Pompy ciepła

Promocje

eRaty Santander Consumer Bank

Pompy ciepła

Jeśli interesują cię ekonomiczne rozwiązania, które jednocześnie dbają o środowisko, to pompa ciepła jest idealnym rozwiązaniem dla ciebie. Czym jest to urządzenie? Pompy ciepła są urządzeniem do podgrzewania wody użytkowej a zakresie domowym. Należą one do najbardziej efektywnych oraz ekologicznych systemów ogrzewania. Mogą działać niezależnie ...

Jeśli interesują cię ekonomiczne rozwiązania, które jednocześnie dbają o środowisko, to pompa ciepła jest idealnym rozwiązaniem dla ciebie. Czym jest to urządzenie? Pompy ciepła są urządzeniem do podgrzewania wody użytkowej a zakresie domowym. Należą one do najbardziej efektywnych oraz ekologicznych systemów ogrzewania. Mogą działać niezależnie od pory roku. Ciepło wytwarzają z otoczenia - wykorzystując energię słoneczną oraz energię geotermalną. Każde z tych źródeł jest dostępne bezpłatnie i nieograniczonej ilości dla każdego człowieka. To tylko wystarczy, aby pompa ciepła mogła ogrzać cały budynek oraz niezbędną wodę użytkową. Jest to niesamowita oszczędność energii. Jednocześnie aktywnie przyczyniasz się do chronienia środowiska naturalnego. Pompy ciepła mogą być montowane zewnętrznie i wewnętrznie, dzięki czemu nawet nie posiadając dużego terenu wokół domu, możesz sobie pozwolić na montaż pompy odpowiedniego rodzaju. Warto podkreślić, że pompy charakteryzują się cichym i automatycznym działaniem oraz nie wymagają konserwacji.

Więcej

Pompy ciepła Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 • 35 511,00 zł 50 730,00 zł -30% W magazynie

  Pompa ciepła AIRKOMPAKT od firmy Kołton opracowana wspólnie z naukowcami z AGH w Krakowie to urządzenie zaprojektowane i zoptymalizowane do pracy w polskim klimacie.

  35 511,00 zł 50 730,00 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • 5 793,67 zł 8 276,67 zł -30% W magazynie

  Ekologiczna pompa ciepła GALET Small GT to optymalne rozwiązanie dla  rozbudowy lub modyfikacji już istniejących instalacji cieplnych. Umożliwia budowę instalacji w dwóch etapach lub zamianę źródła ciepła np. kotła c.o. na ekologiczne źródło ciepłej wody użytkowej.

  5 793,67 zł 8 276,67 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów