Nasza oferta

Promocje

eRaty Santander Consumer Bank

Nasza oferta W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Kotły na paliwa stałe

  Oferowane przez nas kotły to szeroki asortyment produktów znanych i renomowanych marek. W zależności od rodzaju stosowanego materiału opałowego, w naszej ofercie można znaleźć kotły na paliwo stałe, na ekogroszek lub na pellet. Standardowy kocioł CO to uniwersalne urządzenia przystosowane do spalania węgla, mieszanki węgla i miału, drewna oraz różnego rodzaju biomasy. W zależności od rodzaju spalanego materiału, część tego typu kotłów oferowanych jest z podajnikiem ułatwiającym dozowanie opału. Standardowe kotły SEMRAU są oferowane w kilku wariantach, różniących się parametrami - przede wszystkim mocą urządzenia (m.in. 9kW, 12 kW, 15 kW czy 19 kW). Wszystkie oferowane kotły posiadają deklaracje zgodności z obowiązującymi dyrektywami Unii Europejskiej (znak CE) oraz przepisami polskimi, w tym normami związanymi z zakresem emisji zanieczyszczeń do środowiska. Przykładem takich urządzeń są kotły pelletowe Agat, Kawah czy też nowoczesny automatyczny i ekologiczny kocioł pelletowy Defro Alfa.

 • Kotły gazowe

  W dzisiejszych czasach w związku z rozwijającą się technologią, na rynku mamy dostęp do wielu przydatnych, a co za tym idzie i nowoczesnych sprzętów. Kotły gazowe nie dość, że zajmują mało miejsca i jesteśmy je w stanie umieścić praktycznie w każdym pomieszczeniu o różnym wymiarze, gdyż mają one formę wiszącą, to jeszcze są funkcjonalne. Kotły gazowe są znane z wysokiej efektywności energetycznej, co sprawia, że powyższe urządzenie jest oszczędne w użytkowaniu, jak również i wydajne. Kocioł gazowy spełnia wszystkie niezbędne i wymagane normy. Dodatkowo kocioł wyposażony został w nowoczesny oraz przejrzysty panel sterowania. Niewątpliwą zaletą opisywanego urządzenia jest to, że jest ono odporne na działanie wszelkich czynników. Wyróżniamy kotły gazowe jedno-  lub dwufunkcyjne. Kocioł gazowy niezależnie od modelu spełnia normy energetyczne. Kotły kondensacyjne są dopasowane do potrzeb klienta biznesowego i detalicznego.

 • Kotły Elektryczne

  Kotły elektryczne są nowoczesnym, komfortowym, bezpiecznym i ekologicznym źródłem ciepła. Doskonale nadają się do ogrzewania budynków oddalonych od sieci gazowej. Są również idealnym rozwiązaniem w budownictwie energooszczędnym. Ich instalacja jest niedroga, nie wymagają przyłącza gazowego, budowy komina, kotłowni ani pomieszczeń na składowanie opału, wystarczy tylko przyłącze elektryczne.
  Kotły elektryczne są niewielkimi urządzeniami o estetycznym wyglądzie, które można łatwo zainstalować praktycznie w dowolnym pomieszczeniu.

 • Sterowniki TECH

  Oferujemy regulatory do instalacji co i cwu polskiego producenta TECH Sterowniki. Są to energooszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sterowników!

  Nowoczesna technologia pozwala na sterowanie techniką grzewczą, czyli określanie pożądanej temperatury wody oraz pomieszczenia. W tym celu wykorzystuje się Tech Sterowniki, są one przeznaczone do zamontowania na ścianie lub mają formę pilota. Łatwe i intuicyjne w obsłudze. Część urządzeń zawiera ekrany dotykowe, które zwiększają komfort ich użytkowania. W ofercie naszego sklepu znalazły się rozmaite sterowniki. Wszystkie pochodzą od renomowanego producenta, cechując się wysoką jakością oraz funkcjonalnością.

  Sterowniki kotła gazowego

  Sterowniki do kotła gazowego lub na paliwo stałe ja peelet, drewno. węgiel czy ekogroszek służą do regulowania pracy pompy obiegu wody CO, pompy ciepłej wody użytkowej CWU oraz wentylatora, jak również pracy zawora mieszającego. Regulatory pokojowe podają aktualną temperaturę w pomieszczeniu i pozwalają na jej obniżenie lub podwyższenie. Sterownik do pieca gazowego pozwala na stworzenie komfortu cieplnego, a przy okazji umożliwia zmniejszenie kosztów ogrzewania, poprzez zmniejszenie ciepła na noc czy czas, kiedy nikt z domowników nie przebywa w domu. Sterownik do pieca gazowego wyróżnia się przy okazji nienaganną estetyką i łatwością obsługi. Część urządzeń pozwala na sterowanie ogrzewaniem podłogowym oraz kontrolę temperatury w każdym pomieszczeniu z osobna. Do wyboru są także termostaty grzejnikowe, które pozwalają na automatyczne regulowanie ciepła, jakie jest wydzielane przez kaloryfer.

  Sterowniki ogrzewania to przydatne i proste w obsłudze urządzania, które bardzo ułatwiają codzienne funkcjonowanie, pozwalając na regulowanie temperatury środowiska, w jakim żyjemy. Tech Sterowniki wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz żywotnością.

   

 • Akcesoria i narzędzia...

  Akcesoria Hydrauliczne

  W naszym sklepie znajdą Państwo szeroką ofertę różnego rodzaju narzędzi akcesoriów oraz hydraulicznych. Produkty, które sprzedajemy, są wykonane z wysokiej jakości materiałów i znajdą zastosowanie w wielu przypadkach.

  Sprzęt różnej maści

  Każdy, kto interesował się tematem hydrauliki, wie, jak ważne są odpowiednie narzędzia do pracy. Zdajemy sobie z tego sprawę i naszym Klientom zapewniamy narzędzia hydrauliczne takie jak:

  • manometry, termometry oraz wodomierze

  • uchwyty i sporniki

  • silikony, pianki i wiele uszczelniaczy

  • opaski zaciskowe do montażu

  • narzędzia instalatorskie

  Dzięki manometrowi, termometrowi czy wodomierzowi szybko sprawdzimy potrzebne parametry. Uchwyty, sporniki, silikony, pianki czy uszczelniacze zdecydowanie usprawnią pracę, podobnie jak opaski zaciskowe do montażu.

  Fachowcy skorzystają również z narzędzi instalatorskich, które potrzebne są przy pracy hydraulicznej.

  Warto postawić na jakość i niezawodność, a narzędzia hydrauliczne, które oferujemy, z pewnością to zapewniają.

  Akcesoria hydrauliczne

  Posiadamy również spore pokłady wszelakiej maści akcesoriów, które wykorzystuje się w hydraulice. Stanowią one dopełnienie reszty, tworząc spójną i kompleksową całość. W naszej ofercie mamy m.in.:

  • kolana hamburskie

  • otuliny do rur

  • zawory zwrotne i różnicowe

  • zawory bezpieczeństwa

  • złączki czy przedłużki

  • kurki i zaworki kątowe

  Produkty tego typu znajdują powszechne zastosowanie we współczesnej hydraulice. Te oferowane przez nas spełniają różne formy bezpieczeństwa czy wytrzymałości, więc z powodzeniem mogą być użyte w trakcie instalacji. Mnogość oferty i produktów sprawia, że każdy znajdzie potrzebny mu element do instalacji, do kotłów gazowych, pieców na paliwa stałe

 • Ogrzewanie podłogowe

  Oferujemy szeroki wybór rur pex, al-pex, pert, oraz rozdzielacze i wszystko co niezbędne do wykonania systemu ogrzewania podłogowego. W naszej ofercie znajdziesz producentów takich jak Wavin, Vesbo, Diamond.

  Jeśli chodzi o projektowanie instalacji centralnego ogrzewania w domach, coraz więcej osób decyduje się zamiast tradycyjnych grzejników, umieszczanych na ścianach zainstalować ogrzewanie podłogowe. Jeszcze kilkanaście lat temu było niezwykle rzadko wykonywane, przede wszystkim ze względu na dość wysokie koszty związane z jego montażem oraz małą dostępność do materiałów, niezbędnych do wykonania instalacji. Obecnie jednak elementy niezbędne do wykonania instalacji ogrzewania podłogowego można dostać niemal w każdym sklepie z materiałami budowlanymi, a ich ceny są niezwykle atrakcyjne. Bez problemu również można znaleźć firmy, które w profesjonalny sposób zajmą się montażem takich właśnie instalacji.

  Czym jest ogrzewanie podłogowe?

  Prawidłowo wykonane ogrzewanie podłogowe to odpowiednio wykonana instalacja. Na wykonanej betonowej wylewce układa się odpowiednie warstwy, chroniące przed wilgocią, jak również mające działanie termiczne. To pozwoli zminimalizować straty ciepła związane z jego uciekaniem przez betonowe stropy i podłogi. Powinna ona być wykonana przed ułożeniem podłóg, a jednocześnie dostosowana do rodzaju materiałów, które mają być wykorzystywane do ułożenia podłogi. Sama instalacja to właściwie dobrane rury, ułożone według przyjętej metody układania, czyli pętlowo lub meandrowo.

  Co więcej, instalacja ogrzewania podłogowego może obejmować zarówno całość podłogi, jak i wybrane jej części. Wszystko zależy wyłącznie od wcześniej wykonanego projektu, bazującego na wymaganiach właścicieli nieruchomości.

  Dlaczego warto wybierać ogrzewanie podłogowe?

  Zdaniem zarówno osób, które się już na nie zdecydowały jak też specjalistów rynku budowlanego, ogrzewanie podłogowe ma bardzo wiele zalet. Przede wszystkim, odpowiednio wykonane pozwala znacząco obniżyć koszty związane z jego eksploatacją. W tradycyjnej instalacji ciepło wydobywające się z grzejników unosi się do góry, w związku z czym odczucie odpowiedniej temperatury niżej wymaga sporych nakładów energii. Przy ogrzewaniu podłogowym ciepło unosi się do góry na całej powierzchni podłogi, co sprawia, że można ustawić nieco niższą temperaturę całej instalacji.

  Nie można zapominać również o kwestiach związanych z estetyką. Tradycyjne grzejniki nie zawsze dobrze wyglądają, a ponadto wymagają odpowiedniej aranżacji wnętrz, ponieważ nie mogą być zasłonięte, aby ciepło mogło odpowiednio być rozprowadzone. Ogrzewanie podłogowe nie ma takich ograniczeń, a ponadto poziom wilgotności powietrza jest znacznie lepszy.

  Korzyści z montażu ogrzewania podłogowego odczuwają również osoby, które cierpią na alergie. Kurz i ewentualne alergeny przy montażu takiej instalacji nie unoszą się bowiem tak bardzo, jak przy tradycyjnej instalacji z zastosowaniem grzejników.

  Jaki rodzaj instalacji ogrzewania podłogowego wybrać?

  Ogrzewanie podłogowe wodne to jedna z popularniejszych metod jego wykonywania. Jak sama nazwa pozwala się domyślać, ogrzewanie podłogowe wodne wykorzystuje wodę, znajdującą się w obiegu centralnego ogrzewania do uzyskania pożądanej temperatury. Instalacja tego typu jest zbliżona do tradycyjnej instalacji centralnego ogrzewania, różnią się jedyne rozwiązania końcowe, które wydzielają ciepło. Tego typu instalacje często wybierają osoby, które nie chcą jej stosować w całym domu. Bez problemu bowiem można zastosować w obrębie jednego budynku zarówno ogrzewanie podłogowe, jak i tradycyjne grzejniki, w zależności od oczekiwań inwestora. Koszty eksploatacji takiego ogrzewania są uzależnione w dużej mierze od jakości instalacji wykonanej w budynku.

  Ogrzewanie podłogowe wodne często wskazywane jest jako nieco droższe w instalacji, jednak o wiele tańsze w eksploatacji. Oczywiście konieczny jest wybór właściwie dobrane pieca do instalacji centralnego ogrzewania, jak również pozostałych elementów całej instalacji. Obecnie jednak nie ma najmniejszego problemu z zakupem niezbędnych elementów instalacji w atrakcyjnych cenach.

  Korzystne ogrzewanie elektryczne

  Ogrzewanie podłogowe elektryczne jest coraz częściej wybierane, niemalże tak samo często, jak ogrzewanie wodne. Jak sama nazwa pozwala się domyślać, ogrzewanie podłogowe elektryczne nie potrzebuje wodnej instalacji centralnego ogrzewania do jej montażu. Wykorzystuje bowiem odpowiednio dostosowane przewody grzewcze, które dają pożądaną temperaturę na całej powierzchni podłogi. Ponadto można je stosować wszędzie tam, gdzie z różnorodnych względów wykonanie tradycyjnej instalacji wodnej centralnego ogrzewania nie jest możliwe. Sprawdza się dobrze na przykład w domkach letniskowych. W przeciwieństwie do tradycyjnej instalacji nie ma konieczności spuszczania wody z instalacji w celu ochrony przed zamarzaniem i pękaniem rur, jeśli długi czas nikt z domku nie korzysta.

  Elektryczne ogrzewanie podłogowe to także znacznie większa ilość miejsca, nie ma bowiem konieczności posiadania w domu kotłowni, niezbędnej w przypadku wodnej instalacji. Ponadto często wykonuje się ją w taki sposób, iż każde pomieszczenie posiada oddzielną instalację, niezależną od pozostałych w domu. Elektryczne ogrzewanie podłogowe często jest również łączone z tradycyjnym ogrzewaniem, zwłaszcza jeśli właściciele domu chcą je zastosować tylko w jednym pomieszczeniu. Niezwykle często zdarza się, iż takie wykonanie instalacji jest znacznie łatwiejsze i korzystniejsze dla właścicieli. W przeciwieństwie do tradycyjnego, elektryczne ogrzewanie znacznie szybciej się wychładza.

  Bez względu na rodzaj wybranej instalacji ogrzewania podłogowego bardzo ważny jest jej prawidłowy montaż, jak również zastosowanie wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu można liczyć nie tylko na właściwe działanie, ale przede wszystkim na bezawaryjne jej działanie przez długi czas. Tego typu instalacje wykonuje się najczęściej na wiele lat. Ponadto trzeba pamiętać również o kwestiach związanych z materiałami, które zostały wybrane na wykonanie podłogi. Doskonale sprawdzają się gres czy odpowiednio dobrane panele, które pozwalają, aby ciepło w odpowiedni sposób przenikało przez nie, dając oczekiwane efekty grzewcze.

 • Grzejniki Stalowe

  Ciężko wyobrazić sobie idealną instalację grzewczą, bez nowoczesnych grzejników. Odpowiednio zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów, pozwolą na o wiele bardziej efektowne oddawanie ciepła. Nasz sklep oferuje produkty takich renomowanych producentów, jak Diamond i Purmo, oraz wszelkie potrzebne akcesoria. Grzejniki stalowe dostępne w ofercie zostały wyprodukowane z wysokiego gatunku blachy stalowej walcowanej na zimno. Wykazują się świetną jakością również poprzez szczegółowe odtłuszczanie i cynkofosfrowanie na linii produkcyjnej. Grzejniki stalowe to nie tylko dobre oddawanie ciepła, ale również wysoka wytrzymałość. Grzejniki panelowe z świetnie spełnią się w każdym rodzaju pomieszczeń. Nasz sklep oferuje szeroką gamę produktów, mając w asortymencie grzejniki do zasilania bocznego i dolnego. Do wyboru są różnorakie wymiary produktów. Grzejniki panelowe ze względu na prostotę wykonania, są gwarancją długotrwałego okresu bezproblemowej eksploatacji. Każdy grzejnik jest wyposażony w osłony, korek, komplet zawieszeń oraz korek.

 • Grzejniki Aluminiowe

  Znajdujące się w ofercie grzejniki aluminiowe to produkty kilku serii znanych i renomowanych firm - w tym Wulkan, KFA (Krakowska Fabryka Armatury) czy Serir. Jest to konstrukcja grzewcza najchętniej wybierana przez klientów zaraz po najbardziej popularnych grzejnikach płytowych. Wszystkie grzejniki aluminiowe wykonane są z aluminium najwyższej jakości, a cena jest uzależniona od wielkości oraz innych specyficznych parametrów. Popularne grzejniki typu Wulkan to produkty o konstrukcji modułowej, dzięki czemu istnieje możliwość stworzenia grzejnika o dowolnej szerokości poprzez zamontowanie określonej ilości elementów. Grzejniki tego typu mają charakter uniwersalny i mogą być stosowane zarówno w pokojach, jak też jako grzejniki łazienkowe bądź kuchenne. Urządzenia są stosowane do standardowych instalacji centralnego ogrzewania (przede wszystkim przy ciśnieniu do 0,6 MPa i temperaturze do 95 stopni). Grzejniki są zazwyczaj lakierowane na biało metodą elektrostatyczną przy użyciu proszku epoksydowo-poliestrowego, gwarantującego wysoki połysk.

 • Grzejniki Łazienkowe

  Grzejniki łazienkowe mają za zadanie, zapewnić odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu. Niemniej jednak służą często również suszeniu prania, oraz pełnią funkcje dekoracyjne. Klient przed wyborem grzejnika, powinien się zatem zastanowić, do czego jest mu on najbardziej potrzebny. Wielofunkcyjne grzejniki drabinkowe. Najpopularniejszy jest dziś bez wątpienia grzejnik łazienkowy. Daje on zwykle możliwość mocnego ogrzania pomieszczenia, jednocześnie umożliwiając wygodne suszenie prania. Co więcej, dostępne w różnych wariantach kolorystycznych stylowe grzejniki drabinkowe pełnią również funkcje dekoracyjne. Funkcjonalność grzejników. Wybierając konkretny model grzejnika do łazienki warto zwrócić uwagę na jego parametry. Należy podkreślić, że to od nich w głównej mierze zależy jego cena. Niezwykle ważna jest moc cieplna, gdyż to ona decyduje o efektywności ogrzewania. Ponadto, warto wybierać grzejnik do łazienki w zestawie z odpowietrznikiem ręcznym, który umożliwia samodzielne i sprawne pozbycie się powietrza z urządzenia.

 • Akcesoria grzejnikowe

  Akcesoria grzejnikowe oferowane przez nasze przedsiębiorstwo zostały wykonane z najlepszych materiałów, są solidne, niezawodne, oraz dają gwarancję prawidłowego działania instalacji centralnego ogrzewania. Instalacja grzejnika. Aby prawidłowo zamontować instalację grzewczą należy zastosować odpowiednie artykuły, np. zawór grzejnikowy prosty, czy kątowy. Wybór jakiego dokonamy musi opierać się na sposobie montażu grzejnika, ponieważ od niego zależy jakie przyłącza, zawory grzejnikowe, oraz głowice do grzejnika należy zastosować. Nasza oferta: Posiadamy szeroki asortyment wszystkich niezbędnych akcesoriów do prawidłowego funkcjonowania instalacji grzewczej. Cena naszych produktów jest adekwatna do ich jakości i funkcjonalności, która spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ponadto zapewniamy fachowe doradztwo, z jakich materiałów należy skorzystać, jakie przyłącza, zawory grzejnikowe, oraz głowice zastosować do prawidłowego montażu instalacji.

 • Uzdatnianie wody

  Na domowe uzdatnianie wody powinni zdecydować się przede wszystkim właściciele budynków, do których doprowadzona jest woda o niezbyt dobrej jakości. Wysoka twardość i duża ilość zanieczyszczeń w wody jest niekorzystna dla komfortu użytkowania licznych urządzeń domowych.

  Dlaczego warto zadbać o uzdatnianie wody w domu?

  Dostępne w naszej ofercie urządzenia do filtrowania i uzdatniania wody to różne systemy dopasowane sposobem działania oraz wydajnością do potrzeb oraz wielkości różnych gospodarstw domowych. Twarda, zanieczyszczona woda doprowadzana do urządzeń takich jak kotły grzewcze, zmywarki czy pralki, ale również do urządzeń sanitarnych, powoduje szereg szkód przy dłuższym użytkowaniu. Osadzający się wewnątrz nich kamień oraz większa podatność na korozję to czynniki, które znacznie wpływają na szybkość eksploatacji urządzeń i sprawiają, że w krótkim czasie przestają one właściwie spełniać swoją funkcję. Kamień osadzający się na słuchawkach prysznica czy wokół kranów wymaga intensywnego czyszczenia, co także przyspiesza ich niszczenie. Domowe uzdatnianie wody to często jedyne rozwiązanie, aby w danym miejscu móc czerpać wodę, której jakość zapobiegnie podobnym problemom.

  Jakie rodzaje systemów uzdatniających mamy w ofercie?

  Oferujemy przede wszystkim niedrogie filtry do wody z opłukiwaniem siatki filtracyjnej pozwalające na przepływowe oczyszczanie wody z większości zanieczyszczeń. Dostępne są również filtry do wody montowane na doprowadzeniu, pozwalające na bardzo skuteczne zmiękczanie wody, dzięki czemu staje się ona bardziej zdatna do użytku w gospodarstwach domowych. Nieco droższe, ale doskonałej jakości stacje do uzdatniania wody to nasze najbardziej zaawansowane produkty zapewniające odpowiednią wydajność, o ile dopasuje się je do liczby domowników. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania najlepszego filtra dla własnych potrzeb!
  Uzdatnianie wody dobrze współgra z naszą ofertą do kuchni i łazienki.

 • Łazienka i Kuchnia

  Baterie łazienkowe i kuchenne, stelaże podtynkowe, syfony do wanien, umywalek i pryszniców, przyciski do wc i wiele innych akcesoriów łazienkowych i kuchennych.

  Szukasz nowoczesnych akcesoriów składających się na wyposażenie łazienki? Jeśli pragniesz w gustowny sposób urządzić swoje mieszkanie, u nas znajdziesz nietuzinkowe baterie i natryski wykonane z wytrzymałych materiałów. Oferujemy również komory gospodarcze, które sprawdzą się nie tylko w domu, ale też garażach, warsztatach czy halach.

  Jak wybrać odpowiednią baterię łazienkową?

  Wybierając baterię umywalkową, należy zwrócić uwagę na sposób montażu. Ze względu na ten czynnik, dostępne są różne warianty tego produktu. Wyróżniamy baterie stojące, ścienne nadblatowe czy podtynkowe. Trzeba też pamiętać o tak ważnym czynniku, jak długość i kąt nachylenia wylewki baterii. Powinien być on dopasowany do rozmiaru i kształtu umywalki.

  Armatura łazienkowa

  Spośród wielu producentów wybraliśmy tych, których produkty cechują się najwyższą jakością. Baterie zlewozmywakowe Zumba firmy Ferro to absolutny hit i niezwykłe, oryginalne ozdoby kuchni. Produkty grupy Armatura to świetny wybór dla miłośników klasyki. Z kolei firma Diamond cechuje się wysoką funkcjonalnością i spełnianiem potrzeb wszystkich domowników, nawet tych najmniejszych. Każdy może znaleźć w naszym sklepie coś dla siebie, bez względu na wymagania.

  Wybór odpowiedniej armatury jest istotny, ale jeszcze ważniejsze jest wyposażenie łazienki w wysokiej jakości baterię czy natrysk, a także dobór dedykowanego grzejnika łazienkowego. W ofercie naszego sklepu można znaleźć produkty, które produkowane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu będą służyć przez długie lata.

   

 • Zasobniki C.W.U.

  Odpowiedni boiler to ważny element każdego domu bądź mieszkania i powinien on zapewnić stały dostęp do ciepłej wody. Stalowe zbiorniki zaizolowane pianką poliuretanową, którymi po krótce są zasobniki cwu, posiadają różną pojemność, największe nawet do kilkuset litrów. Wewnątrz stosowana jest anoda magnezowa, która skutecznie zapobiega powstawaniu pęknięć emali. Mikrorysy mogą wystąpić pod wpływem rozszerzania się i zwężania się stali pod wpływem ciągłych zmian temperatur. Instalowane są najczęściej w pobliżu źródła ogrzewania ciepłej wody, przeważnie obok pieca CO. W ofercie dostępne są wymienniki ciepłej wody użytkowej różniące się również sposobem mocowania, boilery podwieszane u sufitu, zawieszane na ścianie bądź stojące. Zasobniki to przemyślane rozwiązanie pozwalające również na podgrzanie wody podłączając je jedynie do prądu. Czas nagrzewania w zależności od parametrów urządzenia wynosi od kilku do kilkunastu minut. Cena jest uzależniona w dużej mierze od parametrów i samego producenta, są to granice 500-3000 zł.

 • Bufory

  Zbiorniki buforowe to niedoceniany element nowoczesnych i ekologicznych systemów grzewczych. W zależności od rodzaju i wielkości instalacji mogą pełnić różne kluczowe funkcje. Zwiększają pojemność/wydajność instalacji górnego źródła w budynkach ogrzewanych pompą ciepła, łączą kilka źródeł ciepła w jedną instalację, pełnią funkcję tzw. sprzęgła hydraulicznego, stanowią zabezpieczenie dla pompy ciepła lub „akumulują chłód”. W zależności od przeznaczenia różnią się pojemnością, wyposażeniem i wydajnością.

  Bufory

  Zbiorniki buforowe są ekologiczne i wydajne. To właśnie do nich wędruje ogrzana przez pompę ciepła woda, która następnie wykorzystywana jest do zasilania instalacji grzewczej domu. Bufory różnią się między sobą pojemnością, wyposażeniem i produktywnością. Mogą pełnić kilka ról w zależności od rodzaju i wielkości instalacji. Często zwiększają one pojemność instalacji górnego źródła w budynkach ogrzewanych pompą ciepła, mogą także łączyć kilka źródeł ciepła w jedną instalację, działać na zasadzie tzw. sprzęgła hydraulicznego, stanowić zabezpieczenie dla pompy ciepła, a nawet "akumulować chłód".

  Ekologia w Twoim domu – zbiorniki buforowe

  Zbiorniki buforowe to ekologiczny system grzewczy, który polecany jest dla domów z tradycyjnymi grzejnikami lub kominkami z płaszczem wodnym. Sprawdzą się także w gospodarstwach ogrzewanych kotłami zasypowymi na paliwo stałe. Bufory polecane są również domom z kilkoma obiegami wody grzewczej o odmiennej temperaturze.

  W naszej ofercie znalazły się zbiorniki buforowe renomowanej marki Galmet, która działa na rynku już parę dekad. Zostały one wykonane z wysokiej jakości materiałów i z wykorzystaniem najnowszych technologii. Przy okazji estetycznie się prezentują. Są bezpieczne i łatwe do montażu.

   

 • Ogrzewacze wody

  Ogrzewacze wody to urządzenia podgrzewające wodę i utrzymujące jej temperaturę na stałym, określonym poziomie. Są dobrym rozwiązaniem zarówno do gospodarstw domowych, jak i do wszelkiego rodzaju pomieszczeń użytkowych. Dostępne są zarówno ogrzewacze gazowe, jak i elektryczne. Oferujemy termy zarówno do montażu pionowego, jak i poziomego, podumywalkowego i nadumywalkowego np. w przypadku mniejszych term do mniejszych pomieszczeń. Cena oferowanych produktów jest atrakcyjna. Oferujemy różne pojemności, np. 40,60,80,100, 120 i 140 litrów. Ogrzewacze wody są wysokiej jakości i w pełni bezpieczne oraz łatwe w obsłudze. Bezpieczeństwo gwarantują ograniczniki temperatury chroniące przed przegrzaniem oraz zawory bezpieczeństwa chroniące przed nadmiernym wzrostem ciśnienia. Termy mogą być instalowane w każdym pomieszczeniu mającym doprowadzenie energii elektrycznej i wody. Wszystkie produkty są wykonane z dbałością o szczegóły, wygodę użytkowania i bezpieczeństwo. Jest to idealne udogodnienie dla każdego gospodarstwa domowego.

 • Pompy ciepła

  Jeśli interesują cię ekonomiczne rozwiązania, które jednocześnie dbają o środowisko, to pompa ciepła jest idealnym rozwiązaniem dla ciebie. Czym jest to urządzenie? Pompy ciepła są urządzeniem do podgrzewania wody użytkowej a zakresie domowym. Należą one do najbardziej efektywnych oraz ekologicznych systemów ogrzewania. Mogą działać niezależnie od pory roku. Ciepło wytwarzają z otoczenia - wykorzystując energię słoneczną oraz energię geotermalną. Każde z tych źródeł jest dostępne bezpłatnie i nieograniczonej ilości dla każdego człowieka. To tylko wystarczy, aby pompa ciepła mogła ogrzać cały budynek oraz niezbędną wodę użytkową. Jest to niesamowita oszczędność energii. Jednocześnie aktywnie przyczyniasz się do chronienia środowiska naturalnego. Pompy ciepła mogą być montowane zewnętrznie i wewnętrznie, dzięki czemu nawet nie posiadając dużego terenu wokół domu, możesz sobie pozwolić na montaż pompy odpowiedniego rodzaju. Warto podkreślić, że pompy charakteryzują się cichym i automatycznym działaniem oraz nie wymagają konserwacji.

  Czym jest pompa ciepła?

  Pompa ciepła jest obecnie jednym z najbardziej ekologicznych sposobów na ogrzanie budynku. Dlaczego? Dzieje się tak dlatego, że pompa jest urządzeniem wykorzystującym naturalne (odnawialne) źródła energii, przede wszystkim:

  • ciepło geotermalne,

  • ciepło pochodzące z wód gruntowych i powierzchniowych,

  • ciepło pochodzące z powietrza.

  Warto jednak pamiętać o tym, że w przypadku pomp pojęcie ciepła powinno być rozumiane zupełnie inaczej niż w jego potocznym znaczeniu. Pompy wykorzystują bowiem naturalne zjawiska fizyczne przekształcające zimno w ciepło (i odwrotnie, dlatego w okresie letnim popy mogą pełnić funkcję klimatyzacji) przy niewielkim udziale energii elektrycznej, co przekłada się na obniżenie rachunków za pobór prądu. Te dodatkowo można jeszcze zmniejszyć, korzystając np. z instalacji fotowoltaicznych. W przypadku pomp ciepła warto pamiętać o jeszcze jednej zależności. Im mniejsza jest amplituda pomiędzy temperaturą wody, gruntu czy powietrza, a pożądaną temperaturą pomieszczeń, tym mniej energii elektrycznej będzie potrzebowała pompa do prawidłowego działania.

  Pompa ciepła a cena? Ta bywa wysoka, jednak należy wiedzieć, że jej stosowanie dość szybko się zwraca, a dodatkowo jest możliwość uzyskania dotacji obniżającej wydatki na jej zakup i montaż.

  Jakie są rodzaje pomp ciepła?

  Pompa ciepła - sklep specjalizujący się w tego typu rozwiązaniach oferuje je w kilku rodzajach. Pompy klasyfikowane są przede wszystkim ze względu na tzw. źródło dolne, czyli miejsce skąd pozyskiwana jest energia. Przy ustalaniu poszczególnych typów brane jest również pod uwagę źródło górne, będące medium systemu grzewczego. Skupiając się na dolnych źródłach, pompy ciepła można podzielić na:

  • gruntowe (solankowe, glikolowe), w których energia potrzebna do zasilania pompy pobierana jest z gruntu;

  • wodne — energia do zasilania pochodzi z wód gruntowych lub innych zbiorników wodnych (m.in. stawów);

  • powietrzne — w tym przypadku energia pochodzi z powietrza znajdującego się poza budynkiem. Wyjątkiem w tym przypadku jest pompa powietrzna przeznaczona tylko i wyłącznie do podgrzewania ciepłej wody użytkowej

  Pompa ciepła - sklep oferuje również modele urządzeń klasyfikowane według górnego źródła. W tym przypadku w ofercie dostępna jest:

  • pompa ciepła grunt-woda. Tu źródłem zasilania jest instalacja wodna. Może być to typowa podłogówka, ogrzewanie ścienne czy sufitowe, jak i odpowiednio dobrane grzejniki;

  • pompa ciepła woda-woda;

  • pompa ciepła powietrze-woda;

  • pompa ciepła powietrze-powietrze.

  W tym przypadku nie ma typowej instalacji centralnego ogrzewania, a zamiast niej pojawia się specjalnie opracowany system nadmuchowy.

  Pompa ciepła cena

  Koszt zakupu pompy ciepła jest dość wysoki w porównaniu do innych metod grzewczych, warto pamiętać jednak o tym, że przez niskie kosztu eksploatacji i możliwość ich obniżenia przez wykorzystanie instalacji fotowoltaicznych jest to inwestycja, która zwraca się w stosunkowo krótkim czasie.

  Na koszt zakupu i montażu pompy wpływ będzie miał również wybrany jej rodzaj.

  Jak działa pompa ciepła?

  Pompa ciepła może być wykorzystywana nie tylko do ogrzewania pomieszczeń, ale również do przygotowania ciepłej wody użytkowej. W takim przypadku instalacja ma dwa źródła ciepła. Pierwsze to źródło dolne (woda, grunt, powietrze) oraz drugie, czyli instalacja grzewcza w budynku. W takim systemie ma miejsce przepływ energii cieplnej ze źródła dolnego do źródła górnego. W praktyce oznacza to, że sama pompa nie wytwarza ciepła, a jedynie wykorzystuje tę dostępną w powietrzu, gruncie czy wodzie, a następnie przesyła ją dalej do instalacji w budynku.

  Pompa ciepła a ekologia

  W ostatnich latach nastąpił wzrost zainteresowania ekologicznymi źródłami energii, co przekłada się na korzyść ochrony i poprawy jakości środowiska. Jednym z rozwiązań pomagających chronić naturę jest pompa ciepła, będąca doskonała i co najważniejsze ekologiczną alternatywą dla wielu tradycyjnych metod grzewczych. Urządzenie nie szkodzi środowisku naturalnemu. Idealną sytuacją jest ta, w której do jego zasilania wykorzystywana jest energia pochodząca z OZE.

 • Pompy, hydrofory,...

  Hydrofory, pompy, zbiorniki do zasilania instalacji wodnych w domach jednorodzinnych, pensjonatach, małych hotelach i zakładach przemysłowych. Oraz pompy zanurzeniowe z wyłącznikiem pływakowym niezbędne w każdym domu i ogrodzie.

  W ofercie naszego sklepu istnieje szeroki wybór produktów takich jak pompa lub zbiornik hydroforowy. Kategorie bogate w różnorakie modele pozwalają dokonać odpowiedniego wyboru, dopasowanego do klienta i jego preferencji. Pompy hydroforowe dostępne w naszym asortymencie posiadają szeroki zakres parametrów użytkowych, dzięki czemu można wykorzystać je w małym ogródku lub w miejscach, gdzie potrzebna jest większa dystrybucja wody.

  Co to pompy hydroforowe?

  Pompy hydroforowe to jedna z najważniejszych i najczęściej wybieranych grup urządzeń służących do pompowania wody i usprawniania pracy systemów dystrybucji wody. Pompy hydroforowe są również znane jako pompy samozasysające, ssące lub napowierzchniowe. Zadaniem tego urządzenia jest transport czystych, zimnych cieczy. Pompy hydroforowe znajdują zastosowanie w wielu miejscach. Najczęściej są to systemy nawadniające w ogrodach, działkach i gospodarstwach rolnych. Modele samozasysających pomp wodnych charakteryzują się większą wydajnością i idealnie sprawdzają się jako elementy instalacji wodociągowych, które zaopatrują w wodę domy mieszkalne oraz różne obiekty przemysłowe i produkcyjne.

  Kupując w naszym sklepie pompę lub zbiornik hydroforowy, masz gwarancję najlepszego wykonania produktu oraz najkorzystniejszej relacji jakość-cena. Bezpieczne magazynowanie wody jest niezwykle istotne, dlatego warto zainwestować w swoje zdrowie i wybrać jeden ze zbiorników dostępnych w naszej ofercie. Zbiorniki hydroforowe utrzymają wodę pitną lub przemysłową pod odpowiednim ciśnieniem. W projektowaniu instalacji wodnych do łazienki i kuchni należy wybierać tylko produkty najwyższej jakości od KociołCenowy.pl

   

 • Instalacje miedziane

  Rury i kształtki miedziane renomowanej firmy VIEGA.

  Instalacje miedziane do doskonały wybór o szerokim zastosowaniu. W naszym sklepie znajdziecie Państwo miedziane rury i łączniki, które są niezbędne do wykonania prac.

  Instalacja wodna, gazowa i centralne ogrzewanie

  Instalacja wodna to jedna z ważniejszych rzeczy, które należy wykonać już na początku każdego remontu. Profesjonalne wykonanie instalacji jest niezmiernie ważne dla powodzenia całego remontu mieszkania, domu czy też biura. Dobrze wykonana instalacja posłuży przez wiele lat. Zastosowanie miedzianych rur będzie najbardziej odpowiednie i najtrwalsze. Centralne ogrzewanie czy też instalacja gazowa także powinna zostać wykonana przy zastosowaniu wysokiej jakości materiałów. Z pomocą przychodzi nasz sklep.

  Rury miedziane naszym sklepie?

  Rury miedziane, które są bardzo solidne i odporne, stosować je można zarówno do ciepłej, jak i do zimnej wody, do instalacji gazowej i centralnego ogrzewania. Proponujemy Państwu rury miedziane twarde i miękkie o różnej długości. Wśród naszych produktów także kolanka jednokielichowe i dwukielichowe, obejścia, zaślepki fi-15, fi-18, fi-22 czy też fi-28, a także łuki jednokielichowe i dwukielichowe, zaślepki czy też złączniki i trójniki redukcyjne i równoprzelotowe.

  Zapraszamy więc do zakupu naszych produktów. Sprawdź naszą ofertę grzejników aluminiowych oraz pieców. Atrakcyjne ceny i szeroki wybór gwarantowany. Mamy najlepsze rurki miedziane i elementy łączące. Szybka i tania wysyłka. W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami. Serdecznie zapraszamy.

 • Instalacje PP

  Instalacje Ekoplastik PP RCT

  Rury i kształtki PP do zgrzewania renomowanej firmy WAVIN. System Wavin Ekoplastik może być stosowany do wykonywania instalacji w budynkach mieszkalnych, administracyjnych, biurowych, placówkach kulturalno - oświatowych , do instalacji przemysłowych oraz w rolnictwie. System Wavin Ekoplastik jest przeznaczony do transportu zimnej i ciepłej wody, a przy dotrzymaniu zaleceń zawartych w tej instrukcji montażu również do instalacji centralnego ogrzewania. System Wavin Ekoplastik może być także stosowany do transportu powietrza. Możliwość wykorzystania odporności chemicznej oraz pozostałych właściwości rur do transportu innych cieczy, gazów lub substancji stałych musi być w każdym konkretnym przypadku indywidualnie oceniona. Na standardowe elementy Systemu Wavin Ekoplastik producent udziela 10 letniej gwarancji.

  System PP-R, PP-RCT Wavin Ekoplastik obejmuje szeroką gamę złączek w zakresie od 16 do 125 mm. W skład systemu wchodzą także rury przeznaczone do wielu różnorodnych zastosowań. Montaż elementów systemu odbywa się przez zgrzewanie polifuzyjne, które zapewnia wytrzymałe i jednorodne połączenie.

 • Instalacje KAN Steel

  System KAN-therm Steel to kompletny system instalacyjny składający się ze stalowych rur i złączek w średnicach od fi 12 do fi108 mm. Rury i złączki w Systemie KAN-therm Steel wykonane są z wysokiej jakości stali o niskiej zawartości węgla, pokrytej cienką warstwą cynku stanowiącą perfekcyjne zabezpieczenie antykorozyjne zewnętrznych powierzchni rur i kształtek.

 • Instalacje ocynk

  Rury, kształtki, złączki ocynkowane - Łączniki stosowane są w rurociągach przeznaczonych do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów.

  Instalacje ocynkowane

  W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki asortyment instalacji ocynkowanych. Do ów kategorii należą m.in.: kolana, dwuzłączki, redukcje, nyple czy trójniki.

  Są one stosowane w np. rurociągach przeznaczonych do przesyłania nieagresywnych cieczy lub gazów.

  Kolana ocynkowane

  Dostępne w ofercie naszego sklepu kolana ocynkowane są oferowane w wersji bazowej lub nyplowej. Posiadają wiele uniwersalnych rozmiarów, dzięki czemu łatwo dopasować je do wielu instalacji.

  Dwuzłączki ocynkowane

  Sprzedawane przez nas dwuzłączki mają wiele wersji w różnych rozmiarach. Umożliwiają łączenie ze sobą 2 innych elementów (rur).

  Redukcje

  Elementy hydrauliczne, które zmniejszają rozmiar rury z większej na mniejszą. Umożliwia to budowę zaawansowanych instalacji. Dostępne są w wielu rozmiarach, więc każdy znajdzie produkt, który spełnia jego oczekiwania.

  Trójniki

  To elementy większej sieci, dzięki którym możliwe jest wykonanie odgałęzienia bocznego sieci. Oferujemy trójniki redukcyjne czy równoprzelotowe.

  Korki — Zaślepki

  Korki, nazywane inaczej bezpiecznikami, mają za zadanie regulować poziom ciśnienia, które znajduje się w instalacji. Oferowane przez nas zarówno korki, jak i zaślepki dostępne są w wielu rozmiarach.

  Inne

  Poza tym, w ofercie naszego sklepu, znajdą Państwo takie produkty jak:

  • Mufy (złączki)

  • Nyple

  • Gwinty oraz króćce gwintowane

  • Akcesoria

  Instalacje ocynkowane — Podsumowanie

  Posiadamy pełne spektrum kluczowych elementów stosowanych we współczesnej hydraulice. Dostępne produkty przeznaczone do wyposażenie łazienki są w wielu rozmiarach, dzięki czemu każdy Klient wybierze produkt spełniający jego wymagania.

 • Kanalizacja wewnętrzna

  Oferujemy standardowe systemy kanalizacji wewnętrznej Wavin. W sprzedaży posiadamy pełen zakres rur oraz kształtek Wavin, z materiału PVC / PP HT. Materiał PVC HT o wysokiej odporności na wysokie temperatury z którego wytworzone są rury kanalizacyjne, kolana, trójniki oraz inne elementy instalacji pozwolą na zbudowanie systemu odpływu ścieków gospodarczo-bytowych jaki potrzebujesz. Łączenie elementów jest idealnie dopasowane, dzięki czemu montaż przebiega szybko i bez zakłuceń.

 • Ogrodnictwo

  Wraz z nadejściem cieplejszych dni, nadchodzi okres podczas, którego możemy zadbać o nasz ogród. W czynnościach tych pomoże wszelki sprzęt oraz narzędzia ogrodnicze. Ciężko wyobrazić sobie bez nich odpowiednią pielęgnację naszego ogrodu i doprowadzenia go do idealnego stanu. Nasz sklep oferuje szereg asortymentu pomagający w tych czynnościach. Podstawą dbania o ogród jest przycinanie trawy, pomocne okażą się kosiarki oraz podkaszarki dostępne dla Klientów. Pielęgnując żywopłoty czy inne krzewy, warto zainwestować w pilarki i nożyce do żywopłotu. Osoby posiadające w ogrodzie kostkę brukową, betonowy płot, czy inne narażone na zabrudzenia obiekty z pewnością docenią myjki ciśnieniowe. Sprzęt ogrodniczy to nie tylko przedmioty przydatne wiosną i latem. W ofercie naszego sklepu znajdują się odśnieżarki, które ułatwią codzienność zimą. Ponadto Klienci mają do dyspozycji różnorakie narzędzia, akcesoria służące eksploatacji i wiele innych przedmiotów, które okażą się niezastąpione w naszym ogrodzie.

 • ZESTAWY PROMOCYJNE

  Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji zakupów w pakietach promocyjnych. Kupując wybrane towary w zestawie możesz zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.