Sterowniki TECH

Promocje

eRaty Santander Consumer Bank

Sterowniki TECH

Oferujemy regulatory do instalacji co i cwu polskiego producenta TECH Sterowniki. Są to energooszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sterowników!

Nowoczesna technologia pozwala na sterowanie techniką grzewczą, czyli określanie pożądanej temperatury wody oraz pomieszczenia. W tym celu wykorzystuje się Tech S...

Oferujemy regulatory do instalacji co i cwu polskiego producenta TECH Sterowniki. Są to energooszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sterowników!

Nowoczesna technologia pozwala na sterowanie techniką grzewczą, czyli określanie pożądanej temperatury wody oraz pomieszczenia. W tym celu wykorzystuje się Tech Sterowniki, są one przeznaczone do zamontowania na ścianie lub mają formę pilota. Łatwe i intuicyjne w obsłudze. Część urządzeń zawiera ekrany dotykowe, które zwiększają komfort ich użytkowania. W ofercie naszego sklepu znalazły się rozmaite sterowniki. Wszystkie pochodzą od renomowanego producenta, cechując się wysoką jakością oraz funkcjonalnością.

Sterowniki kotła gazowego

Sterowniki do kotła gazowego lub na paliwo stałe ja peelet, drewno. węgiel czy ekogroszek służą do regulowania pracy pompy obiegu wody CO, pompy ciepłej wody użytkowej CWU oraz wentylatora, jak również pracy zawora mieszającego. Regulatory pokojowe podają aktualną temperaturę w pomieszczeniu i pozwalają na jej obniżenie lub podwyższenie. Sterownik do pieca gazowego pozwala na stworzenie komfortu cieplnego, a przy okazji umożliwia zmniejszenie kosztów ogrzewania, poprzez zmniejszenie ciepła na noc czy czas, kiedy nikt z domowników nie przebywa w domu. Sterownik do pieca gazowego wyróżnia się przy okazji nienaganną estetyką i łatwością obsługi. Część urządzeń pozwala na sterowanie ogrzewaniem podłogowym oraz kontrolę temperatury w każdym pomieszczeniu z osobna. Do wyboru są także termostaty grzejnikowe, które pozwalają na automatyczne regulowanie ciepła, jakie jest wydzielane przez kaloryfer.

Sterowniki ogrzewania to przydatne i proste w obsłudze urządzania, które bardzo ułatwiają codzienne funkcjonowanie, pozwalając na regulowanie temperatury środowiska, w jakim żyjemy. Tech Sterowniki wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz żywotnością.

 

Więcej

Sterowniki TECH W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Sterowniki do kotłów

  TECH Sterowniki do pieca, kotłów CO, na miał, paliwa stałe, pieców centralnego ogrzewania.

  Sterowniki do kotłów centralnego ogrzewania umożliwiają zarówno zarządzanie procesem wytwarzania ciepła, jak i jego rozdziałem w systemie grzewczym. Dają one możliwość doboru indywidualnych parametrów, dzięki czemu możliwe jest zredukowanie spalania przy jednoczesnym zapewnieniu użytkownikom komfortu cieplnego. Aktualnie bez sterowników do pieców trudno sobie wyobrazić sterowanie ogrzewaniem w domu lub budynku użytkowym.

  Jak działa sterownik do pieca?

  Wszystkie sterowniki do kotłów, niezależnie od tego, czy są to regulatory do pieców na miał węglowy, pellet czy inne paliwa stałe, programują pracę pompy oraz wentylatora. Zwiększając lub zmniejszając prędkość wentylatora, do kotła dostarczana jest większa bądź mniejsza ilość powietrza. Natomiast odpowiednio dobrana mieszanka powietrza wpływa na szybkość spalania, a co za tym idzie i temperaturę. Regulacja pracy pieca odbywa się za pomocą sterownika odczytującego dane z czujników. Dodatkowo sterowniki kotłowe mogą współpracować z regulatorami umieszczonymi w danych pomieszczeniach.

  Sterowniki do kotłów - najważniejsze funkcje

  W zależności od modelu sterownik do pieca może zarządzać jego pracą w podstawowym zakresie, a więc będzie sterował jedynie pompą i wentylatorem, natomiast wielofunkcyjne sterowniki pozwalają nawet na zdalne ustawianie temperatury przez Internet. Główne funkcje sterowników do kotłów to:

  1. Sterowanie pompami obiegowymi (c.o. i c.w.u.), co zapewnia odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach i sieci wody użytkowej.

  2. Regulowanie pracy wentylatora, który dostarcza wymaganą ilość powietrza i dostosowuję mieszankę potrzebną do spalania.

  3. Sterowanie pracą zaworu bezpieczeństwa, stosowanego w celu ochrony kotła przed niską temperaturą powrotu czynnika znajdującego się w instalacji grzewczej.

  Rodzaje sterowników do kotłów

  Trzeba zauważyć, że nowoczesne termostaty centralnego ogrzewania oferują różny zakres regulacji w zależności od tego, z jakim urządzeniem grzewczym współpracują. Wśród nich są sterowniki do pieców zasypowych, tych wyposażonych w zintegrowany podajnik, kotłów na pellet, czy ekogroszek.

  Niezwykle popularnym rozwiązaniem są regulatory, które wykorzystują system PID. Jest on oparty na skomplikowanym algorytmie różniczkowania proporcjonalno-całkowego. Zadaniem regulatora PID jest utrzymanie zadanej temperatury na określonym poziomie. Jest to niezwykle ważna funkcja, która sprawia, że piece z automatycznym podajnikiem stają się niemalże bezobsługowe. Wystarczy w ich przypadku jedynie co pewien czas zasypać podajnik na paliwo stałe lub opróżnić pojemnik na popiół.

  Sterowniki do pieców - dlaczego warto je stosować?

  Sterownik kotła dba o to, aby urządzenie grzewcze zawsze utrzymywało zadaną temperaturę wody czy innego czynnika zasilającego instalację grzewczą. Dzięki zastosowaniu regulatorów do pieców paliwo i powietrze dozowane są w odpowiednich proporcjach, a sam proces spalania jest maksymalnie czysty i przebiega z dużą wydajnością. Urządzenie grzewcze współpracujące ze sterownikiem kotła pracuje oszczędniej, co przekłada się na mniejsze zużycie paliwa i większe oszczędności.

   

 • Sterowniki do instalacji

  Oferujemy sterowniki do instalacji, do pompy CO oraz do zaworów mieszających, które charakteryzują się wysoką jakością oraz niezawodnością. Wszystkie urządzenia od "Tech Sterowniki" umożliwiają sprawne i efektywne zarządzanie energią cieplną. Sterowniki do instalacji spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, a przy tym są proste i intuicyjne w obsłudze oraz w montażu. Zarządzanie energią cieplną z wykorzystaniem sterowników do instalacji pozwoli podnieść komfort cieplny w pomieszczeniach i jednocześnie wygenerować duże oszczędności.

 • Regulatory pokojowe

  Regulator temperatury to urządzenie nie tylko praktyczne i funkcjonalne, ale również intuicyjne w obsłudze. Czytelność, łatwy dostęp do wszystkich funkcji i dobrze opisane menu stanowią ważne zalety regulatora temperatury. Dzięki nim obsługa sterownika nie sprawi problemu nawet osobom, które nigdy nie korzystały z tego typu urządzeń.

  Regulatory pokojowe dwustanowe lub komunikacją RS, regulatory pokojowe dedykowane do kotłów gazowych z możliwością komunikacji OpenTherm oraz zestawy do sterowania pokojowego z dużym zakresem możliwości zarządzania bezprzewodowego. Regulatory temperatury można także obsługiwać zdalnie, korzystając z modułu internetowego eModul. Zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe termostaty są proste w obsłudze, dlatego edycja parametrów nie sprawi problemów osobom, które nie posiadają specjalistycznej wiedzy na temat systemów grzewczych.

 • Sterowanie ogrzewaniem...

  Ogrzewanie podłogowe to bardzo efektywny i ekonomiczny sposób ogrzewania domu. Pozwala na uzyskanie wysokiego komfortu cieplnego mniejszym nakładem finansowym niż w przypadku wykorzystania tradycyjnych źródeł ciepła. Aby można było mówić o prawdziwych oszczędnościach, konieczne jest rozważne sterowanie podłogówką. Korzystając z regulatora temperatury ogrzewania podłogowego można samodzielnie decydować, ile ciepła będzie docierać do konkretnych pomieszczeń. Systemy sterowania ogrzewaniem podłogowym firmy TECH Sterowniki to wyspecjalizowane, nowoczesne urządzenia, które pozwalają na sprawne zarządzanie i kontrolę temperatury w każdym pomieszczeniu z osobna. Zastosowanie systemów ogrzewania podłogowego oszczędza czas i zapewnia pełny komfort cieplny.

 • Sterowanie ogrzewaniem...

  Termostaty grzejnikowe wifi oraz odpowiednio dobrane sterowniki grzejnikowe to zakup na lata. Termostaty grzejnikowe to urządzenia łatwe w montażu oraz bardzo funkcjonalne.

  Instalacja grzewcza powinna być zawsze dostosowana do charakterystyki budynku. Bez względu na rodzaj używanych grzejników ogrzewanie powinno być regulowane tak, aby zapewnić komfort użytkowania domu i oszczędność kosztów. Można to osiągnąć poprzez zastosowanie nowoczesnych sterowników ogrzewaniem grzejnikowym. Dzięki temu możliwe jest utrzymanie komfortu cieplnego w pomieszczeniach bez względu na porę roku.

  Automatyczne sterowanie grzejnikami

  System sterowania grzejnikami składa się z szeregu urządzeń kompatybilnych ze sobą, które pozwalają na sprawne regulowanie działaniem grzejnikami zamontowanymi w pomieszczeniach. Elektroniczny sterownik poprzez transmisję bezprzewodową będzie samoczynnie otwierał lub zamykał zawór termostatyczny w różnych godzinach i dniach tygodnia. W ten sposób będzie automatycznie obniżał lub podnosił temperaturę w pomieszczeniach tak, aby zabezpieczyć potrzeby i oczekiwania użytkowników domu.

  Harmonogram pracy regulatorów

  Termostaty grzejnikowe można zaprogramować do działania w trybie ręcznym lub według określonego harmonogramu uwzględniającego porę roku i sposób użytkowania budynku. System sterowania grzejnikami może zawierać głowice termostatyczne, regulatory, czujniki pokojowe oraz elektroniczne regulatory przeznaczone do obsługi siłowników elektrycznych. Termostat pobiera informację o temperaturze za pomocą sygnału radiowego, a następnie przesyła odpowiedni komunikat do urządzenia znajdującego się w danym pomieszczeniu. Dzięki temu utrzymywanie optymalnej temperatury jest możliwe równolegle dla kilku stref grzewczych o różnych parametrach.

  Wygodna obsługa grzejników przez Internet

  Oferowane sterowniki i regulatory są kompatybilne ze wszystkimi typowymi urządzeniami grzewczymi dostępnymi na rynku. Możliwe jest sterowanie całym układu centralnego ogrzewania, jak i regulatorami poszczególnych grzejników. Zarządzanie systemem jest dokonywane online z poziomu aplikacji webowej lub aplikacji mobilnej działającej w systemach Android oraz iOS. Ułatwia to obsługę systemu i pozwala na szybką i wygodną regulację parametrów bez względu na bieżące obowiązki.

  Oszczędność kosztów ogrzewania domu

  Automatyczne sterowanie grzejnikami pozwala na efektywne i precyzyjne zarządzanie ciepłem w budynku. Jest to znakomity sposób na uniknięcie niedogrzania lub przegrzania pomieszczeń, które mogą być groźne dla zdrowia ludzi. Dodatkowo rachunki za ogrzewanie mogą być mniejsze nawet o 30%. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się w domach prywatnych, zarówno w starym, jak i nowoczesnym budownictwie.

  Elektroniczne sterowanie grzejnikami dla odbiorców biznesowych

  Elektroniczne sterowanie grzejnikami można także wykorzystać w budynkach komercyjnych, a także hotelach, szkołach i innych placówkach użyteczności publicznej. Pełna kontrola nad temperaturą w pomieszczeniach jest istotnym czynnikiem poprawiającym komfort bez względu na przeznaczenie budynku oraz branżę, w której działa firma. Dlatego elektroniczny system sterowania grzejnikami to rozwiązanie, z którego korzysta coraz większa ilość odbiorców w całej Polsce.