Kategorie

Promocje

eRaty Santander Consumer Bank

Wiele osób stojących przed zadaniem remontu domu lub wymiany przestarzałego systemu ogrzewania, zastanawia się, jakie rozwiązanie będzie najdogodniejsze. Wybór i montaż systemu to inwestycja na lata, stąd też warta jest dogłębnej analizy wszystkich czynników. Poza ekonomicznymi przesłankami mającymi wpływ na wybór urządzenia i instalacji należy również wziąć pod uwagę koszty utrzymania i ich względną stabilność. W Polsce wciąż niewiele nieruchomości jednorodzinnych czy domków w zabudowie bliźniaczej korzysta z ogrzewania gazowego. Powodem takiego stanu rzeczy może być brak dostępu do sieci gazowej na peryferiach miast lub kiełkujące przekonania o niebezpieczeństwie stosowania ogrzewania gazowego w gospodarstwie domowym. Należy mieć jednak na uwadze, że nowoczesne technologie i inteligentne rozwiązania, mają znaczny wpływ na bezpieczeństwo stosowanych rozwiązań. Zamiast kupna ciasnego mieszkania w bloku, coraz częściej decydujemy się na zakup i wybudowanie domku o niewielkim metrażu, który jest doskonałym rozwiązaniem dla niewielkiej, czteroosobowej rodziny. W niniejszym artykule podpowiadamy, jaki kocioł gazowy do domu 100m2 sprawdzi się optymalnie i na co zwrócić uwagę, dokonując wyboru urządzenia.

Kocioł gazowy do domu 100 m2

Dlaczego warto wybrać ogrzewanie gazowe?

Ogrzewanie gazowe to oczywiście komfort wynikający z braku konieczności dbania o dokonywanie zapasów i składowania niezbędnego paliwa, np. drewna czy węgla. Surowce przeznaczone do spalania w kotłach węglowych, muszą mieć zapewnione optymalne warunki składowania. Ponadto zarówno jeden, jak i drugi surowiec ostatnimi czasy zauważalnie drożeje. Kocioł gazowy jest pod wieloma względami tańszy i bardziej "czysty" w obsłudze, a jednocześnie jest równie efektywny w użytkowaniu.

Jaki kocioł gazowy do domu 100m2? Podpowiadamy!

Dla wielu osób samodzielny dobór odpowiedniego urządzenia może okazać się nie lada wyzwaniem. Oczywiste jest, że nie każdy musi się znać na matematyce, fizyce i chemii. Zamiast korzystania z internetowych poradników, warto powierzyć zadanie osobom i przedstawicielom handlowym, którzy doskonale znają parametry i możliwości oferowanych urządzeń. Kocioł Cenowy oferuje szeroki wybór urządzeń, przeznaczonych do małych i średniej wielkości samodzielnych gospodarstw domowych. Nieruchomości różnią się między sobą nie tylko ze względu na metraż, ale i na możliwości usytuowania urządzenia: niektóre nieruchomości posiadają piwnice - inne nie, niektóre nieruchomości posiadają wygospodarowane pomieszczenie gospodarcze - inne nie. I tak dalej, i tak dalej... Skorzystanie z doradztwa branżowego specjalisty pozwoli na dobór markowego i bezpiecznego urządzenia takich znanych marek, jak:

  • Vaillant,

  • Viessmann,

  • Defro,

  • De Dietrich,

  • Beretta,

  • Termet,

  • Chaffoteaux,

  • Junkers.

Kocioł Cenowy to nie tylko kotły...

W połączeniu z wysokim jakości kotłem, warto zatroszczyć się jednocześnie o nowoczesny i szczelny system odprowadzania spalin, który zapewni bezpieczeństwo domownikom. Rury, trójniki, dysze oraz kolana pozwolą stworzyć spersonalizowany system ogrzewania na miarę każdego domu.