Podlewanie i nawadnianie
Szeroki wybór produktów do podlewania i nawadniania: węże ogrodowe, bębny do węży, a także pistolety zraszające i zraszacze, złączki do węży.

Podlewanie i nawadnianie Jest 43 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 43 elementów
 • 3,00 zł W magazynie

  Reparator (łącznik) do węża 1/2". Wykonany z bardzo dobrej jakości tworzywa PVC. Do profesjonalnego użytku w systemach nawadniających i zraszających. Można go użyć, gdy zaistnieje potrzeba przedłużenia węża lub naprawy w przypadku uszkodzenia mechanicznego. Reparator wyposażony jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o...

  3,00 zł
  W magazynie
 • 3,00 zł W magazynie

  Przyłącze na kran z gwintem wewnętrznym na kran 1/2".

  3,00 zł
  W magazynie
 • 3,00 zł W magazynie

  Przyłącze na kran z gwintem wewnętrznym na kran 3/4".

  3,00 zł
  W magazynie
 • 4,00 zł W magazynie

  Wysokiej jakości szybkozłącze na wąż 1/2" lub 5/8"" - STANDARD. Można je montować na dwóch końcach węża, co umożliwia szybkie przyłączenie innych elementów systemu nawadniającego. Szybkozłącze wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. ?

  4,00 zł
  W magazynie
 • 4,00 zł W magazynie

  Reparator (łącznik) do węża 3/4". Wykonany z bardzo dobrej jakości tworzywa PVC. Do profesjonalnego użytku w systemach nawadniających i zraszających. Można go użyć, gdy zaistnieje potrzeba przedłużenia węża lub naprawy w przypadku uszkodzenia mechanicznego. Reparator wyposażony jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o...

  4,00 zł
  W magazynie
 • 4,50 zł W magazynie

  Wysokiej jakości szybkozłącze na wąż 3/4" - STANDARD. Można je montować na dwóch końcach węża, co umożliwia szybkie przyłączenie innych elementów systemu nawadniającego. Szybkozłącze wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. ?

  4,50 zł
  W magazynie
 • 4,50 zł W magazynie

  Wysokiej jakości szybkozłącze na wąż 1/2" lub 5/8" - STOP. Można je montować na dwóch końcach węża, co umożliwia szybkie przyłączenie innych elementów systemu nawadniającego. Posiada opcje STOP pozwalającą na wymianę zraszaczy bez potrzeby zakręcania wody. ?Szybkozłącze wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż...

  4,50 zł
  W magazynie
 • 5,00 zł W magazynie

  Wysokiej jakości szybkozłącze na wąż 3/4" - STOP. Można je montować na dwóch końcach węża, co umożliwia szybkie przyłączenie innych elementów systemu nawadniającego. Posiada opcję STOP, pozwalającą na wymianę zraszaczy bez potrzeby zakręcania wody. ?Szybkozłącze wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o...

  5,00 zł
  W magazynie
 • 5,00 zł W magazynie

  Reparator (łącznik) do węża 3/4" - 1/2". Wykonany z bardzo dobrej jakości tworzywa PVC. Do profesjonalnego użytku w systemach nawadniających i zraszających. Umożliwia połączenie dwóch węży o różnych średnicach. Reparator wyposażony jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach.?

  5,00 zł
  W magazynie
 • 5,00 zł W magazynie

  Tradycyjny zraszacz prosty - klasyczny model. Wygodna obsługa dzięki dobrze wyprofilowanym elementom z wytrzymałego tworzywa. Bezstopniowa regulacja strumienia wody, od punktowego do delikatnej mżawki. Użytkowany nie tylko w ogrodzie a także w gospodarstwie domowym. ?

  5,00 zł
  W magazynie
 • 5,00 zł W magazynie

  Wysokiej jakości szybkozłącze na wąż 3/4" z funkcją STOP. Umożliwia szybkie przyłączenie innych elementów systemu nawadniającego bez potrzeby zakręcania wody.

  5,00 zł
  W magazynie
 • 8,50 zł W magazynie

  Plastikowy ?pistolet do zraszania regulowany PROSTY QUICK STOP. Wyposażony w adaptor do szybkozłącza?.

  8,50 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 43 elementów