Grzejniki Diamond Wulkan

Grzejniki aluminiowe, członowe firmy Diamond, typu Wulkan, przeznaczone do instalacji c.o. o obiegu zamkniętym i otwartym.

Grzejniki aluminiowe DIAMOND WULKAN

Grzejniki aluminiowe szybko nagrzewają pomieszczenie. Przy okazji są lekkie i łatwe do zamontowania. Nie straszna im też korozja. Ich liczne zalety sprawią, że cieszą się dużą popularnoś...

Grzejniki aluminiowe, członowe firmy Diamond, typu Wulkan, przeznaczone do instalacji c.o. o obiegu zamkniętym i otwartym.

Grzejniki aluminiowe DIAMOND WULKAN

Grzejniki aluminiowe szybko nagrzewają pomieszczenie. Przy okazji są lekkie i łatwe do zamontowania. Nie straszna im też korozja. Ich liczne zalety sprawią, że cieszą się dużą popularnością. Jeśli interesuje Cię najbardziej wydajny grzejnik aluminiowy na rynku to koniecznie zwróć uwagę na modele Diamond Wulkan. Charakteryzują się one modułową budową, co oznacza, że możesz decydować o ich szerokości. Każde żeberko ma 4 wyloty ciepłego powietrza. Grzejniki aluminiowe najczęściej są instalowane w łazienkach oraz pokojach mieszkalnych. Można je spotkać także w innych budynkach.

Grzejniki Diamond Wulkan spełniają wszystkie dyrektywy UE, przyznany został im znak CE zgodny z rozporządzeniem 305/2011. Są to grzejniki do instalacji CO nie sprawiają większego problemu. Wykończone są za pomocą lakieru w procesie anaforezy, potem lakierowane metodą elektrostatyczną. Grzejniki Diamond Wulkan są bardzo estetyczne, a zarazem proste w użytkowaniu. Zostały one objęte procesem gwarancyjnym na okres 15 lat.
Sprawdź również ofertę grzejników stalowych.

Więcej

Grzejniki Diamond Wulkan Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • 48,00 zł W magazynie

  Grzejniki aluminiowe Wulkan 500, to grzejniki o budowie modułowej, tzn. można z nich skomponować grzejnik o dowolnej szerokości montując odpowiednią ilość elementów. Mogą także być używane jako typowe grzejniki łazienkowe lub też, dzięki swojemu estetycznemu wyglądowi ogrzewać wnętrza pokojów mieszkalnych.Podana cena dotyczy 1 żeberka.

  48,00 zł
  W magazynie
 • 53,00 zł W magazynie

  Grzejniki Wulkan, to grzejniki o budowie modułowej, tzn. można z nich skomponować grzejnik o dowolnej szerokości montując odpowiednią ilość elementów. Mogą także być używane jako typowe grzejniki łazienkowe lub też, dzięki swojemu estetycznemu wyglądowi ogrzewać wnętrza pokojów mieszkalnych.

  53,00 zł
  W magazynie
 • 89,00 zł oczekiwanie na dostawę.

  Grzejniki aluminiowe Wulkan, to grzejniki o budowie modułowej, tzn. można z nich skomponować grzejnik o dowolnej szerokości montując odpowiednią ilość elementów. Mogą także być używane jako typowe grzejniki łazienkowe lub też, dzięki swojemu estetycznemu wyglądowi ogrzewać wnętrza pokojów mieszkalnych.

  89,00 zł
  oczekiwanie na dostawę.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów