Kotły DEFRO

Kotły Defro to sprawdzony sposób na zapewnienie w swoim domu ogrzewania centralnego. Niezwykle wygodne i bezpieczne kotły posiadają samoczyszczący palnik pelletu z wbudowaną zapalarką. Kotły Defro to niekwestionowany lider w dziedzinie ogrzewania. Wykorzystanie najnowocześniejszych technik sterowania oraz możliwość wzbogacenia kotła o moduł Wifi...

Kotły Defro to sprawdzony sposób na zapewnienie w swoim domu ogrzewania centralnego. Niezwykle wygodne i bezpieczne kotły posiadają samoczyszczący palnik pelletu z wbudowaną zapalarką. Kotły Defro to niekwestionowany lider w dziedzinie ogrzewania. Wykorzystanie najnowocześniejszych technik sterowania oraz możliwość wzbogacenia kotła o moduł Wifi, czy regulator pokojowy. Intuicyjny i dotykowy panel sterowania pozwala na ustawienie odpowiedniej temperatury oraz czasu zapalania. Jeśli cenisz sobie wygodę oraz bezpieczeństwo kotły Defro to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Dzięki nim zadbasz o ogrzewanie w swoim domu niezależnie od miejsca, w jakim się znajdujesz. Kotły wykonane zostały z wysokiej jakości stali, co gwarantuje ogromne bezpieczeństwo oraz odpowiednie utrzymywanie temperatury przez cały proces spalania. Już teraz zadbaj o swoją wygodę i ciesz się nowoczesnym sposobem na ogrzewanie centralne w Twoim domu. Bez obaw steruj czasem rozpalania i wygaszania palnika oraz temperaturą we wszystkich pomieszczeniach Twojego domu!

Więcej

Kotły DEFRO Jest 63 produktów.

Podkategorie

 • Komfort Eko /Eko Mini...

  Zima zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza, że warto zaopatrzyć się w dobry piec na ekogroszek. W naszej ofercie można znaleźć wiele różnych kotłów serii Mini i LUX, których moc wynosi od 11 do nawet 40 kW. Dzięki temu łatwiej będzie je dopasować do potrzeb grzewczych użytkownika.

  Kotły na paliwo stałe

  Każdy dostępny w naszej ofercie kocioł na paliwo stałe, wyróżnia się maksymalną niezawodnością i sprawnością. Zastosowanie do produkcji pieców specjalnej blachy kotłowej znacząco wydłuża żywotność kotła i to nawet wówczas, gdy uzyskuje on maksymalną wartość swej temperatury roboczej. Każdy nasz piec na ekogroszek posiada specjalny katalizator ceramiczny, dzięki któremu można skutecznie usunąć większość pozostałych w spalinach zanieczyszczeń.

  System sterowania kotłów na ekogroszek

  Nasze kotły wyposażone są w funkcjonalny system sterowania pracą paleniska, podajnika i wymiennika ciepła, dzięki któremu można sterować pracą pomp, regulatora pokojowego i zaworu mieszającego. Atutem sterownika jest możliwość rozszerzenia jego funkcjonalności o moduł GSM lub INTERNET.

  Kocioł na ekogroszek - komfort cieplny

  Każdy wchodzący w skład naszego asortymentu kocioł na ekogroszek wyposażony został w specjalną warstwę termoizolacyjną. Wypełnienie wełną szklaną nie tylko zwiększa sprawność kotła, ale też przedkłada się na spadek temperatury wewnątrz kotłowni. Ograniczenie kosztów eksploatacji było również możliwe dzięki zastosowaniu ekonomicznego motoreduktora o mocy zaledwie 30 W.

  Nasze kotły to przykład na to, że ogrzewanie ekogroszkiem wciąż może być perspektywiczne i ekonomiczne.

 • Delta Ekopell

  Kocioł DEFRO Delta EkoPell, dostępny jest w mocach 10, 15, 20, 25 kW. Standardowo wyposażony jest w samoczyszczący palnik pelletowy z wbudowaną zapalarką. Posiada dotykowy, intuicyjny sterownik TECH, który można rozbudować o dodatkowy moduł GSM, moduł Internet, moduł WiFi, oraz regulator pokojowy SPK LUX. 5 KLASA i ECODESIGN dostępny dla DELTA EKOPELL 15kW.

 • Smart Ekopell

  Defro Smart Ekopell to innowacyjny kocioł na pellet, wyposażony w:

  • innowacyjny sterownik: – regulacja pracy kotła w oparciu o przepływ powietrza przez wymiennik / – kolorowy, dotykowy wyświetlacz /– zaawansowane funkcje sterowania
  • wentylator wyciągowy eliminujący problemy z niewłaściwym ciągiem kominowym oraz stabilizujący pracę kotła;
  • efektywny i wysokowydajny palnik pelletowy wykonany z najlepszych materiałów z opcją automatycznego czyszczenia
  • ceramiczna komora pozwalająca na dopalenie produktów spalania oraz wytrącenie znacznej części pyłów ze spalin – rozwiązanie zgłoszone do Urzędu Patentowego
  • wydłużony obieg spalin oraz turbulizatory zwiększające stopień wymiany ciepła.
 • Eko Slim

  Kotły Defro EKO SLIM 10-20 kW 

  Wymagania Ecodesign spełnione dla wszystkich mocy. 
  Kocioł spełnia wymogi 5 klasy wg PN-EN 303-5:2012 dla wszystkich mocy. 
  Paliwo: pellet drzewny o średnicy 6-8 mm.

 • Bio Slim

  Koniec problemów z doborem kotła na pellet do małej kotłowni.

  • Zasobnik paliwa umieszczony bezpośrednio nad wymiennikiem ciepła minimalizujący gabaryty kotła
  • Efektowny i wysokowydajny palnik pelletowy wykonany z najlepszych materiałów z opcją automatycznego czyszczenia
  • Poziomy płomieniówkowy wymiennik ciepła
  • Prosta obsługa i konserwacja, dostęp do czyszczenai powierzchni grzewczych przez duże frontowe drzwi kotła
  • Oszczędność miejsca w kotłowni, kocioł wymaga zaledwie 1m2
  • Ekonomizery w ciągach spalinowych zwiększające wytrącanie pyłów ze spalin i podnoszace stopień wymiany ciepła
  • Niskie koszty eksploatacji
  • Wentylator wyciągowy eliminujący problem z niewłaściwym ciągiem kominowym i stabilizujący pracę kotła
 • Calori

  CALORI - ten niewielkich rozmiarów kocioł na pellet drzewny o średnicy 6 mm, spełnia wymagania Ecodesign oraz wymogi 5 klasy wg normy PN-EN 303-5:2012 dla wszystkich mocy: 11 kW, 15 kW, 20kW, 24kW oraz 30kW. Wyposażony został w sterownik APC K SLIM ADAPTIVE CONTROL obsługujący, aż cztery pompy: c.o., c.w.u., pompę zaworu oraz dodatkową. Kocioł w standardzie przystosowany jest do montażu w układzie zamkniętym.

 • Alfa

  Alfa to automatyczny kocioł pelletowy spełniający normy ekologiczne 5 Klasy i Ecodesign.

  Dostępne moce grzewcze: 12, 17, 22, 30 kW

  Paliwo:  pellet drzewny 6-8mm

 • Gamma

  Defro Gamma 10, 15, 20, 25 kW - jest to kocioł z automatycznym czyszczeniem wymiennika pionowego rurowego. Bardzo ciekawa propozycja dla wymagającego klienta który szuka nowoczesnych rozwiązań w atrakcyjnej cenie. Wymagania Ecodesign spełnione dla wszystkich mocy. Kocioł spełnia wymogi 5 klasy wg PN-EN 303-5:2012 dla wszystkich mocy. Paliwo: pellet drzewny o średnicy 6 mm.

 • Kompakt EkoPell

  Kocioł KOMPAKT EKO PELL to kolejna propozycja w zakresie kotłów pozwalających na automatyczne spalanie biomasy w postaci pellet. Zaawansowana automatyka - sterownik z obsługą pomp c.o., c.w.u., dwóch pomp dodatkowych oraz obsługą zaworu mieszającego i układem zapłonu paliwa sprawia, że obsługa kotła sprowadza się do niezbędnego minimum. Wymiennik kotła wykonany jest w całości z wysokiej jakości, atestowanej blachy kotłowej o grubości 6 mm. Ponadto w komorze paleniskowej umieszczono katalizatory ceramiczne, które stabilizują proces spalania oraz czynią go bardziej efektywnym i ekologicznym. Kocioł można montować w systemie zamkniętym.

 • FIREWOOD

  Kocioł FIREWOOD wykorzystuje technikę zgazowania paliwa i następującej po nim pirolizę, czyli spalenie powstałych gazów. Podstawowym paliwem jest drewno opałowe (polana drewna liściastego - brzoza - Ø12cm, wilgotność 15-20%). Wymiennik kotła wykonany jest z wysokiej jakości atestowanej blachy kotłowej o grubości 6-8 mm w postaci dwóch umieszczonych nad sobą komór – górnej, która służy jako zasobnik opału i dolnej – łączącej funkcję komory spalania i popielnika. Pomiędzy komorami umieszczony jest ruszt, który umożliwia doskonałe zgazowanie drewna i łatwe usuwanie popiołu. Proces zgazowania drewna pozwala w pełni wykorzystać energię zgromadzoną w paliwie oraz spełnić restrykcyjne parametry emisyjne. Kocioł można montować w systemie otwartym a po zastosowaniu zaworu upustowego - bezpieczeństwa również w zamkniętym.

 • OPTIMA KOMFORT

  Kotły DEFRO Optima Komfort Eko to kotły zasypowe nowej generacji, spełniające restrykcyjne normy Ecodesign w wyjątkowo korzystnej cenie.

  Nowe urządzenia charakteryzują się wysoką sprawnością cieplną, pojemną komorą zasypową oraz katalizatorami ceramicznymi, które wspomagają proces spalania.

  Kotły OPTIMA KOMFORT EKO to konstrukcja o poziomo-skośnych kanałach spalinowych przystosowana do górnego spalania paliw stałych. Proces eksploatacji nie wymaga użycia energii elektrycznej - kotły pracują z wykorzystaniem naturalnego ciągu powietrza, a temperatura regulowana jest mechanicznie za pomocą pokrętła klapy uchylnej w drzwiach popielnikowych lub za pomocą miarkownika ciągu/wyposażenie dodatkowe/. Kotły są fabrycznie przystosowane do montażu wentylatora i elektronicznego regulatora, co znacznie podnosi komfort użytkowania. Duża komora paleniskowa oraz rozmieszczenie otworów wyczystnych to tylko niektóre z rozwiązań zapewniających wysoki komfort użytkowania.

 • Defro DWS

  Zasypowy kocioł dolnego spalania na węgiel kamienny spełniający normy ekologiczne 5 Klasy i Ecodesign.

 • Akcesoria DEFRO
na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 63 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 63 elementów