Pilarki

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne pilarki elektryczne i spalinowe. Szeroka gama produktów pozwoli na znalezienie idealnej pilarki Oleo-Mac w zależności od potrzeb. Funkcjonalne, łatwe w użytkowaniu i bezpieczne pilarki to niezawodny sposób na cięcie drewna opałowego czy podcinania gałęzi drzew w ogrodzie. Oferujemy pilarki zarówno pr...

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne pilarki elektryczne i spalinowe. Szeroka gama produktów pozwoli na znalezienie idealnej pilarki Oleo-Mac w zależności od potrzeb. Funkcjonalne, łatwe w użytkowaniu i bezpieczne pilarki to niezawodny sposób na cięcie drewna opałowego czy podcinania gałęzi drzew w ogrodzie. Oferujemy pilarki zarówno profesjonalne, jak i takie, które posiadają mniej opcji. Poręczne, wykonane z wysokiej jakości materiałów pilarki spalinowe to niezbędne narzędzie w każdym domu. Łatwy i szybki rozruch pilarki to gwarancja zadowolenia oraz bezproblemowego użytkowania. Pilarki cechuje ogromna trwałość oraz możliwość bezproblemowego przeprowadzania na nich prac konserwatorskich. Profesjonalne pilarki Oleo-Mac to idealne narzędzie do bezpiecznego ścinania drzew oraz przeprowadzania prac rolniczych. Oferowane przez nas pilarki posiadają gwarancje, co pozwala na ich bezproblemowe użytkowanie niezależnie od warunków oraz częstotliwości wykorzystywania zarówno do cięcia drewna opałowego, jak i podcinania drzew w ogrodzie.

Więcej

Pilarki Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 449,00 zł W magazynie

  Nowa pilarka elektryczna GS 200 E została zaprojektowana z myślą o niewielkich pracach domowych, takich jak cięcie drewna opałowego do pieców czy kominków, do przycinania gałęzi w ograniczonym zakresie lub do majsterkowania.

  449,00 zł
  W magazynie
 • 699,00 zł W magazynie

  Pilarka spalinowa Oleo-Mac GSH 400 zaprojektowana została z myślą o zaspokojeniu potrzeb szerokiej gamy użytkowników - począwszy od prywatnych, wymagających i eksploatujących je z dużą częstotliwością, a na ogrodnikach i rolnikach skończywszy.

  699,00 zł
  W magazynie
 • 919,00 zł W magazynie

  Pilarka Oleo - Mac GS 371 - Piła łańcuchowa skonstruowana w odpowiedzi na potrzeby użytkowników prywatnych, którzy wykonują czynności okrzesywania, podkrzesywania, przecinania drewna o małej lub średniej średnicy, a także do cięcia drewna do kominka.

  919,00 zł
  W magazynie
 • 1 339,00 zł W magazynie

  Pilarka Oleo - Mac GS 411 -3/8 - Pilarka łańcuchowa skonstruowana dla użytkowników, którzy wykonują czynności okrzesywania, podkrzesywania, przecinania drewna o małej lub średniej średnicy, a także do cięcia drewna do kominka.

  1 339,00 zł
  W magazynie
 • 1 449,00 zł W magazynie

  PILARKA ŁAŃCUCHOWA Oleo-Mac GS 411 - 325 została skonstruowana z myślą o spełnieniu indywidualnych wymagań w pracach takich jak: przycinanie, powalanie, obcinanie, okrzesywanie drewna.

  1 449,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów