Zasobniki C.W.U.

Promocje

eRaty Santander Consumer Bank

Zasobniki C.W.U.

Odpowiedni boiler to ważny element każdego domu bądź mieszkania i powinien on zapewnić stały dostęp do ciepłej wody. Stalowe zbiorniki zaizolowane pianką poliuretanową, którymi po krótce są zasobniki cwu, posiadają różną pojemność, największe nawet do kilkuset litrów. Wewnątrz stosowana jest anoda magnezowa, która skutecznie zapobiega powstawani...

Odpowiedni boiler to ważny element każdego domu bądź mieszkania i powinien on zapewnić stały dostęp do ciepłej wody. Stalowe zbiorniki zaizolowane pianką poliuretanową, którymi po krótce są zasobniki cwu, posiadają różną pojemność, największe nawet do kilkuset litrów. Wewnątrz stosowana jest anoda magnezowa, która skutecznie zapobiega powstawaniu pęknięć emali. Mikrorysy mogą wystąpić pod wpływem rozszerzania się i zwężania się stali pod wpływem ciągłych zmian temperatur. Instalowane są najczęściej w pobliżu źródła ogrzewania ciepłej wody, przeważnie obok pieca CO. W ofercie dostępne są wymienniki ciepłej wody użytkowej różniące się również sposobem mocowania, boilery podwieszane u sufitu, zawieszane na ścianie bądź stojące. Zasobniki to przemyślane rozwiązanie pozwalające również na podgrzanie wody podłączając je jedynie do prądu. Czas nagrzewania w zależności od parametrów urządzenia wynosi od kilku do kilkunastu minut. Cena jest uzależniona w dużej mierze od parametrów i samego producenta, są to granice 500-3000 zł.

Więcej

Zasobniki C.W.U. Jest 46 produktów.

Podkategorie

 • ELEKTROMET

  Ogrzewacze, zasobniki, bojlery znanej i sprawdzonej na rynku firmy Elektromet.

 • KOSPEL

  Ogrzewacze pojemnościowe oraz wymienniki i zasobniki ciepłej wody użytkowej firmy Kospel.

 • GALMET

  Ogrzewacze wody, zasobniki, bojlery, wymienniki ciepła firmy GALMET.

  Galmet to renomowana firma, która już od dekad wytwarza wysokiej jakości technikę grzewczą. Produkty tej marki zakupić można w naszym sklepie internetowym. Do wyboru są Galmet ogrzewacze wody, które wykorzystują energię elektryczną w celu podgrzania wody do pożądanej przez użytkownika temperatury. Przed użyciem urządzenia należy podłączyć go do instalacji elektrycznej. Galmet ogrzewacze wody mogą być przepływowe lub pojemnościowe. Te pierwsze ogrzewają wodę w momencie jej przepływu. Z kolei pojemnościowe ogrzewacze gromadzą wodę i utrzymują jej temperaturę za pomocą grzałek i termoregulatorów.

  Wysokiej jakości wymienniki CWU Galmet

  W asortymencie znalazł się również wymiennik cwu. W przeciwieństwie do wymienionych urządzeń ogrzewa on wodę w sposób pośredni. Sprawdzi się on w przypadku posiadania kotła centralnego ogrzewania. Bojler jest bowiem wyposażony w wężownicę, która pozwala na wymianę ciepła między wodą kotłową a wodą dostępną w instalacji użytkowej. Wymiennik cwu polecany jest zwłaszcza w przypadku rozległych instalacji.

  Szeroki model urządzeń sprawia, że każdy znajdzie wśród nich odpowiedni podgrzewacz. Wszystkie z nich odznaczają się niezawodnością oraz funkcjonalnością. Zostały wykonane z wysokogatunkowych materiałów, dzięki czemu są trwałe i będą służyć na długi czas. Cechują się one również wysoką estetyką i łatwością montażu oraz użytkowania. Każdy model został starannie opisany pod kątem parametrów i danych technicznych. Technika grzewcza marki Galmet jest wydajna i oparta o najnowsze technologie. Warto z niej skorzystać.

 • Akcesoria do zasobników
na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 46 elementów
 • 1 176,00 zł W magazynie

  Poziomy wymiennik c.w.u. model WW, z podwójną wężownicą, o pojemności 80 litrów. Przeznaczony są do ogrzewania i przechowywania ciepłej wody użytkowej. Doskonale sprawdzają się przy współpracy z wodnymi niskotemperaturowymi kotłami grzewczymi na paliwo stałe.

  1 176,00 zł
  W magazynie
 • 4 790,00 zł W magazynie
  Wyprzedaż!

  Wymienniki typu WGJ-S MAX+ 220l - jako ciśnieniowe podgrzewacze akumulacyjne przeznaczone są do podgrzewania i przechowywania ciepłej wody użytkowej na potrzeby mieszkań, domów jedno- i wielorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych i innych we współpracy z niskotemperaturowymi wodnymi kotłami c.o., a przede wszystkim z pompą...

  4 790,00 zł
  W magazynie
 • 5 165,00 zł W magazynie
  Wyprzedaż!

  Wymienniki typu WGJ-S MAX+ 300l - jako ciśnieniowe podgrzewacze akumulacyjne przeznaczone są do podgrzewania i przechowywania ciepłej wody użytkowej na potrzeby mieszkań, domów jedno- i wielorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych i innych we współpracy z niskotemperaturowymi wodnymi kotłami c.o., a przede wszystkim z pompą...

  5 165,00 zł
  W magazynie
 • 2 135,00 zł W magazynie

  Stojący (pionowy) wymiennik c.w.u. z wężownicą spiralną SW Termo Max o pojemności 140 litrów. Doskonale sprawdza się przy współpracy z kotłami elektrycznymi, gazowymi, olejowymi i z kotłami na paliwa stałe do podgrzewania i przechowywania podgrzanej ciepłej wody użytkowej.

  2 135,00 zł
  W magazynie
 • 2 905,00 zł W magazynie

  wymiennik stojący z dużą wężownicą pojemność 200 litrów idealny do pomp ciepła najwyższa jakość emaliowania

  2 905,00 zł
  W magazynie
 • 4 665,00 zł W magazynie

  wymiennik stojący z dużą wężownicą pojemność 300 litrów idealny do pomp ciepła najwyższa jakość emaliowania

  4 665,00 zł
  W magazynie
 • 1 562,00 zł W magazynie

  Poziomy wymiennik c.w.u. dwupłaszczowy model Kospel WP o pojemności 140 litrów. Przeznaczony do ogrzewania i przechowywania ciepłej wody użytkowej. Doskonale sprawdza się przy współpracy z wodnymi niskotemperaturowymi kotłami grzewczymi na paliwa stałe.

  1 562,00 zł
  W magazynie
 • 1 470,00 zł W magazynie

  Poziomy wymiennik c.w.u. dwupłaszczowy model WP o pojemności 130 litrów. Przeznaczony są do ogrzewania i przechowywania ciepłej wody użytkowej. Doskonale sprawdza się przy współpracy z wodnymi niskotemperaturowymi kotłami grzewczymi na paliwo stałe.

  1 470,00 zł
  W magazynie
 • 1 380,00 zł W magazynie

  Poziomy wymiennik c.w.u.dwupłaszczowy model WP o pojemności 100 litrów. Przeznaczony są do ogrzewania i przechowywania ciepłej wody użytkowej. Doskonale sprawdza się przy współpracy z wodnymi niskotemperaturowymi kotłami grzewczymi na paliwo stałe.

  1 380,00 zł
  W magazynie
 • 1 447,00 zł W magazynie

  Poziomy wymiennik c.w.u. model WW, z podwójną wężownicą, o pojemności 140 litrów. Przeznaczony do ogrzewania i przechowywania ciepłej wody użytkowej. Doskonale sprawdza się przy współpracy z wodnymi niskotemperaturowymi kotłami grzewczymi na paliwo stałe.

  1 447,00 zł
  W magazynie
 • 1 360,00 zł W magazynie

  Poziomy wymiennik c.w.u. model WW, z podwójną wężownicą, o pojemności 120 litrów. Przeznaczony do ogrzewania i przechowywania ciepłej wody użytkowej. Doskonale sprawdzają się przy współpracy z wodnymi niskotemperaturowymi kotłami grzewczymi na paliwo stałe.

  1 360,00 zł
  W magazynie
 • 1 234,00 zł W magazynie

  Poziomy wymiennik c.w.u. model WW, z podwójną wężownicą, oferowane są o pojemności 100 litrów. Przeznaczony do ogrzewania i przechowywania ciepłej wody użytkowej. Doskonale sprawdzają się przy współpracy z wodnymi niskotemperaturowymi kotłami grzewczymi na paliwo stałe.

  1 234,00 zł
  W magazynie
 • 6 625,00 zł W magazynie

  Stojący wymiennik c.w.u. z dwoma wężownicami Kospel SB Termo Solar o pojemności 500 litrów. Doskonale sprawdza się przy współpracy z kolektorami słonecznymi oraz kotłami elektrycznymi, gazowymi, olejowymi i z kotłami na paliwa stałe. Służy do podgrzewania i przechowywania ciepłej wody użytkowej.

  6 625,00 zł
  W magazynie
 • 4 369,00 zł W magazynie

  Stojący wymiennik c.w.u. z dwoma wężownicami Kospel SB Termo Solar o pojemności 300 litrów. Doskonale sprawdza się przy współpracy z kolektorami słonecznymi oraz kotłami elektrycznymi, gazowymi, olejowymi i z kotłami na paliwa stałe. Służy do podgrzewania i przechowywania ciepłej wody użytkowej.

  4 369,00 zł
  W magazynie
 • 4 136,00 zł W magazynie

  Stojący wymiennik c.w.u. z dwoma wężownicami Kospel SB Termo Solar o pojemności 250 litrów. Doskonale sprawdzają się przy współpracy z kolektorami słonecznymi oraz kotłami elektrycznymi, gazowymi, olejowymi i z kotłami na paliwa stałe. Służy do podgrzewania i przechowywania ciepłej wody użytkowej.

  4 136,00 zł
  W magazynie
 • 3 937,00 zł W magazynie

  Stojący wymiennik c.w.u. z dwoma wężownicami Kospel SB Termo Solar o pojemności 200 litrów. Doskonale sprawdzają się przy współpracy z kolektorami słonecznymi oraz kotłami elektrycznymi, gazowymi, olejowymi i z kotłami na paliwa stałe. Służy do podgrzewania i przechowywania ciepłej wody użytkowej.

  3 937,00 zł
  W magazynie
 • 3 252,00 zł W magazynie

  Stojący (pionowy) wymiennik c.w.u. z wężownicą spiralną SW Termo Max o pojemności 250 litrów. Doskonale sprawdza się przy współpracy z kotłami elektrycznymi, gazowymi, olejowymi i z kotłami na paliwa stałe do podgrzewania i przechowywania podgrzanej ciepłej wody użytkowej.

  3 252,00 zł
  W magazynie
 • 3 626,00 zł W magazynie

  Stojący wymiennik c.w.u. z wężownicą spiralną Kospel SW Termo Max o pojemności 300 litrów. Doskonale sprawdza się przy współpracy z kotłami elektrycznymi, gazowymi, olejowymi i z kotłami na paliwa stałe do podgrzewania i przechowywania podgrzanej ciepłej wody użytkowej.

  3 626,00 zł
  W magazynie
 • 2 860,00 zł W magazynie

  Stojący (pionowy) wymiennik c.w.u. z wężownicą spiralną SW Termo Max o pojemności 200 litrów. Doskonale sprawdza się przy współpracy z kotłami elektrycznymi, gazowymi, olejowymi i z kotłami na paliwa stałe do podgrzewania i przechowywania podgrzanej ciepłej wody użytkowej.

  2 860,00 zł
  W magazynie
 • 2 013,00 zł W magazynie

  Stojący (pionowy) wymiennik c.w.u. z wężownicą spiralną SW Termo Max o pojemności 120 litrów. Doskonale sprawdza się przy współpracy z kotłami elektrycznymi, gazowymi, olejowymi i z kotłami na paliwa stałe do podgrzewania i przechowywania podgrzanej ciepłej wody użytkowej.

  2 013,00 zł
  W magazynie
 • 1 890,00 zł W magazynie

  Stojący (pionowy) wymiennik c.w.u. z wężownicą spiralną SW Termo Max o pojemności 100 litrów. Doskonale sprawdza się przy współpracy z kotłami elektrycznymi, gazowymi, olejowymi i z kotłami na paliwa stałe do podgrzewania i przechowywania podgrzanej ciepłej wody użytkowej.

  1 890,00 zł
  W magazynie
 • 1 710,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  Wyprzedaż!

  Galmet 140l Typ SGW(L)P, poziomy wymiennik dwupłaszczowy w żółtym poliuretanie.Ostatnie sztuki! Stan prezentowany na zdjęciach.

  1 710,00 zł
  Dodaj do koszyka Więcej
  Oczekiwanie na dostawę
 • 5 580,00 zł W magazynie

  Wymiennik biwalentny wolnostojący z dwiema wężownicami spiralnymi Typ SGW(S)B w twardej piance poliuretanowej. Pojemność 400l. Standardowy kolor obudowy skay-szary.

  5 580,00 zł
  W magazynie
 • 3 701,00 zł W magazynie

  Wymiennik biwalentny wolnostojący z dwiema wężownicami spiralnymi Typ SGW(S)B w twardej piance poliuretanowej. Pojemność 200l. Standardowy kolor obudowy skay-szary.

  3 701,00 zł
  W magazynie
 • 4 075,00 zł W magazynie

  Wymiennik biwalentny wolnostojący z dwiema wężownicami spiralnymi Typ SGW(S)B w twardej piance poliuretanowej. Pojemność 300l. Standardowy kolor obudowy skay-szary.

  4 075,00 zł
  W magazynie
 • 5 150,00 zł W magazynie

  Tower Grand to szybki wymiennik c.w.u. do pomp ciepła o powiększonej wężownicy. Opracowany w oparciu o najlepsze cechy najwydajniejszego wymiennika c.w.u. do pomp ciepła – Maxi. Pojemność 300l. Wymiennik c.w.u. w obudowie typu: PVC oferowany jest w kolorze szarym, ocieplony pianką poliuretanową.

  5 150,00 zł
  W magazynie
 • 4 085,00 zł W magazynie

  Tower Grand to szybki wymiennik c.w.u. do pomp ciepła o powiększonej wężownicy. Opracowany w oparciu o najlepsze cechy najwydajniejszego wymiennika c.w.u. do pomp ciepła – Maxi. Pojemność 200l. Wymiennik c.w.u. w obudowie typu: PVC oferowany jest w kolorze szarym, ocieplony pianką poliuretanową.

  4 085,00 zł
  W magazynie
 • 5 750,00 zł 6 318,00 zł W magazynie

  Galmet MAXI 250 l to wymiennik c.w.u. z dużą wężownicą spiralną przeznaczony do pomp ciepła - SGW(S). Do wyczerpania zapasu.

  5 750,00 zł 6 318,00 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • 3 530,00 zł 4 119,89 zł W magazynie

  Wymiennik c.w.u. Galmet TOWER z wężownicą spiralną, stojący - SGW(S) Pojemność 300 l. Wymiennik c.w.u. Tower w obudowie typu: PVC oferowany jest w kolorze szarym, ocieplony pianką poliuretanową.

  3 530,00 zł 4 119,89 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • 1 715,00 zł W magazynie

  Galmet 120l Typ SGW(L)P, poziomy wymiennik dwupłaszczowy w żółtym poliuretanie.

  1 715,00 zł
  W magazynie
 • 3 468,97 zł W magazynie

  Wymiennik c.w.u. Galmet TOWER z wężownicą spiralną, stojący - SGW(S) Pojemność 200l. Wymiennik c.w.u. Tower w obudowie typu: PVC oferowany jest w kolorze szarym, ocieplony pianką poliuretanową.

  3 468,97 zł
  W magazynie
 • 7 076,56 zł Pytaj o dostęność.

  Wymiennik biwalentny wolnostojący z dwiema wężownicami spiralnymi Typ SGW(S)B w twardej piance poliuretanowej. Pojemność 500l. Standardowy kolor obudowy skay-szary.

  7 076,56 zł
  Pytaj o dostęność.
 • 6 590,00 zł W magazynie

  Galmet MAXI 300 l to wymiennik c.w.u. z dużą wężownicą spiralną przeznaczony do pomp ciepła - SGW(S) Do wyczerpania zapasu.

  6 590,00 zł
  W magazynie
 • 2 458,16 zł W magazynie

  Galmet SGW(S) 140l - pionowy, wolnostojący wymiennik ciepłej wody użytkowej z wężownicą spiralną i ociepleniem z pianki polistyrenowej, estetycznie wykończony skayem. Bardzo prosty w montażu i obsłudze wymiennik c.w.u. współpracujący ze wszystkimi typami kotłów.

  2 458,16 zł
  W magazynie
 • 2 268,74 zł W magazynie

  Galmet SGW(S) 120l - pionowy, wolnostojący wymiennik ciepłej wody użytkowej z wężownicą spiralną i ociepleniem z pianki polistyrenowej, estetycznie wykończony skayem. Bardzo prosty w montażu i obsłudze wymiennik c.w.u. współpracujący ze wszystkimi typami kotłów.

  2 268,74 zł
  W magazynie
 • 2 139,59 zł W magazynie

  Galmet Mini Tower SGW(S) 100l - pionowy, wolnostojący wymiennik ciepłej wody użytkowej z wężownicą spiralną i ociepleniem z pianki polistyrenowej, estetycznie wykończony skayem. Bardzo prosty w montażu i obsłudze wymiennik c.w.u. współpracujący ze wszystkimi typami kotłów.

  2 139,59 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 36 z 46 elementów