GALMET

Ogrzewacze wody, zasobniki, bojlery, wymienniki ciepła firmy GALMET.

Galmet to renomowana firma, która już od dekad wytwarza wysokiej jakości technikę grzewczą. Produkty tej marki zakupić można w naszym sklepie internetowym. Do wyboru są Galmet ogrzewacze wody, które wykorzystują energię elektryczną w celu podgrzania wody do pożądanej przez użyt...

Ogrzewacze wody, zasobniki, bojlery, wymienniki ciepła firmy GALMET.

Galmet to renomowana firma, która już od dekad wytwarza wysokiej jakości technikę grzewczą. Produkty tej marki zakupić można w naszym sklepie internetowym. Do wyboru są Galmet ogrzewacze wody, które wykorzystują energię elektryczną w celu podgrzania wody do pożądanej przez użytkownika temperatury. Przed użyciem urządzenia należy podłączyć go do instalacji elektrycznej. Galmet ogrzewacze wody mogą być przepływowe lub pojemnościowe. Te pierwsze ogrzewają wodę w momencie jej przepływu. Z kolei pojemnościowe ogrzewacze gromadzą wodę i utrzymują jej temperaturę za pomocą grzałek i termoregulatorów.

Wysokiej jakości wymienniki CWU Galmet

W asortymencie znalazł się również wymiennik cwu. W przeciwieństwie do wymienionych urządzeń ogrzewa on wodę w sposób pośredni. Sprawdzi się on w przypadku posiadania kotła centralnego ogrzewania. Bojler jest bowiem wyposażony w wężownicę, która pozwala na wymianę ciepła między wodą kotłową a wodą dostępną w instalacji użytkowej. Wymiennik cwu polecany jest zwłaszcza w przypadku rozległych instalacji.

Szeroki model urządzeń sprawia, że każdy znajdzie wśród nich odpowiedni podgrzewacz. Wszystkie z nich odznaczają się niezawodnością oraz funkcjonalnością. Zostały wykonane z wysokogatunkowych materiałów, dzięki czemu są trwałe i będą służyć na długi czas. Cechują się one również wysoką estetyką i łatwością montażu oraz użytkowania. Każdy model został starannie opisany pod kątem parametrów i danych technicznych. Technika grzewcza marki Galmet jest wydajna i oparta o najnowsze technologie. Warto z niej skorzystać.

Więcej

GALMET Jest 22 produktów.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów