Nasza oferta

Nowe produkty

eRaty Santander Consumer Bank

Nasza oferta W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Kotły na paliwa stałe

  Posiadamy szeroki wybór kotłów znanych i sprawdzonych producentów. Oferujemy piece węglowe, miałowe, na pellet, eko groszek, trociny, zrębki, brykiet.

 • Kotły gazowe

  Kotły gazowe wiszące i stojące dla typowych zastosowań w mieszkaniach i domach jednorodzinnych, jednofunkcyjne oraz dwufunkcyjne z komorą zamkniętą lub otwartą spalania.

 • Akcesoria do kotłów

  Akcesoria i sterowniki do kotłów na paliwa stałe: miarkowniki, sterowniki, detektory czadu, wentylatory, wężownice schładzające, zawory mieszające.

 • Pompy C.O., C.W.U.

  Szeroka oferta pomp obiegowych wraz ze sterownikami i osprzętem instalacyjnym.

 • Grzejniki Stalowe

  Grzejniki stalowe, panelowe firm DIAMOND, PURMO, STELRAD, KERMI i RADSON.

 • Grzejniki Aluminiowe

  Grzejniki aluminiowe z serii Wulkan, Serir, KFA. To kaloryfery najchętniej wybierane zaraz po grzejnikach płytowych.

 • Grzejniki Łazienkowe

  Grzejniki Łazienkowe - klasyczne, eleganckie oraz nowoczesne i funkcjonalne grzejniki do łazienki w przystępnych cenach.

 • Aksesoria grzejnikowe

  Szeroki asortyment: zaworów grzejnikowych, głowic termostatycznych, przyłączy grzejnikowych, zaworów powrotnych (odcinających), zestawów przyłączeniowych.

 • Zasobniki C.W.U.

  Zasobniki C.W.U. - bojlery, wymienniki ciepłej wody użytkowej. Do podgrzewania wody w układach centralnego ogrzewania oraz za pomocą grzałki elektrycznej.

 • Ogrzewacze wody

  Ogrzewacze wody, zasobniki, termy, bojlery

 • Pompy ciepła

  Jeśli interesują cię ekonomiczne rozwiązania, które jednocześnie dbają o środowisko, to pompa ciepła jest idealnym rozwiązaniem dla ciebie. Czym jest to urządzenie? Pompy ciepła są urządzeniem do podgrzewania wody użytkowej a zakresie domowym. Należą one do najbardziej efektywnych oraz ekologicznych systemów ogrzewania. Mogą działać niezależnie od pory roku. Ciepło wytwarzają z otoczenia - wykorzystując energię słoneczną oraz energię geotermalną. Każde z tych źródeł jest dostępne bezpłatnie i nieograniczonej ilości dla każdego człowieka. To tylko wystarczy, aby pompa ciepła mogła ogrzać cały budynek oraz niezbędną wodę użytkową. Jest to niesamowita oszczędność energii. Jednocześnie aktywnie przyczyniasz się do chronienia środowiska naturalnego. Pompy ciepła mogą być montowane zewnętrznie i wewnętrznie, dzięki czemu nawet nie posiadając dużego terenu wokół domu, możesz sobie pozwolić na montaż pompy odpowiedniego rodzaju. Warto podkreślić, że pompy charakteryzują się cichym i automatycznym działaniem oraz nie wymagają konserwacji.

 • Klimatyzacja

  Klimatyzatory zgodne z nową dyrektywą ERP 2015

 • Instalacje miedziane

  Rury i kształtki miedziane renomowanej firmy VIEGA

 • Instalacje PEX

  Rury i kształtki PEX do stosowania w ogrzewaniu podłogowym, do centralnego ogrzewania, do instalacji ciepłej i zimnej wody użytkowej.

 • Instalacje PP

  Rury i kształtki PP do zgrzewania renomowanej firmy WAVIN. System Wavin Ekoplastik może być stosowany do wykonywania instalacji w budynkach mieszkalnych, administracyjnych, biurowych, placówkach kulturalno - oświatowych , do instalacji przemysłowych oraz w rolnictwie. System Wavin Ekoplastik jest przeznaczony do transportu zimnej i ciepłej wody, a przy dotrzymaniu zaleceń zawartych w tej instrukcji montażu również do instalacji centralnego ogrzewania. System Wavin Ekoplastik może być także stosowany do transportu powietrza. Możliwość wykorzystania odporności chemicznej oraz pozostałych właściwości rur do transportu innych cieczy, gazów lub substancji stałych musi być w każdym konkretnym przypadku indywidualnie oceniona. Na standardowe elementy Systemu Wavin Ekoplastik producent udziela 10 letniej gwarancji.

 • Instalacje ocynk

  Rury, kształtki, złączki ocynkowane - Łączniki stosowane są w rurociągach przeznaczonych do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów.

 • Instalacje KAN Steel

  System KAN?therm Steel to kompletny system instalacyjny składający się ze stalowych rur i złączek w średnicach od ?12 do ?108 mm. Rury i złączki w Systemie KAN?therm Steel wykonane są z wysokiej jakości stali o niskiej zawartości węgla, pokrytej cienką warstwą cynku stanowiącą perfekcyjne zabezpieczenie antykorozyjne zewnętrznych powierzchni rur i kształtek.

 • Nagrzewnice

  Nagrzewnice wodne to element nowoczesnych instalacji grzewczych, który niweluje problem niedogrzania i negatywnego wpływu zewnętrznych czynników pogodowych. Typoszereg urządzeń dostępny jest w czterech wersjach nagrzewnic oraz w opcji destratyfikatora, w opcjach z wymiennikiem jednorzędowym (VR 1), dwurzędowym (VR Mini, VR2) oraz trzyrzędowym (VR3), co pozwoliło na osiągnięcie spektrum mocy aż do 75 kW. Wszystkie wymienniki urządzeń poddawane są testom w komorach helowych, co zapewnia 100% szczelności.

 • Uzdatnianie wody

  Urządzenia do uzdatniania, filtrowania i zmiękczania wody.

 • Pompy hydroforowe

  Hydrofory, pompy, zbiorniki do zasilania instalacji wodnych w domach jednorodzinnych, pensjonatach, małych hotelach i zakładach przemysłowych. Oraz pompy zanurzeniowe z wyłącznikiem pływakowym niezbędne w każdym domu i ogrodzie.

 • Akcesoria hydrauliczne

  Akcesoria do instalacji hydraulicznych: uchwyty, przyłącza, zbiorniki ciśnieniowe, manometry, zawory, filtry, kurki, inne

 • Narzędzia instalatorskie

  Narzędzia dla instalatorów i hydraulików. Do obróbki rur z zakresu cięcia, czyszczenia, gięcia, gwintowania i obcinania. Klucze nastawne i do białego montażu.

 • Ogrodnictwo

  Sprzęt ogrodniczy: pilarki, kosiarki, kosy spalinowe, podkaszarki, nożyce do żywopłotu, myjki ciśnieniowe, odżnieżarki, zamiatarki, węże ogrodowe, akcesoria do sprzetu ogrodniczego: oleje, żyłki, itd.