Sterowanie ogrzewaniem grzejnikowym

Termostaty grzejnikowe wifi oraz odpowiednio dobrane sterowniki grzejnikowe to zakup na lata. Termostaty grzejnikowe to urządzenia łatwe w montażu oraz bardzo funkcjonalne.

Instalacja grzewcza powinna być zawsze dostosowana do charakterystyki budynku. Bez względu na rodzaj używanych grzejników ogrzewanie powinno być regulowane tak, aby zapewnić ...

Termostaty grzejnikowe wifi oraz odpowiednio dobrane sterowniki grzejnikowe to zakup na lata. Termostaty grzejnikowe to urządzenia łatwe w montażu oraz bardzo funkcjonalne.

Instalacja grzewcza powinna być zawsze dostosowana do charakterystyki budynku. Bez względu na rodzaj używanych grzejników ogrzewanie powinno być regulowane tak, aby zapewnić komfort użytkowania domu i oszczędność kosztów. Można to osiągnąć poprzez zastosowanie nowoczesnych sterowników ogrzewaniem grzejnikowym. Dzięki temu możliwe jest utrzymanie komfortu cieplnego w pomieszczeniach bez względu na porę roku.

Automatyczne sterowanie grzejnikami

System sterowania grzejnikami składa się z szeregu urządzeń kompatybilnych ze sobą, które pozwalają na sprawne regulowanie działaniem grzejnikami zamontowanymi w pomieszczeniach. Elektroniczny sterownik poprzez transmisję bezprzewodową będzie samoczynnie otwierał lub zamykał zawór termostatyczny w różnych godzinach i dniach tygodnia. W ten sposób będzie automatycznie obniżał lub podnosił temperaturę w pomieszczeniach tak, aby zabezpieczyć potrzeby i oczekiwania użytkowników domu.

Harmonogram pracy regulatorów

Termostaty grzejnikowe można zaprogramować do działania w trybie ręcznym lub według określonego harmonogramu uwzględniającego porę roku i sposób użytkowania budynku. System sterowania grzejnikami może zawierać głowice termostatyczne, regulatory, czujniki pokojowe oraz elektroniczne regulatory przeznaczone do obsługi siłowników elektrycznych. Termostat pobiera informację o temperaturze za pomocą sygnału radiowego, a następnie przesyła odpowiedni komunikat do urządzenia znajdującego się w danym pomieszczeniu. Dzięki temu utrzymywanie optymalnej temperatury jest możliwe równolegle dla kilku stref grzewczych o różnych parametrach.

Wygodna obsługa grzejników przez Internet

Oferowane sterowniki i regulatory są kompatybilne ze wszystkimi typowymi urządzeniami grzewczymi dostępnymi na rynku. Możliwe jest sterowanie całym układu centralnego ogrzewania, jak i regulatorami poszczególnych grzejników. Zarządzanie systemem jest dokonywane online z poziomu aplikacji webowej lub aplikacji mobilnej działającej w systemach Android oraz iOS. Ułatwia to obsługę systemu i pozwala na szybką i wygodną regulację parametrów bez względu na bieżące obowiązki.

Oszczędność kosztów ogrzewania domu

Automatyczne sterowanie grzejnikami pozwala na efektywne i precyzyjne zarządzanie ciepłem w budynku. Jest to znakomity sposób na uniknięcie niedogrzania lub przegrzania pomieszczeń, które mogą być groźne dla zdrowia ludzi. Dodatkowo rachunki za ogrzewanie mogą być mniejsze nawet o 30%. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się w domach prywatnych, zarówno w starym, jak i nowoczesnym budownictwie.

Elektroniczne sterowanie grzejnikami dla odbiorców biznesowych

Elektroniczne sterowanie grzejnikami można także wykorzystać w budynkach komercyjnych, a także hotelach, szkołach i innych placówkach użyteczności publicznej. Pełna kontrola nad temperaturą w pomieszczeniach jest istotnym czynnikiem poprawiającym komfort bez względu na przeznaczenie budynku oraz branżę, w której działa firma. Dlatego elektroniczny system sterowania grzejnikami to rozwiązanie, z którego korzysta coraz większa ilość odbiorców w całej Polsce.

Więcej

Sterowanie ogrzewaniem grzejnikowym Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów