciągową konstrukcje przystosowany do spalania pelletu. Korpus kotła w całości zbudowany jest z blachy kotłowej o grubości 6 mm.  Automatyczne rozpalanie i wygaszanie.Innowacyjny system czyszczenia paleniska z powstałego żużlu.Nowoczesny...

  19 813,50 zł 23 310,00 zł -15%
  Obniżka!
  W magazynie
 • 24 288,00 zł 27 600,00 zł -12% Kocioł na zamówienie.

  Defro Alfa 12kW to automatyczny kocioł pelletowy spełniający normy ekologiczne 5 Klasy i Ecodesign.

  24 288,00 zł 27 600,00 zł -12%
  Obniżka!
  Kocioł na zamówienie.
 • 24 904,00 zł 28 300,00 zł -12% Kocioł na zamówienie.

  Defro Alfa 17kW to automatyczny kocioł pelletowy spełniający normy ekologiczne 5 Klasy i Ecodesign.

  24 904,00 zł 28 300,00 zł -12%
  Obniżka!
  Kocioł na zamówienie.
 • 25 960,00 zł 29 500,00 zł -12% Kocioł na zamówienie.

  Defro Alfa 22kW to automatyczny kocioł pelletowy spełniający normy ekologiczne 5 Klasy i Ecodesign.

  25 960,00 zł 29 500,00 zł -12%
  Obniżka!
  Kocioł na zamówienie.
 • 26 928,00 zł 30 600,00 zł -12% Kocioł na zamówienie.

  Defro Alfa 26kW to automatyczny kocioł pelletowy spełniający normy ekologiczne 5 Klasy i Ecodesign.

  26 928,00 zł 30 600,00 zł -12%
  Obniżka!
  Kocioł na zamówienie.
 • 29 656,00 zł 33 700,00 zł -12% Kocioł na zamówienie.

  Defro Alfa 30kW to automatyczny kocioł pelletowy spełniający normy ekologiczne 5 Klasy i Ecodesign.

  29 656,00 zł 33 700,00 zł -12%
  Obniżka!
  Kocioł na zamówienie.
 • 15 928,00 zł 18 100,00 zł -12% Kocioł na zamówienie.

  Defro Gamma 10kW to automatyczny kocioł pelletowy spełniający normy ekologiczne 5 Klasy i Ecodesign.

  15 928,00 zł 18 100,00 zł -12%
  Obniżka!
  Kocioł na zamówienie.
 • 16 368,00 zł 18 600,00 zł -12% Kocioł na zamówienie.

  Defro Gamma 15kW to automatyczny kocioł pelletowy spełniający normy ekologiczne 5 Klasy i Ecodesign.

  16 368,00 zł 18 600,00 zł -12%
  Obniżka!
  Kocioł na zamówienie.
 • 17 160,00 zł 19 500,00 zł -12% Kocioł na zamówienie.

  Defro Gamma 20kW to automatyczny kocioł pelletowy spełniający normy ekologiczne 5 Klasy i Ecodesign.

  17 160,00 zł 19 500,00 zł -12%
  Obniżka!
  Kocioł na zamówienie.
 • 17 864,00 zł 20 300,00 zł -12% Kocioł na zamówienie.

  Defro Gamma 25kW to automatyczny kocioł pelletowy spełniający normy ekologiczne 5 Klasy i Ecodesign.

  17 864,00 zł 20 300,00 zł -12%
  Obniżka!
  Kocioł na zamówienie.
 • 20 976,00 zł 27 600,00 zł -24% na zamówienie - pytaj o termin.

  Kocioł KOMPAKT EKOPELL 20 kW to kocioł, który od wielu lat znajduje się w ofercie DEFRO, jest kotłem, który w segmencie urządzeń na pellet spełnia oczekiwania dla wymagąjących. Wielokrotnie nagradzany na międzynarodowych targach. 

  20 976,00 zł 27 600,00 zł -24%
  Obniżka!
  na zamówienie - pytaj o termin.
 • 21 812,00 zł 28 700,00 zł -24% na zamówienie - pytaj o termin.

  Kocioł KOMPAKT EKOPELL 26 kW to kocioł, który od wielu lat znajduje się w ofercie DEFRO, jest kotłem, który w segmencie urządzeń na pellet spełnia oczekiwania dla wymagąjących. Wielokrotnie nagradzany na międzynarodowych targach. 

  21 812,00 zł 28 700,00 zł -24%
  Obniżka!
  na zamówienie - pytaj o termin.
 • 25 004,00 zł 32 900,00 zł -24% na zamówienie - pytaj o termin.

  Kocioł KOMPAKT EKOPELL 35 kW to kocioł, który od wielu lat znajduje się w ofercie DEFRO, jest kotłem, który w segmencie urządzeń na pellet spełnia oczekiwania dla wymagąjących. Wielokrotnie nagradzany na międzynarodowych targach. 

  25 004,00 zł 32 900,00 zł -24%
  Obniżka!
  na zamówienie - pytaj o termin.
 • 15 580,00 zł 20 500,00 zł -24% na zamówienie - pytaj o termin.

  Kocioł DEFRO Smart EkoPell 12kW wyposażony w palnik pelletowy z funkcją automatycznego czyszczenia w standardzie.

  15 580,00 zł 20 500,00 zł -24%
  Obniżka!
  na zamówienie - pytaj o termin.
 • 16 720,00 zł 22 000,00 zł -24% na zamówienie - pytaj o termin.

  Kocioł DEFRO Smart EkoPell 16kW wyposażony w palnik pelletowy z funkcją automatycznego czyszczenia w standardzie.

  16 720,00 zł 22 000,00 zł -24%
  Obniżka!
  na zamówienie - pytaj o termin.
 • 17 632,00 zł 23 200,00 zł -24% pytaj o termin.

  Kocioł DEFRO Smart EkoPell 20kW wyposażony w palnik pelletowy z funkcją automatycznego czyszczenia w standardzie.

  17 632,00 zł 23 200,00 zł -24%
  Obniżka!
  pytaj o termin.
 • 18 620,00 zł 24 500,00 zł -24% pytaj o termin.

  Kocioł DEFRO Smart EkoPell 24kW wyposażony w palnik pelletowy z funkcją automatycznego czyszczenia w standardzie.

  18 620,00 zł 24 500,00 zł -24%
  Obniżka!
  pytaj o termin.
 • 20 368,00 zł 26 800,00 zł -24% pytaj o termin.

  Kocioł DEFRO Smart EkoPell 28kW wyposażony w palnik pelletowy z funkcją automatycznego czyszczenia w standardzie.

  20 368,00 zł 26 800,00 zł -24%
  Obniżka!
  pytaj o termin.
 • 15 189,50 zł 17 870,00 zł -15% W magazynie

  Kocioł DUOX 12kW 5 klasa to kocioł grzewczy z zasobnikiem i automatycznym podajnikiem paliwa przystosowanym do spalania eko groszku. Korpus kotła wykonany w całości jest z blachy atestowanej o grubości 6-8 mm.

  15 189,50 zł 17 870,00 zł -15%
  Obniżka!
  W magazynie
 • 16 065,00 zł 18 900,00 zł -15% W magazynie

  Kocioł DUOX 19kW 5 klasa to kocioł grzewczy z zasobnikiem i automatycznym podajnikiem paliwa przystosowanym do spalania eko groszku. Korpus kotła wykonany w całości jest z blachy atestowanej o grubości 6-8 mm.

  16 065,00 zł 18 900,00 zł -15%
  Obniżka!
  W magazynie
 • 17 229,50 zł 20 270,00 zł -15% W magazynie

  Kocioł DUOX 25kW 5 klasa to kocioł grzewczy z zasobnikiem i automatycznym podajnikiem paliwa przystosowanym do spalania eko groszku. Korpus kotła wykonany w całości jest z blachy atestowanej o grubości 6-8 mm.

  17 229,50 zł 20 270,00 zł -15%
  Obniżka!
  W magazynie
 • 20 213,00 zł 23 780,00 zł -15% W magazynie

  Kocioł DUOX 35kW 5 klasa to kocioł grzewczy z zasobnikiem i automatycznym podajnikiem paliwa przystosowanym do spalania eko groszku. Korpus kotła wykonany w całości jest z blachy atestowanej o grubości 6-8 mm.

  20 213,00 zł 23 780,00 zł -15%
  Obniżka!
  W magazynie
Pokazuje 1 - 36 z 81 elementów