Kotły Beretta

Kotły gazowe Beretta to wysokiej jakości urządzenia grzewcze, które zostały wyprodukowane przez doświadczoną, a co ważniejsze sprawdzoną włoską markę, która od początku swojego funkcjonowania stara się produkować niezawodne, a zarazem bardzo wydajne piece gazowe. Prezentowane kotły gazowe marki Beretta zostały zaprojektowane w oparciu o wysokiej...

Kotły gazowe Beretta to wysokiej jakości urządzenia grzewcze, które zostały wyprodukowane przez doświadczoną, a co ważniejsze sprawdzoną włoską markę, która od początku swojego funkcjonowania stara się produkować niezawodne, a zarazem bardzo wydajne piece gazowe. Prezentowane kotły gazowe marki Beretta zostały zaprojektowane w oparciu o wysokiej jakości komponenty, jak również sprawdzone, a zarazem innowacyjne i zaawansowane rozwiązania technologiczne, które mają znaczny wpływ m.in. na ich oszczędność eksploatacyjną. Ponadto kotły gazowe Beretta dostępne są w wersji jedno, jak również dwufunkcyjnej, dzięki czemu każda osoba ma możliwość dopasowania takiego urządzenia grzewczego do swoich aktualnych potrzeb, a także powierzchni mieszkalnej, która to za jego pośrednictwem będzie ogrzewana. Jednym z ciekawszych modeli pieców gazowych włoskiej marki Beretta, jaki ma do zaoferowania nasz sklep internetowy, jest dwufunkcyjny kocioł gazowy Beretta CIAO GREEN 25 C.S.I., który jest produktem nowej generacji.

Więcej

Kotły Beretta Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • 7 199,00 zł W magazynie

  Pakiet - Kocioł gazowy jednofunkcyjny BERETTA Mynute X 20R kondensacyjny wiszący 21.3kW + Zasobnik c.w.u Idra Top 120 Zestaw zawiera kocioł gazowy jednofunkcyjny kondensacyjny wiszący, drugie przyłącze powrotu i zasobnik c.w.u. Takie rozwiązanie jest idealne dla osób, które cenią sobie niezawodność i wygodę w codziennym użytkowaniu.

  7 199,00 zł
  W magazynie
 • 7 500,00 zł W magazynie

  Pakiet - Kocioł gazowy jednofunkcyjny BERETTA Mynute X 30R kondensacyjny wiszący 32.25kW + Zasobnik c.w.u Idra Top 120 Zestaw zawiera kocioł gazowy jednofunkcyjny kondensacyjny wiszący, drugie przyłącze powrotu i zasobnik c.w.u. Takie rozwiązanie jest idealne dla osób, które cenią sobie niezawodność i wygodę w codziennym użytkowaniu.

  7 500,00 zł
  W magazynie
 • 3 130,00 zł W magazynie

  Wiszący kocioł kondensacyjny dwufunkcyjny BERETTA CIAO AT 25C  25kW

  3 130,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów