Korki - Zaślepki

Korki oraz zaślepki ocynkowane - stosowane są w rurociągach przeznaczonych do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów.

Korki - Zaślepki Jest 13 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
 • 1,71 zł W magazynie

  Korek z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 1/2" stosowany w instalacjach ocynkowanych słuzących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  1,71 zł
  W magazynie
 • 2,10 zł W magazynie

  Korek z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 3/4" stosowany w instalacjach ocynkowanych słuzących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów, Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  2,10 zł
  W magazynie
 • 2,30 zł W magazynie

  Korek z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 1" stosowany w instalacjach ocynkowanych słuzących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  2,30 zł
  W magazynie
 • 2,46 zł W magazynie

  Zaślepka z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 1/2" stosowana w instalacjach ocynkowanych służących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  2,46 zł
  W magazynie
 • 2,99 zł W magazynie

  Zaślepka z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 3/4" stosowana w instalacjach ocynkowanych służących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  2,99 zł
  W magazynie
 • 3,53 zł W magazynie

  Zaślepka z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 1" stosowana w instalacjach ocynkowanych służących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  3,53 zł
  W magazynie
 • 4,34 zł W magazynie

  Korek z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 5/4" stosowany w instalacjach ocynkowanych słuzących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  4,34 zł
  W magazynie
 • 5,08 zł W magazynie

  Zaślepka z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 5/4" stosowana w instalacjach ocynkowanych służących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  5,08 zł
  W magazynie
 • 5,12 zł W magazynie

  Korek z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 6/4" stosowany w instalacjach ocynkowanych słuzących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  5,12 zł
  W magazynie
 • 6,48 zł W magazynie

  Zaślepka z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 6/4" stosowana w instalacjach ocynkowanych służących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  6,48 zł
  W magazynie
 • 9,47 zł W magazynie

  Korek z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 2" stosowany w instalacjach ocynkowanych słuzących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  9,47 zł
  W magazynie
 • 11,81 zł W magazynie

  Zaślepka z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 2" stosowana w instalacjach ocynkowanych służących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  11,81 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów