Kotły Beretta

Kotły gazowe Beretta to wysokiej jakości urządzenia grzewcze, które zostały wyprodukowane przez doświadczoną, a co ważniejsze sprawdzoną włoską markę, która od początku swojego funkcjonowania stara się produkować niezawodne, a zarazem bardzo wydajne piece gazowe. Prezentowane kotły gazowe marki Beretta zostały zaprojektowane w oparciu o wysokiej...

Kotły gazowe Beretta to wysokiej jakości urządzenia grzewcze, które zostały wyprodukowane przez doświadczoną, a co ważniejsze sprawdzoną włoską markę, która od początku swojego funkcjonowania stara się produkować niezawodne, a zarazem bardzo wydajne piece gazowe. Prezentowane kotły gazowe marki Beretta zostały zaprojektowane w oparciu o wysokiej jakości komponenty, jak również sprawdzone, a zarazem innowacyjne i zaawansowane rozwiązania technologiczne, które mają znaczny wpływ m.in. na ich oszczędność eksploatacyjną. Ponadto kotły gazowe Beretta dostępne są w wersji jedno, jak również dwufunkcyjnej, dzięki czemu każda osoba ma możliwość dopasowania takiego urządzenia grzewczego do swoich aktualnych potrzeb, a także powierzchni mieszkalnej, która to za jego pośrednictwem będzie ogrzewana. Jednym z ciekawszych modeli pieców gazowych włoskiej marki Beretta, jaki ma do zaoferowania nasz sklep internetowy, jest dwufunkcyjny kocioł gazowy Beretta CIAO GREEN 25 C.S.I., który jest produktem nowej generacji.

Skąd bierze się wysoka sprawność Beretta? Kotły kondensacyjne

Sam proces spalania gazu nie wykazuje zbyt dużej sprawności. Dlatego też nowoczesny kocioł Beretta wyposażony jest w dodatkowy skraplacz. Przekierowywane do niego spaliny są schładzane, a następnie odzyskuje się z nich parę wodną wraz z zawartą w niej energią cieplną (pochodzącą z procesu spalania oraz temperatury zewnętrznej). W ten sposób sprawność całego procesu może przekroczyć 100%! Natomiast dla Ciebie oznacza to niższe zużycie gazu nawet o jedną piątą.

Nie tylko ogrzewanie domu

W naszej ofercie można znaleźć kotły gazowe Beretta z możliwością podłączenia jedynie do centralnego ogrzewania. Zapewnią one przyjemne ciepło w całym mieszkaniu. Nie wyczerpuje to jednak wszystkich możliwości, jakie dostarcza firma Beretta. Kotły dwufunkcyjne posiadają dodatkowe wyjście do ciepłej wody użytkowej. Wbudowany w piec podgrzewacz dostarcza gorącej wody do kąpieli lub mycia rąk przez cały sezon grzewczy.

Zaawansowany sterownik, czyli jak komfortowo oszczędzać

Kocioł gazowy Beretta wyposażony jest w inteligentny sterownik. Jakie kryje on możliwości?

 • Chłodne noce i ciepłe poranki. Niższa temperatura zapewnia wyższy komfort snu oraz ułatwia zasypianie. Jednak chłód o poranku z pewnością nie jest przyjemny... Nie martw się: kocioł Beretta uruchomi się odpowiednio wcześnie, więc gdy wstaniesz, w sypialni panować będzie przyjemne ciepło.

 • Wszyscy domownicy wychodzą rano do szkoły lub pracy? Nie ma potrzeby wtedy dogrzewać pustego domu. Skorzystaj z tygodniowego programatora, w którym ustawisz dokładne godziny, kiedy dom pozostaje pusty. Kocioł Beretta wejdzie w stan minimalnego spalania paliwa, w oczekiwaniu na powrót pierwszego z domowników. Różnicę szybko zauważysz na rachunkach za gaz.

 • Inteligentne dozowanie mieszanki gazu i powietrza zapobiega przegrzewaniu budynku. Sterownik uzależnia poziom grzania od różnicy ustawionej temperatury a panującej w pomieszczeniu, aby efektywnie wykorzystywać paliwo.

 • Ciągła kontrola procesu spalania pozwala na szybkie wykrywanie jakichkolwiek nieprawidłowości. W takiej sytuacji uruchamiany jest alarm oraz podejmowane kroki bezpieczeństwa jak odcinanie dopływu gazu. Kocioł gazowy Beretta chroni dom i rodzinę o każdej porze dnia.

Nie musisz więcej pilnować pieca i doglądać cały czas, czy wszystko jest z nim O.K. Kotły gazowe Beretta same zadbają o dostarczenie ciepła do Twojego domu w bezpieczny i efektywny sposób.

Wybierz Beretta. Kotły kondensacyjne do każdego domu

Ogrzewanie to jeden z kluczowych czynników w każdym domu. Z jednej strony generuje często największe wydatki z domowego budżetu, z drugiej pozwala uzyskać najwyższy komfort każdego dnia. Kocioł gazowy Beretta doskonale sprawdza się w roli ekonomicznego i ekologicznego zasilania centralnego ogrzewania, a także ciepłej wody użytkowej — jeśli takiego systemu potrzebujesz.

Więcej

Kotły Beretta Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • 3 130,00 zł W magazynie

  Wiszący kocioł kondensacyjny dwufunkcyjny BERETTA CIAO AT 25C  25kW

  3 130,00 zł
  W magazynie
 • 8 269,00 zł W magazynie

  Pakiet - Kocioł gazowy jednofunkcyjny BERETTA Mynute X 20R kondensacyjny wiszący 21.3kW + Zasobnik c.w.u Idra Top 120 Zestaw zawiera kocioł gazowy jednofunkcyjny kondensacyjny wiszący, drugie przyłącze powrotu i zasobnik c.w.u. Takie rozwiązanie jest idealne dla osób, które cenią sobie niezawodność i wygodę w codziennym użytkowaniu.

  8 269,00 zł
  W magazynie
 • 8 615,00 zł pytaj o dostępność.

  Pakiet - Kocioł gazowy jednofunkcyjny BERETTA Mynute X 30R kondensacyjny wiszący 32.25kW + Zasobnik c.w.u Idra Top 120 Zestaw zawiera kocioł gazowy jednofunkcyjny kondensacyjny wiszący, drugie przyłącze powrotu i zasobnik c.w.u. Takie rozwiązanie jest idealne dla osób, które cenią sobie niezawodność i wygodę w codziennym użytkowaniu.

  8 615,00 zł
  pytaj o dostępność.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów