Grzejniki Diamond

Promocje

eRaty Santander Consumer Bank

Grzejniki Diamond

Producent grzejników Diamond stawia sobie za cel dostarczanie odbiorcom trwałych i estetycznych produktów. W produkcji wykorzystuje się wysokogatunkową blachę stalową walcowaną na zimno. Każdy grzejnik przechodzi przez specjalną linię na której jest odtłuszczany a następnie cynkofosfrowany. Grzejniki Diamond przechodzą dwustopniowy proces malowa...

Producent grzejników Diamond stawia sobie za cel dostarczanie odbiorcom trwałych i estetycznych produktów. W produkcji wykorzystuje się wysokogatunkową blachę stalową walcowaną na zimno. Każdy grzejnik przechodzi przez specjalną linię na której jest odtłuszczany a następnie cynkofosfrowany. Grzejniki Diamond przechodzą dwustopniowy proces malowania zgodnie z niemiecką normą jakościową. Każdy etap produkcji zakończony jest kontrolą jakości. Szczególnie dokładne badane są wszelkie połączenia. Kontrola szczelności wykonywana jest przy ciśnieniu 13 bar które znacznie przekracza typowe obciążenia robocze. Dzięki tak szczegółowej kontroli firma udziela na swojej produkty aż dziesięcioletniej gwarancji. Grzejniki Diamond to również ciekawy wygląd oraz łatwość montażu. Pozwala to stosować je praktycznie w dowolnych pomieszczeniach. Trwała powłoka lakiernicza w kolorze białym sprawdzi się w pomieszczeniach mieszkalnych oraz biurach. Gładka powierzchnia lakieru ułatwia utrzymanie grzejnika w czystości.

Więcej

Grzejniki Diamond Jest 317 produktów.

Podkategorie

 • Zasilanie boczne C-11
  Grzejniki Diamond C-11 - zasilanie boczne, pojedynczy panel.
 • Zasilanie boczne C-22
  Grzejniki Diamond C-22 zasilanie boczne, podwójny panel
 • Zasilanie boczne C-33
  Grzejniki Diamond C-33 zasilanie boczne, potrójny panel.
 • Zasilanie dolne V-11
  Grzejniki Diamond V-11 zasilanie dolne, pojedynczy panel.
 • Zasilanie dolne V-22
  Grzejniki Diamond V-22 zasilanie dolne, podwójny panel.
 • Zasilanie dolne V-33
  Stalowe grzejniki Diamond V-33, zasilanie dolne, potrójny panel.
 • Zasilanie dolne PV-22

  Grzejniki dwupłytowe Diamond PV-22 o wysokości 500 lub 600 mm z płaską płytą czołową i dolnym prawym podłączeniem. 
  Zbudowany jest z płaskiej płyty czołowej, nakładanej na jedną z dwóch płyt profilowanych i dwóch wydajnych konwektorów, powierzchnie boczne obudowane osłonami, powierzchnia górna przykryta osłoną typu grill. Podłączenie dolne posiadają wbudowany zawór termostatyczny.

 • Zasilanie dolne DV-22

  Stalowe grzejniki panelowe Diamond Design Poziomy DV-22 o wysokościach 500, 600 i 900 mm, zbudowane są z płaskiej płyty czołowej z poziomymi tłoczeniami, nakładanej na jedną z dwóch płyt profilowanych i dwóch wydajnych konwektorów, powierzchnie boczne obudowane osłonami, powierzchnia górna przykryta osłoną typu grill. Podłączenie dolne posiadają wbudowany zawór termostatyczny.

 • Wysokie Grzejniki...

  Grzejniki stalowe DIAMOND TYP: DV-20 – WYSOKIE są ozdobnymi grzejnikami idealnie pasującymi do nowoczesnego wnętrza. Pozwalają wykorzystać powierzchnie na wąskich ścianach doskonale komponując się z innymi elementami wystroju wnętrza. Zbudowane są z płaskiej płyty czołowej z pionowymi tłoczeniami, dwóch płyt profilowanych, bez części konwekcyjnej.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 317 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 317 elementów