Kotły Chaffoteaux

Piece gazowe Chaffoteaux to wysokiej jakości urządzenia grzewcze, które można stosować zarówno w przypadku nowego budownictwa, jak i przebudowy już istniejących instalacji w budynku tudzież mieszkaniu. Prezentowane produkty zostały wyprodukowane w oparciu o innowacyjne, a zarazem sprawdzone i nowoczesne rozwiązania, które sprawiają, że mamy do c...

Piece gazowe Chaffoteaux to wysokiej jakości urządzenia grzewcze, które można stosować zarówno w przypadku nowego budownictwa, jak i przebudowy już istniejących instalacji w budynku tudzież mieszkaniu. Prezentowane produkty zostały wyprodukowane w oparciu o innowacyjne, a zarazem sprawdzone i nowoczesne rozwiązania, które sprawiają, że mamy do czynienia z urządzeniami funkcjonalnymi i bardzo wydajnymi, są one nie tylko opłacalne, ale również bezpieczne dla środowiska, jak i dla nas samych. Kotły gazowe Chaffoteaux dostępne są w wielu rożnych wariantach, a dokładniej mówiąc, modelach. Mamy do czynienia z kotłami jedno, jak i dwufunkcyjnymi, wykonanymi z najwyższej jakości komponentów, które w najnowszych modelach wyposażone są m.in. w wyświetlacz LCD, aluminiowy wymiennik kondensacyjny, czy też pompę o wysokiej wydajności. Ponadto opisywane piece gazowe, które to dostępne są zarówno w modelach tradycyjnych, jak i kondensacyjnych, poddawane są one rygorystycznej kontroli jakości, która ma na celu wyeliminowanie wszelkich usterek mogących zaburzać prawidłowe funkcjonowanie pieców gazowych.

Czym są kotły marki Chaffoteaux? Jak działają?

Nowoczesne kotły Chaffoteaux to urządzenia pozyskujące energię ze spalania gazu. Dzięki temu zapewniają one możliwość łatwego sterowania ilością wytwarzanej energii, jednocześnie generując minimalne straty ciepła. Tak wysoka efektywność tych urządzeń jest możliwa głównie dzięki technologii odzysku kondensacyjnego, dzięki której energia cieplna jest pozyskiwana również z wytwarzanych w procesie spalania gazów. Dzięki temu sprawność naszych kotłów może dochodzić nawet do 108 procent.

Kotły Chaffoteaux i ich zaawansowane systemy sterowania

Funkcjonalne i niezawodne kotły Chaffoteaux to urządzenia, które umożliwiają szeroki zakres mocy maksymalnej. Zainstalowana wewnątrz pompa obiegowa wyposażona jest w mechanizm ciągłej modulacji, dzięki któremu obniża się sygnatura akustyczna generowana przez urządzenie. Dzięki temu każdy kocioł gazowy Chaffoteaux wyróżnia się przede wszystkim:

  • cichą pracą, która przekłada się na wysoki komfort akustyczny wśród mieszkańców,

  • oszczędnością energii niezbędnej do podgrzania wody i wprowadzenia jej w ruch za pośrednictwem pompy.

Kocioł Chaffoteaux — bezpieczeństwo dla każdego

Każdy dostępny w naszej ofercie kocioł kondensacyjny Chaffoteaux to urządzenie wyposażone w szereg rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo i komfort osób z niego korzystających. Standardowo kocioł Chaffoteaux posiada konstrukcję umożliwiającą zmniejszenie emisji zanieczyszczeń. Niektóre oferowane przez nas kotły oferują wysoką klasę NOx 6, która zaświadcza o wysokiej klasie jego wykonania i niskiej emisji spalin mających szkodliwy wpływ na środowisko naturalne.

Kocioł gazowy Chaffoteaux — integracja z zewnętrznymi rozwiązaniami

Nowoczesny kocioł Chaffoteaux to urządzenie, który jest przystosowany do integracji z wieloma innymi systemami grzewczymi. Dzięki temu każdy kocioł kondensacyjny Chaffoteaux może stać się częścią rozbudowanego i w pełni zautomatyzowanego systemu grzewczego. Niektóre z dostępnych u nas modeli oferują możliwość zarządzania strefami jednotemperaturowymi i wielotemperaturowymi, zależnie od potrzeb inwestora i wykonawcy instalacji.

Integracja z Chaffolink

Warto również dodać, że praktycznie każdy kocioł gazowy Chaffoteaux oferuje możliwość podpięcia go do systemu łączności Chaffolink, który znacząco rozszerza możliwości sterowania zarówno samym kotłem, jak i szeroko rozumianą automatyką grzewczą. Co ważne, piece te mogą współpracować z innymi kotłami, systemami solarnymi, modułami zarządzającymi i akcesoriami do termoregulacji.

Reasumując, kocioł kondensacyjny Chaffoteaux to urządzenie grzewcze, które zapewnia użytkownikowi maksimum kontroli nad procesem ogrzewania domu lub mieszkania.

Więcej

Kotły Chaffoteaux Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów