Promocje

eRaty Santander Consumer Bank

Kotły Chaffoteaux

Piece gazowe Chaffoteaux to wysokiej jakości urządzenia grzewcze, które można stosować zarówno w przypadku nowego budownictwa, jak i przebudowy już istniejących instalacji w budynku tudzież mieszkaniu. Prezentowane produkty zostały wyprodukowane w oparciu o innowacyjne, a zarazem sprawdzone i nowoczesne rozwiązania, które sprawiają, że mamy do c...

Piece gazowe Chaffoteaux to wysokiej jakości urządzenia grzewcze, które można stosować zarówno w przypadku nowego budownictwa, jak i przebudowy już istniejących instalacji w budynku tudzież mieszkaniu. Prezentowane produkty zostały wyprodukowane w oparciu o innowacyjne, a zarazem sprawdzone i nowoczesne rozwiązania, które sprawiają, że mamy do czynienia z urządzeniami funkcjonalnymi i bardzo wydajnymi, są one nie tylko opłacalne, ale również bezpieczne dla środowiska, jak i dla nas samych. Kotły gazowe Chaffoteaux dostępne są w wielu rożnych wariantach, a dokładniej mówiąc, modelach. Mamy do czynienia z kotłami jedno, jak i dwufunkcyjnymi, wykonanymi z najwyższej jakości komponentów, które w najnowszych modelach wyposażone są m.in. w wyświetlacz LCD, aluminiowy wymiennik kondensacyjny, czy też pompę o wysokiej wydajności. Ponadto opisywane piece gazowe, które to dostępne są zarówno w modelach tradycyjnych, jak i kondensacyjnych, poddawane są one rygorystycznej kontroli jakości, która ma na celu wyeliminowanie wszelkich usterek mogących zaburzać prawidłowe funkcjonowanie pieców gazowych.

Więcej

Kotły Chaffoteaux Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • 3 770,00 zł W magazynie

  Nowy kocioł kondensacyjny Chaffoteaux INOA GREEN 24 EU z kompaktowym wymiennikiem wykonanym ze stopu aluminium, spełniający wszystkie wymogi konieczne do osiągnięcia wymaganych norm w zakresie oszczędzania energii. Przeznaczony tylko do gazu GZ50.

  3 770,00 zł
  W magazynie
 • 4 450,00 zł W magazynie

  Chaffoteaux udoskonala gamę Pigma Green z serii kotłów kondensacyjnych NOx klasa 5, idealnych dla wymian, ponieważ celem Chaffoteaux jest ciągła poprawa wydajności i oszczędności energii.

  4 450,00 zł
  W magazynie
 • 4 545,00 zł W magazynie

  Wiszący jednofunkcyjny kocioł kondensacyjny Chaffoteaux TALIA GREEN EVO SYSTEM 25 EU Technologia kondensacyjna, wysoka wydajność oraz szeroki wachlarz akcesoriów do termoregulacji dla prostego i skutecznego zarządzania całą instalacją grzewczą. Kocioł jest przystosowany do podłączenia zewnętrznego zasobnika do produkcji c.w.u.

  4 545,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów