Korki - Zaślepki

Korki oraz zaślepki ocynkowane - stosowane są w rurociągach przeznaczonych do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów.

Korki - Zaślepki Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
 • 2,57 zł W magazynie

  Korek z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 1/2"  (15) stosowany w instalacjach ocynkowanych słuzących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  2,57 zł
  W magazynie
 • 3,54 zł W magazynie

  Korek z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 3/4" (20) stosowany w instalacjach ocynkowanych słuzących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów, Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  3,54 zł
  W magazynie
 • 3,88 zł W magazynie

  Korek z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 1" stosowany w instalacjach ocynkowanych słuzących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  3,88 zł
  W magazynie
 • 4,22 zł W magazynie

  Zaślepka z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 1/2" (15) stosowana w instalacjach ocynkowanych służących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  4,22 zł
  W magazynie
 • 5,08 zł W magazynie

  Zaślepka z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 3/4" (20) stosowana w instalacjach ocynkowanych służących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  5,08 zł
  W magazynie
 • 5,95 zł W magazynie

  Zaślepka z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 1" stosowana w instalacjach ocynkowanych służących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  5,95 zł
  W magazynie
 • 7,34 zł W magazynie

  Korek z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 5/4" [1.1/4] (32)stosowany w instalacjach ocynkowanych słuzących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  7,34 zł
  W magazynie
 • 8,93 zł W magazynie

  Korek z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 6/4" [1.1/2] (40) stosowany w instalacjach ocynkowanych słuzących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  8,93 zł
  W magazynie
 • 8,93 zł W magazynie

  Zaślepka z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 5/4" [1.1/4] (32) stosowana w instalacjach ocynkowanych służących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  8,93 zł
  W magazynie
 • 11,14 zł W magazynie

  Zaślepka z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 6/4" [1.1/2] (40)  stosowana w instalacjach ocynkowanych służących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  11,14 zł
  W magazynie
 • 16,00 zł W magazynie

  Korek z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 2" (50) stosowany w instalacjach ocynkowanych słuzących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  16,00 zł
  W magazynie
 • 21,06 zł W magazynie

  Zaślepka z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 2" (50) stosowana w instalacjach ocynkowanych służących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  21,06 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów