Instalacje PP

Promocje

eRaty Santander Consumer Bank

Instalacje PP

Instalacje Ekoplastik PP RCT

Rury i kształtki PP do zgrzewania renomowanej firmy WAVIN. System Wavin Ekoplastik może być stosowany do wykonywania instalacji w budynkach mieszkalnych, administracyjnych, biurowych, placówkach kulturalno - oświatowych , do instalacji przemysłowych oraz w rolnictwie. System Wavin Ekoplastik jest przeznaczony do tran...

Instalacje Ekoplastik PP RCT

Rury i kształtki PP do zgrzewania renomowanej firmy WAVIN. System Wavin Ekoplastik może być stosowany do wykonywania instalacji w budynkach mieszkalnych, administracyjnych, biurowych, placówkach kulturalno - oświatowych , do instalacji przemysłowych oraz w rolnictwie. System Wavin Ekoplastik jest przeznaczony do transportu zimnej i ciepłej wody, a przy dotrzymaniu zaleceń zawartych w tej instrukcji montażu również do instalacji centralnego ogrzewania. System Wavin Ekoplastik może być także stosowany do transportu powietrza. Możliwość wykorzystania odporności chemicznej oraz pozostałych właściwości rur do transportu innych cieczy, gazów lub substancji stałych musi być w każdym konkretnym przypadku indywidualnie oceniona. Na standardowe elementy Systemu Wavin Ekoplastik producent udziela 10 letniej gwarancji.

System PP-R, PP-RCT Wavin Ekoplastik obejmuje szeroką gamę złączek w zakresie od 16 do 125 mm. W skład systemu wchodzą także rury przeznaczone do wielu różnorodnych zastosowań. Montaż elementów systemu odbywa się przez zgrzewanie polifuzyjne, które zapewnia wytrzymałe i jednorodne połączenie.

Więcej

Instalacje PP  Jest 90 produktów.

Podkategorie

 • Rury PP

  Rury PP-R (PN20) do zgrzewania w Systemie Wavin Ekoplastik mogą być zastosowane do wszystkich wewnętrznych instalacji wodociągowych (zimna woda pitna, zimna woda użytkowa, ciepła woda, cyrkulacja). Dla tworzywowych instalacji rurowych zakłada się żywotność 50 lat przy prawidłowym doborze materiału, typu rur oraz prawidłowej eksploatacji. Typ rury w zależności od systemu ogrzewania wody i regulacji jej temperatury wybiera projektant.

 • Kolana PP

  Kolana PP do instalacji zgrzewanych w systemie Wavin Ekoplastik.
  W systemie Wavin Ekoplastik możesz wykonać cała instalację wewnętrzną wodną oraz centralnego ogrzewania w Twoim domu.

 • Łuki 45' PP

  Łuki (kolana) 45' PP do instalacji zgrzewanych w systemie Wavin Ekoplastik. 

 • Obejścia PP

  Obejścia (mijanki) PP do instalacji zgrzewanych w systemie PP-R, PP-RCT Wavin Ekoplastik. Montaż elementów systemu odbywa się przez zgrzewanie polifuzyjne, które zapewnia wytrzymałe i jednorodne połączenie.

 • Mufy, redukcje

  Złączki mufowe o raz redukcyjne do instalacji zgrzewanych PP-R, PP-RCT Wavin EkoplastikMontaż elementów systemu odbywa się przez zgrzewanie polifuzyjne, które zapewnia wytrzymałe i jednorodne połączenie.

 • Trójniki PP

  Trójniki równoprzelotowe oraz redukcyjne do systemu PP-R, PP-RCT Wavin Ekoplastik - instalacji zgrzewanych.

 • Zaślepki PP

  Zaślepki PP do instalacji zgrzewanych Wavin Ekoplastik. Montaż elementów systemu odbywa się przez zgrzewanie polifuzyjne, które zapewnia wytrzymałe i jednorodne połączenie.

 • Zawory PP

  Zawory kulowe do systemu instalacji zgrzewanej polifuzyjnie PP-R, PP-RCT Wavin Ekoplastik.

 • Złączki PP GZ/GW

  Złączki GZ/GW w systemie PP-R, PP-RCT Wavin Ekoplastik.
  Kategoria obejmuje szeroką gamę złączek w zakresie od 16 do 32 mm z gwintem zewnętrznym oraz wewnętrznym. Połączenia gwintowane o przekrojach 1/2, 3/4 oraz 1 cal.
  Znajdziesz tu zarówno złączki proste jak i kolana.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 90 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 90 elementów