Kompakt EkoPell

Kocioł KOMPAKT EKO PELL to kolejna propozycja w zakresie kotłów pozwalających na automatyczne spalanie biomasy w postaci pellet. Zaawansowana automatyka - sterownik z obsługą pomp c.o., c.w.u., dwóch pomp dodatkowych oraz obsługą zaworu mieszającego i układem zapłonu paliwa sprawia, że obsługa kotła sprowadza się do niezbędnego minimum. Wymienni...

Kocioł KOMPAKT EKO PELL to kolejna propozycja w zakresie kotłów pozwalających na automatyczne spalanie biomasy w postaci pellet. Zaawansowana automatyka - sterownik z obsługą pomp c.o., c.w.u., dwóch pomp dodatkowych oraz obsługą zaworu mieszającego i układem zapłonu paliwa sprawia, że obsługa kotła sprowadza się do niezbędnego minimum. Wymiennik kotła wykonany jest w całości z wysokiej jakości, atestowanej blachy kotłowej o grubości 6 mm. Ponadto w komorze paleniskowej umieszczono katalizatory ceramiczne, które stabilizują proces spalania oraz czynią go bardziej efektywnym i ekologicznym. Kocioł można montować w systemie zamkniętym.

Więcej

Kompakt EkoPell Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • 30 552,00 zł na zamówienie - pytaj o termin.

  Kocioł KOMPAKT EKOPELL 35 kW to kocioł, który od wielu lat znajduje się w ofercie DEFRO, jest kotłem, który w segmencie urządzeń na pellet spełnia oczekiwania dla wymagąjących. Wielokrotnie nagradzany na międzynarodowych targach. 

  30 552,00 zł
  na zamówienie - pytaj o termin.
 • 26 144,00 zł na zamówienie - pytaj o termin.

  Kocioł KOMPAKT EKOPELL 26 kW to kocioł, który od wielu lat znajduje się w ofercie DEFRO, jest kotłem, który w segmencie urządzeń na pellet spełnia oczekiwania dla wymagąjących. Wielokrotnie nagradzany na międzynarodowych targach. 

  26 144,00 zł
  na zamówienie - pytaj o termin.
 • 25 080,00 zł na zamówienie - pytaj o termin.

  Kocioł KOMPAKT EKOPELL 20 kW to kocioł, który od wielu lat znajduje się w ofercie DEFRO, jest kotłem, który w segmencie urządzeń na pellet spełnia oczekiwania dla wymagąjących. Wielokrotnie nagradzany na międzynarodowych targach. 

  25 080,00 zł
  na zamówienie - pytaj o termin.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów