Akcesoria do kotłów

Każdy nowoczesny dom z pewnością nie może się obejść bez nowoczesnego, ekologicznego i przede wszystkim efektownego ogrzewania, które pozwoli na wysoką oszczędność w rachunkach. Doskonała instalacja to nie wszystko, warto inwestować w odpowiednie akcesoria do kotłów centralnego ogrzewana. Nasz sklep oferuje swoim Klientom szeroką gamę tego typu ...

Każdy nowoczesny dom z pewnością nie może się obejść bez nowoczesnego, ekologicznego i przede wszystkim efektownego ogrzewania, które pozwoli na wysoką oszczędność w rachunkach. Doskonała instalacja to nie wszystko, warto inwestować w odpowiednie akcesoria do kotłów centralnego ogrzewana. Nasz sklep oferuje swoim Klientom szeroką gamę tego typu produktów. Do akcesoriów w ofercie sklepu można zaliczyć zawory mieszające, które kierują część wody z kotła, z powrotem do niego. Zapobiega to korozji niskotemperaturowej. W efekcie żywotność instalacji wydłuża się. Akcesoria do kotłów centralnego ogrzewania to oczywiście systemy kominowe. Szeroki wybór rur kominowych, redukcji spalinowych, kolan czy szyber pozwoli uzyskać instalację dostosowaną do potrzeb Klienta. Gama obejmuje również miarkowniki, regulatory i sterowniki do kotłów co. Są to podzespoły, które główne umożliwiają nam oszczędne ogrzewanie i komfortowe korzystanie z kotłów. Nasz sklep posiada wszelki ważny asortyment, bez którego korzystanie z nowoczesnego ogrzewania nie mogłoby się obejść.

Więcej

Akcesoria do kotłów Jest 26 produktów.

Podkategorie

 • Systemy kominowe

  Wraz z rozwojem ekonomicznych oraz ekologicznych rozwiązań unowocześniono technikę kominową. Dobre ogrzewanie nie obejdzie się bez równie odpowiedniego systemu kominowego, który będzie odprowadzać spaliny. Nasz sklep oferuje wszelkie odpowiednie elementy, potrzebne w montażu systemu. Oferowane elementy kominowe odznaczają się odpowiednią jakością oraz wytrzymałością. Rury kominowe przykładowo są pokryte żaroodporną farbą, odwdzięczą się długim czasem eksploatacji oraz świeżym wyglądem. Farbą odporną na wysokie temperatury jest pokryta każda rura, kształtki czy redukcje do spalin. Elementy rurowe są wykonywane przy pomocy spawania laserowego. Gwarantuje to maksimum szczelności oraz cechuje się świetną estetyką. Dzięki naszym produktom Klient może wykonać kompleksowy system kominowy. Zaczynając od podstawowych rur, przez kształtki kominowe, a skończywszy na elementach ograniczających przepływ spalin. Doskonały system kominowy, musi obowiązkowo komponować się z nowoczesną instalacją grzewczą w naszym domu.

 • Zawory mieszające

  Zawory mieszające (3-4 drogowe). Zawory te umożliwiają część gorącej wody wychodzącej z kotła kierować z powrotem do niego co przeciwdziała zjawisku korozji niskotemperaturowej i wydłuża żywotność kotła. Umożliwia również w okresie wiosny i jesieni pracę kotła z zalecaną temperaturą.

  Zawory Afriso

  W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć wysokiej klasy zawory mieszające Afriso, które należą do jednych z najbardziej wydajnych i solidnych na polskim rynku. Są to przede wszystkim zawory 3- i 4-drożne.

  Zastosowanie zaworów Afriso

  Zawór mieszający 3- lub 4-drożny jest stosowany przede wszystkim do mieszania przepływających przez niego cieczy lub ewentualnie do przełączania obiegów tychże cieczy. W związku z tym są to rozwiązania hydrauliczne stosowane przede wszystkim w instalacjach centralnego ogrzewania budynków (CO).

  W przypadku takich rozwiązań jak zawór czterodrożny istnieje możliwość takiej kombinacji wewnętrznych elementów o regulowanym położeniu, która pozwala na mieszanie się cieczy w odpowiednich proporcjach oraz odpowiednie przełączanie lub odłączenia danego obiegu.

  Parametry techniczne zaworów Afriso

  Zawór czterodrożny marki Afriso wykonany jest z wysokiej jakości mosiądzu, który gwarantuje odporność na wysokie temperatury i uszkodzenie instalacji. Tego rodzaju zawór mieszający ma solidne pokrętło do regulacji ręcznej oraz współpracuje z siłownikami typu ARM. Zawór przystosowany jest do pracy w maksymalnej temperaturze sięgającej 110 st. C oraz przy maksymalnym ciśnieniu sięgającym 10 bar. Stopień otwartości zaworu da się łatwo określić dzięki bardzo czytelnej skali znajdującej się na pokrywce pokrętła.

  Wszystkie zawory Afriso z naszej oferty spełniają normy jakościowe dla instalacji CO.

  Sprawdź również naszą szeroką ofertę kotłów gazowych.

 • Miarkowniki,...

  Obsługa pieca, szczególnie w okresie rozkwitu zimy jest często żmudną pracą. By nie doprowadzić do przegrzania pieca lub jego wygaśnięcia, warto zakupić sterowniki do kotłów. Sterownik idealnie sprawdza się w kotłach zasypowych i reguluje spalanie, a Państwu zapewnia wytwarzanie ciepła przez długi okres czasu. Miarkowniki dopasują odpowiednią temperaturę do Państwa potrzeb. W miarę spalania będą regulowały piec, przymykając go przy wyższej temperaturze oraz otwierając przy zaniżonej, chroniąc przed wygaśnięciem. Dzięki temu nie muszą się Państwo obawiać, że temperatura pieca będzie zbyt wysoka i przekroczy dopuszczalne wartości lub że piec wygaśnie w momencie, gdy jesteśmy poza domem lub w pracy. Regulatory do kotłów to idealne rozwiązania do domów z CO, w których z powodu pracy i innych obowiązków brakuje nam czasu na pilnowanie temperatury i dokładanie opału. Nasz sklep oferuje wiele urządzeń, które dopasują się do różnych rodzajów pieców, a w razie wątpliwości nasi doradcy pomogą w wyborze.

 • Sterowanie ogrzewaniem

  Jeszcze do niedawna na rynku dostępne były wyłącznie proste regulatory pokojowe, wyposażone w pokrętła. Dziś są to urządzenia, które realizują bardzo wiele różnych funkcji, mają duże i czytelne wyświetlacze, a programowanie i wybór funkcji jest intuicyjny. Dzięki temu nie tylko zapewniają komfortową temperaturę w pomieszczeniach, ale także stają się elementem dobrze wpisującym się w wystrój wnętrz nowoczesnych budynków.

  Przewodowe i bezprzewodowe regulatory pokojowe to urządzenia elektroniczne najwyższej klasy dedykowane do instalacji oraz do kotłów gazowych. Ich zaletą jest możliwość indywidualnego sposobu zarządzania ogrzewaniem dopasowanego do Państwa potrzeb oraz możliwości ogrzewanego budynku.

 • Pompy C.O., C.W.U.

  Różnego rodzaju pompy obiegowe okażą się obowiązkowe w tworzeniu ekonomicznej instalacji grzewczej. Nasz sklep w ofercie, posiada szeroki wybór pomp, sterowników oraz akcesoriów do pomp. Urządzenia różnią się odpowiednimi parametrami oraz są uzależnione od specyfiki systemu. Warto jednak zadbać kompleksowo o system, więc wybrać odpowiednie pompy do kotłów, c.w.u., co pozwoli na utrzymywanie ciepłej temperatury bieżącej wody, jednakże również nie można zapominać o tak samo ważnej pompie do instalacji co. Pompy do piecy znajdujące się w ofercie sklepu to przede wszystkim produkty umożliwiające wysoką oszczędność. Wykazują się niskim poborem mocy oraz efektownym korzystaniem z energii cieplnej. Pompy do kotłów co umożliwiają wykorzystanie mniejszych średnic przewodów odprowadzających, w efekcie uzyskiwana jest mniejsza bezwładność systemu oraz sprawniejszy obieg medium w grzewczej instalacji. Dobrej jakości pompa wykaże się nie tylko oszczędnością, ale również cichą pracą oraz wytrzymałością.

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów