Korki - Zaślepki

Korki oraz zaślepki ocynkowane - stosowane są w rurociągach przeznaczonych do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów.

Korki - Zaślepki Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
 • 2,91 zł W magazynie

  Korek z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 1" stosowany w instalacjach ocynkowanych słuzących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  2,91 zł
  W magazynie
 • 1,92 zł W magazynie

  Korek z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 1/2" stosowany w instalacjach ocynkowanych słuzących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  1,92 zł
  W magazynie
 • 11,92 zł W magazynie

  Korek z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 2" stosowany w instalacjach ocynkowanych słuzących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  11,92 zł
  W magazynie
 • 2,65 zł W magazynie

  Korek z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 3/4" stosowany w instalacjach ocynkowanych słuzących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów, Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  2,65 zł
  W magazynie
 • 5,48 zł W magazynie

  Korek z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 5/4" stosowany w instalacjach ocynkowanych słuzących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  5,48 zł
  W magazynie
 • 6,66 zł W magazynie

  Korek z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 6/4" stosowany w instalacjach ocynkowanych słuzących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  6,66 zł
  W magazynie
 • 4,43 zł W magazynie

  Zaślepka z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 1" stosowana w instalacjach ocynkowanych służących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  4,43 zł
  W magazynie
 • 3,15 zł W magazynie

  Zaślepka z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 1/2" stosowana w instalacjach ocynkowanych służących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  3,15 zł
  W magazynie
 • 15,68 zł W magazynie

  Zaślepka z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 2" stosowana w instalacjach ocynkowanych służących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  15,68 zł
  W magazynie
 • 3,78 zł W magazynie

  Zaślepka z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 3/4" stosowana w instalacjach ocynkowanych służących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  3,78 zł
  W magazynie
 • 6,66 zł W magazynie

  Zaślepka z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 5/4" stosowana w instalacjach ocynkowanych służących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  6,66 zł
  W magazynie
 • 8,34 zł W magazynie

  Zaślepka z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 6/4" stosowana w instalacjach ocynkowanych służących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.

  8,34 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów