Pompy ciepła CWU

Odnawialne, ekologiczne i ekonomiczne źródła ogrzewania wody, a także centralnego ogrzewania to rozwiązania wpisujące się w potrzeby większości współczesnych gospodarstw domowych. Jednym z najczęściej wybieranych sposobów na spełnienie tych wymagań są pompy ciepła, które wykorzystują energię pochodzącą z powietrza, wody czy gruntu do ogrzewania ...

Odnawialne, ekologiczne i ekonomiczne źródła ogrzewania wody, a także centralnego ogrzewania to rozwiązania wpisujące się w potrzeby większości współczesnych gospodarstw domowych. Jednym z najczęściej wybieranych sposobów na spełnienie tych wymagań są pompy ciepła, które wykorzystują energię pochodzącą z powietrza, wody czy gruntu do ogrzewania domu oraz uzyskania ciepłej wody użytkowej. Chcąc postawić na sprawdzone rozwiązanie, jakim jest ogrzewacz wody z pompą ciepła, warto sprawdzić ofertę naszej firmy zajmującej się dostarczaniem specjalistycznych rozwiązań w zakresie branży grzewczej, sanitarnej i instalacyjnej. Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego!

Pompy ciepła w ofercie KociolCenowy.pl

Pompa ciepła do cwu i ogrzewania przestrzeni mieszkalnych to jedno z najpopularniejszych urządzeń wykorzystywanych w branży grzewczej, które z powodzeniem stosowane jest we współczesnym budownictwie. Chcąc postawić na wysokiej klasy pompy ciepła warto zdecydować się na produkty dostępne w ofercie sklepu internetowego kociolcenowy.pl ma bowiem w swoim asortymencie nowoczesne pompy ciepła do ogrzewania domu, a także ciepłej wody użytkowej o różnorodnych pojemnościach pochodzące od renomowanych i cenionych producentów, takich jak EXPLORER AI COIL czy GALMET. Proponowane urządzenia pozwalają na rozbudowę lub modyfikację istniejących instalacji cieplnych, a także budowę nowych instalacji umożliwiających zamianę źródła ciepła na ekologiczne źródło ciepłej wody użytkowej, jaką jest innowacyjny ogrzewacz wody z pompą ciepła.

Pompa ciepła do cwu i ogrzewania domów — dlaczego warto?

Wybór proponowanych przez sklep internetowy kociolcenowy.pl pomp ciepła do ogrzewania domu i uzyskania ciepłej wody użytkowej to decyzja, która pozwala na efektywne wykorzystanie energii cieplnej pochodzącej z odnawialnych źródeł energii, czyli z powietrza, wody czy gruntu — zgromadzone w nich ciepło wykorzystywane jest bowiem do wytwarzania energii potrzebnej do ogrzewania przestrzeni oraz uzyskania ciepłej wody użytkowej. Sprawia to, że pompy ciepła do c.w.u. i ogrzewania domów dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego stanowią rozwiązanie, które charakteryzuje się szeregiem zalet, wśród których można zaliczyć aspekty, takie jak:

 • Energooszczędność

Pompa ciepła pozwala na oszczędność energii na poziomie nawet 80% w stosunku do klasycznych sposobów ogrzewania elektrycznego.

 • Bezpieczeństwo i wygoda użytkowania

Pompy ciepła do ogrzewania domu i ciepłej wody użytkowej dostępne w naszej ofercie to urządzenia, których wybór pozwala na zagwarantowanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa oraz wygody użytkowania. Zostały one zapewnione poprzez zastosowanie do budowy pompy ciepła innowacyjnych technologii, takich jak intuicyjny system sterowania posiadający funkcję samokontroli umożliwiająca planowanie, programowanie i regulację okresów ogrzewania domu czy podgrzewania wody.

 • Łatwość montażu

Instalacja pompy ciepła to prosty proces, który nie wymaga przeprowadzania skomplikowanych prac instalacyjnych, co pozwala na szybki i sprawny montaż urządzenia grzewczego w przestrzeni mieszkalnej czy użytkowej.

 • Dbałość o środowisko naturalne

Pompy ciepła wykorzystywane do ogrzewania domu i uzyskiwania ciepłej wody użytkowej to przyjazne środowisku naturalnemu rozwiązanie — funkcjonowanie pompy ciepła opiera się bowiem na odnawialnych źródłach energii oraz wykorzystaniu energii elektrycznej. Sprawia to, że praca pompy ciepła nie niesie za sobą emisji zadanych zanieczyszczeń, spalin czy pyłów, które powstają podczas spalania tradycyjnych paliw, takich jak gaz ziemny, olej opałowy czy paliwa stałe.

Nowoczesne pompy ciepła i ich zastosowanie

Pompy ciepła dostępne w ofercie naszego sklepu do innowacyjne urządzenia pozwalające na ogrzewanie domu oraz uzyskanie ciepłej wody użytkowej, które z powodzeniem wykorzystywane są w nowoczesnych domach wolnostojących. W zależności od potrzeb domowników i wymagań stawianych przez wielkość danego budynku, pompy ciepła mogą pracować zarówno jako samodzielne źródło ciepła, jak i jako element systemy hybrydowego wspomagający pracę systemu ogrzewania.

Więcej

Pompy ciepła CWU  Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 • 10 450,00 zł W magazynie
  Wyprzedaż!

  Nowoczesny ogrzewacz wody z pompą ciepła i wymiennikiem spiralnym. pojemność: 200 l współczynnik COP*: 3,1 wymiary** : 161,7/62/66,5 cm waga: 97 kg (*) współczynnik efektywności dla temperatury zewnętrznej +15°C (**) wymiary: wys/szer/gł i waga – dot. jednostki zewnętrznej, wymiary i waga jednostki wewnętrznej podane są w karcie katalogowej

  10 450,00 zł
  W magazynie
 • 11 150,00 zł W magazynie
  Wyprzedaż!

  Nowoczesny ogrzewacz wody z pompą ciepła i wymiennikiem spiralnym. pojemność: 270 l współczynnik COP*: 3,5 wymiary** : 195,7/62/66,5 cm waga: 111 kg (*) współczynnik efektywności dla temperatury zewnętrznej +15°C (**) wymiary: wys/szer/gł i waga – dot. jednostki zewnętrznej, wymiary i waga jednostki wewnętrznej podane są w karcie katalogowej

  11 150,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów