Łuki

Łuki miedziane.

Aby instalacje orurowania mogły prawidłowo funkcjonować, konieczne jest zadbanie nie tylko o same rury, ale także — co jest równie ważne — elementy złączne. Jeśli szukają Państwo wysokiej jakości komponentów w tej kwestii, zapraszamy do zapoznania się z informacjami dostępnymi na naszej stronie internetowej. Jesteśmy pewni, że zn...

Łuki miedziane.

Aby instalacje orurowania mogły prawidłowo funkcjonować, konieczne jest zadbanie nie tylko o same rury, ale także — co jest równie ważne — elementy złączne. Jeśli szukają Państwo wysokiej jakości komponentów w tej kwestii, zapraszamy do zapoznania się z informacjami dostępnymi na naszej stronie internetowej. Jesteśmy pewni, że znajdą Państwo łuki do instalacji miedzianych, które spełnią Wasze potrzeby.

Łuki do instalacji miedzianych

Łuki do instalacji miedzianych to kategoria produktowa, która obejmuje elementy niezwykle ważne podczas montażu instalacji w zakresie orurowania. Łuki miedziane to złączki, które na co dzień wykorzystuje się podczas przygotowywania oraz przebudowy. Do czego się ich używa? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta: do spajania ze sobą kolejnych elementów układu. To jeszcze nie wszystko, ponieważ dzięki tym elementom złącznym możliwe jest płynne zmienianie kierunku przepływu płynów czy substancji gazowych przesyłanych w ramach pracy instalacji.

W przypadku instalacji stworzonych z użyciem miedzianych komponentów łuki są łączone z rurami najczęściej dzięki procesowi lutowania. Taki sposób działania gwarantuje nie tylko wystarczającą szczelność całego połączenia, dzięki czemu znacznie spada ryzyko uszkodzenia instalacji oraz wycieku płynów.

Dlaczego warto zdecydować się na łuki miedziane znajdujące się w asortymencie naszej oferty? Cóż, odpowiedź na pytanie jest bardzo prosta: ponieważ charakteryzują się one dobrą jakością wykonania, dzięki czemu można zapewnić bezpieczeństwo oraz trwałość konstrukcji.

Łuki złączeniowe, które znajdują się w ofercie naszego sklepu, to produkty wykonane z wysokiej jakości miedzi. Warto przy tym mieć na uwadze, że opisywany przez nas produkt odznacza się nie tylko wysokim poziomem wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne, ale także — co jest równie ważne — posiada pewne właściwości pozwalające na zabezpieczenie płynu czy gazu przed zanieczyszczeniami. Atut ten może być szczególnie istotny podczas montażu instalacji wody pitnej, gdzie — jak wiadomo — czystość wody jest absolutnym priorytetem.

Oferowane przez nas łuki do instalacji miedzianych mogą być wykorzystywane np. podczas konstruowania systemów instalacyjnych wody ciepłej i zimnej, a także w zakresie instalacji centralnego ogrzewania (C.O.). Z kolei gwinty typu R i Rp, umożliwiają łatwe i pewne połączenie z innymi elementami instalacyjnymi.

Oto przykładowe produkty w tej kategorii produktowej:

  • VIEGA — łuk miedziany dwukielichowy 90 st. fi-28,

  • VIEGA — łuk miedziany dwukielichowy 45 st. fi-35,

  • VIEGA — łuk miedziany jednokielichowy 90 st. fi-18.

Nasza oferta elementów miedzianych!

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu. Nasza oferta to nie tylko łuki do instalacji miedzianych, ale także kotły gazowe, akcesoria grzejnikowe czy sprzęt do uzdatniania wody pitnej. Jesteśmy pewni, że po zapoznaniu się z naszą ofertą znajdą Państwo rozwiązania odpowiadające Waszym potrzebom.

Więcej

Łuki Jest 18 produktów.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów