Korki - Zaślepki

Korki oraz zaślepki ocynkowane - stosowane są w rurociągach przeznaczonych do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów.

Korki - Zaślepki Jest 13 produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
 • 2,41 zł W magazynie

  Korek z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 1" stosowany w instalacjach ocynkowanych słuzących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  2,41 zł
  W magazynie
 • 1,79 zł W magazynie

  Korek z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 1/2" stosowany w instalacjach ocynkowanych słuzących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  1,79 zł
  W magazynie
 • 9,93 zł W magazynie

  Korek z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 2" stosowany w instalacjach ocynkowanych słuzących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  9,93 zł
  W magazynie
 • 24,40 zł W magazynie

  Korek z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 3" stosowany w instalacjach ocynkowanych słuzących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  24,40 zł
  W magazynie
 • 2,21 zł W magazynie

  Korek z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 3/4" stosowany w instalacjach ocynkowanych słuzących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów, Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  2,21 zł
  W magazynie
 • 4,56 zł W magazynie

  Korek z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 5/4" stosowany w instalacjach ocynkowanych słuzących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  4,56 zł
  W magazynie
 • 5,78 zł W magazynie

  Korek z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 6/4" stosowany w instalacjach ocynkowanych słuzących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  5,78 zł
  W magazynie
 • 3,70 zł W magazynie

  Zaślepka z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 1" stosowana w instalacjach ocynkowanych służących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  3,70 zł
  W magazynie
 • 2,57 zł W magazynie

  Zaślepka z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 1/2" stosowana w instalacjach ocynkowanych służących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  2,57 zł
  W magazynie
 • 13,60 zł W magazynie

  Zaślepka z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 2" stosowana w instalacjach ocynkowanych służących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  13,60 zł
  W magazynie
 • 3,36 zł W magazynie

  Zaślepka z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 3/4" stosowana w instalacjach ocynkowanych służących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  3,36 zł
  W magazynie
 • 5,33 zł W magazynie

  Zaślepka z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 5/4" stosowana w instalacjach ocynkowanych służących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  5,33 zł
  W magazynie
 • 8,34 zł W magazynie

  Zaślepka z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 6/4" stosowana w instalacjach ocynkowanych służących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  8,34 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów