Złączki (mufy), redukcje

Złączki (mufy), redukcje do instalacji miedzianych.

Złączki mufowe, redukcyjne wykonywane są z najwyższej jakości miedzi. Dzięki dodatkowym przyłączom lutowanym wewnętrznie można łączyć ją swobodnie z innymi elementami instalacji niezależnie od ich średnicy.

Zastosowanie złączek miedzianych

Tego typu złączki mogą być stosowane w połączeniach rur...

Złączki (mufy), redukcje do instalacji miedzianych.

Złączki mufowe, redukcyjne wykonywane są z najwyższej jakości miedzi. Dzięki dodatkowym przyłączom lutowanym wewnętrznie można łączyć ją swobodnie z innymi elementami instalacji niezależnie od ich średnicy.

Zastosowanie złączek miedzianych

Tego typu złączki mogą być stosowane w połączeniach rurami miedzianymi lub połączeniach do lutowania kapilarnego (miękkiego lub twardego). Jest to rozwiązanie, które niezawodnie sprawdza się przede wszystkim w sieciach i instalacjach wodnych, centralnego ogrzewania, gazowych, chłodniczych czy klimatyzacyjnych. Złączki mufowe, redukcyjne świetnie sprawdzą się także w urządzeniach sprężonego powietrza do przesyłania medium o charakterze nieagresywnym.

Złącza miedziane mogą posłużyć do łączenia wszystkich rodzajów rur miedzianych, które spełniają wymagania zawarte w normie PN-EN 1057. Dzięki wysokiej jakości tworzą trwałe i szczelne połączenie, które posłuży w instalacji przez wiele lat.

W przypadku złączy miedzianych niezwykle ważne jest precyzyjne wykonanie tego elementu, aby łączył się on z szeroką gamą kształtek z miedzi oferowanych w ramach systemu. Takie perfekcyjne dopasowanie sprawia, że łącząc ze sobą oba elementy, można wykonać praktycznie dowolne połączenie. W jaki sposób redukcja do instalacji miedzianych może być połączona z innymi systemami instalacyjnymi? Osiągnięcie tego jest stosunkowo proste, ponieważ wystarczy wykorzystać jedynie specjalne przejścia z brązu.

O czym warto pamiętać, wybierając złącza do instalacji miedzianych?

Złączka miedziane mają szerokie zastosowanie, jeżeli zostaną wybrane modele o wysokiej jakości, jest to gwarancja użyteczności na długie lata. Na co zatem warto zwrócić uwagę przy wyborze złączki, gdy konieczna jest redukcja do instalacji miedzianych? Przede wszystkim warto mieć na uwadze renomę producenta oraz jakość produktu. Bardzo ważne jest również to, by złącze było odporne na działanie wysokich temperatur — niekiedy temperatura robocza instalacji przekracza nawet 110°C, dlatego złączki muszą być do tego odpowiednio przystosowanie. Ponadto należ również zwracać uwagę na dopuszczalne ciśnienie robocze produktu Jest to wartość określana przez każdego z producentów, bardzo ważna dla prawidłowego funkcjonowania całej instalacji.

Istotną kwestią, którą należy mieć również na względzie jest system oceny zgodności wyrobu budowlanego.

Dlaczego warto skorzystać z naszych złączek miedzianych?

Jeżeli potrzebujecie, Państwo złączy miedzianych, zachęcamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty. Przygotowaliśmy wyłącznie najwyższej jakości produkty, które będą z powodzeniem służyły jako element dowolnej instalacji przez długie lata. Nasze wyroby zostały dodatkowo zabezpieczone, dzięki czemu charakteryzują się podwyższoną odpornością na korozję, nie jest im straszna również wysoka temperatura. Ponadto zastosowaliśmy nowoczesne rozwiązania, dzięki którym nasze złączki mają podwyższone właściwości antybakteryjne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i zakupu najwyższej jakości, łatwych w montażu elementów. Oferowane przez nas złącza miedziane są bezkonkurencyjne.

Więcej

Złączki (mufy), redukcje Jest 23 produktów.

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów