Bufory

Promocje

eRaty Santander Consumer Bank

Bufory

Zbiorniki buforowe to niedoceniany element nowoczesnych i ekologicznych systemów grzewczych. W zależności od rodzaju i wielkości instalacji mogą pełnić różne kluczowe funkcje. Zwiększają pojemność/wydajność instalacji górnego źródła w budynkach ogrzewanych pompą ciepła, łączą kilka źródeł ciepła w jedną instalację, pełnią funkcję tzw. sprzęgła h...

Zbiorniki buforowe to niedoceniany element nowoczesnych i ekologicznych systemów grzewczych. W zależności od rodzaju i wielkości instalacji mogą pełnić różne kluczowe funkcje. Zwiększają pojemność/wydajność instalacji górnego źródła w budynkach ogrzewanych pompą ciepła, łączą kilka źródeł ciepła w jedną instalację, pełnią funkcję tzw. sprzęgła hydraulicznego, stanowią zabezpieczenie dla pompy ciepła lub „akumulują chłód”. W zależności od przeznaczenia różnią się pojemnością, wyposażeniem i wydajnością.

Bufory

Zbiorniki buforowe są ekologiczne i wydajne. To właśnie do nich wędruje ogrzana przez pompę ciepła woda, która następnie wykorzystywana jest do zasilania instalacji grzewczej domu. Bufory różnią się między sobą pojemnością, wyposażeniem i produktywnością. Mogą pełnić kilka ról w zależności od rodzaju i wielkości instalacji. Często zwiększają one pojemność instalacji górnego źródła w budynkach ogrzewanych pompą ciepła, mogą także łączyć kilka źródeł ciepła w jedną instalację, działać na zasadzie tzw. sprzęgła hydraulicznego, stanowić zabezpieczenie dla pompy ciepła, a nawet "akumulować chłód".

Ekologia w Twoim domu – zbiorniki buforowe

Zbiorniki buforowe to ekologiczny system grzewczy, który polecany jest dla domów z tradycyjnymi grzejnikami lub kominkami z płaszczem wodnym. Sprawdzą się także w gospodarstwach ogrzewanych kotłami zasypowymi na paliwo stałe. Bufory polecane są również domom z kilkoma obiegami wody grzewczej o odmiennej temperaturze.

W naszej ofercie znalazły się zbiorniki buforowe renomowanej marki Galmet, która działa na rynku już parę dekad. Zostały one wykonane z wysokiej jakości materiałów i z wykorzystaniem najnowszych technologii. Przy okazji estetycznie się prezentują. Są bezpieczne i łatwe do montażu.

 

Więcej

Bufory Jest 13 produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów