Kotły ZĘBIEC

Kocioł Zębiec to synonim jakości, a jednocześnie niezawodne i efektywne urządzenia centralnego ogrzewania, które dzięki swojej budowie oraz mechanizmom działania znajdują zastosowanie w ogrzewaniu różnych obiektów, w tym domów mieszkalnych, lokali handlowych, obiektów gospodarczych czy pawilonów handlowych. Wysoką jakość tych kotłów c.o. zapewni...

Kocioł Zębiec to synonim jakości, a jednocześnie niezawodne i efektywne urządzenia centralnego ogrzewania, które dzięki swojej budowie oraz mechanizmom działania znajdują zastosowanie w ogrzewaniu różnych obiektów, w tym domów mieszkalnych, lokali handlowych, obiektów gospodarczych czy pawilonów handlowych. Wysoką jakość tych kotłów c.o. zapewnia użycie podczas produkcji wyłącznie materiałów o sprawdzonej wytrzymałości, co przekłada się na ich długotrwałość użytkowania i solidność. Kotły Zębiec zyskały reputację niezawodnych, bezproblemowych i łatwych w obsłudze. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele modeli, od pieców węglowych i na drewno, po nowoczesne kotły na pelety czy ekogroszek.

Kocioł Zębiec CO - zasypowy kocioł na węgiel

Proponowany przez nas kocioł CO Zębiec to rodzaj kotła zasypowego przeznaczonego do spalania węgla. Jest to tradycyjny sposób ogrzewania, gdzie proces palenia opału odbywa się przez ręczne dosypywanie węgla do paleniska kotła. Tego typu urządzenia grzewcze są cenione za ich prostotę konstrukcji oraz efektywność. Piec CO Zębiec dostępny w wariantach od 11 kW do 21 kW, cieszy się uznaniem na rynku dzięki swej solidności i niezawodności.

Kotły 5 klasy bez podajnika Zębiec - najwyższa jakość

Dostępne w naszej ofercie kotły 5 klasy bez podajnika Zębiec to nowoczesne urządzenia grzewcze, które spełniają rygorystyczne europejskie normy emisji zanieczyszczeń, określone w normie EN 303-5:2012. Oznacza to, że są one wyjątkowo efektywne i ekologiczne, emitując minimalną ilość szkodliwych substancji, takich jak tlenki azotu czy cząstki stałe.

W przeciwieństwie do kotłów z automatycznym podajnikiem, które są zasilane paliwem stałym w sposób ciągły dzięki dozownikowi, kotły bez podajnika wymagają ręcznego załadowania paliwa. Zastosowanie kotła 5 klasy bez podajnika jest zalecane ze względu na niższe koszty inwestycyjne w porównaniu do kotłów z automatycznym podajnikiem. Są one również popularne wśród osób, które wolą tradycyjne metody ogrzewania domu i chcą mieć pełną kontrolę nad procesem spalania.

Warto zaznaczyć, że korzystanie z kotła 5 klasy bez podajnika wymaga odpowiedniej wiedzy na temat obsługi urządzenia oraz regularnego czyszczenia i konserwacji, aby utrzymać wysoką efektywność spalania i zgodność z normami emisyjnymi.

Zębiec piec na ekogroszek - solidne rozwiązanie dla wymagających

W naszym sklepie znajdziecie Państwo także piec Co Zębiec z podajnikiem na ekogroszek. Jest to nowoczesne urządzenie grzewcze, które automatycznie dostarcza paliwo ekogroszek z zasobnika do komory spalania. Dzięki mechanizmowi podajnika użytkownik nie musi tak często dokładać paliwa, jak w przypadku tradycyjnych pieców. Urządzenie to jest również bardziej ekologiczne, ponieważ ekogroszek jest paliwem stałym o niższej emisji szkodliwych substancji niż węgiel. Piece z naszej oferty wyposażone są w system automatycznego zapalania i wygaszania, co pozwala na utrzymanie stałej temperatury i efektywne zarządzanie zużyciem paliwa. Ponadto, dzięki zastosowaniu regulatora ciągu i systemów sterowania, piec na ekogroszek z podajnikiem jest przyjazny dla środowiska.

Kocioł CO Zębiec na pellet - wygoda i kompaktowa konstrukcja

Na liście naszych propozycji znajdują się także nowoczesne i kompaktowe piece na pellet z wbudowanym zasobnikiem od firmy Zębiec. Sześcienna lub walcowa konstrukcja pieców o wysokości zaledwie 1,2 metra, sprawia, że są one dobrym rozwiązaniem nawet do niewielkich kotłowni. Estetyczny wygląd tych urządzeń doskonale komponuje się z różnorodnymi przestrzeniami, a ich niewielkie gabaryty pozwalają na efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Zębiec piec na pellet występuje w różnych wariantach mocy, a niektóre z oferowanych przez nas modeli osiągają 40 kW.

Kotły Zębiec to sprawdzone, a przede wszystkim bardzo wydajne kotły c.o., które ze względu na swoją konstrukcję, a także specyfikę działania wykorzystywane są do ogrzewania różnego rodzaju budynków, a w szczególności domów, sklepów, pomieszczeń gospodarczych oraz pawilonów handlowych. Opisywane rozwiązania charakteryzują się tak naprawdę najwyższą jakością, a to za sprawą tego, że przy ich produkcji wykorzystywane są tylko i wyłącznie wytrzymałe, a przy tym również sprawdzone materiały, które to w znaczący sposób poprawiają wytrzymałość omawianych urządzeń, przyczyniając się również do ich długoletniego użytkowania. Dlatego też od kilkunastu lat kotły Zębiec są uważane za urządzenia trwałe, bezawaryjne i łatwe w obsłudze, stąd też cieszą się ogromną popularnością, a co ważniejsze, zaufaniem ze strony wszystkich osób, które miały okazje z nich skorzystać. Dodatkowo opisywane urządzenia grzewcze dostępne są w przeróżnych wariantach, a dokładniej mówiąc, modelach, gdzie to mamy do czynienia m.in. z piecami uniwersalnymi na węgiel bądź też drewno, jak i piecami peletowymi.

Więcej

Kotły ZĘBIEC Jest 23 produktów.

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
 • 7 280,00 zł W magazynie

  Zasypowy kocioł na węgiel WENUS ECO 11kW - Nowoczesne rozwiązania połączone z doświadczeniem

  7 280,00 zł
  W magazynie
 • 7 705,00 zł W magazynie

  Zasypowy kocioł na węgiel WENUS ECO 16kW - Nowoczesne rozwiązania połączone z doświadczeniem

  7 705,00 zł
  W magazynie
 • 8 026,00 zł W magazynie

  Zasypowy kocioł na węgiel WENUS ECO 21kW - Nowoczesne rozwiązania połączone z doświadczeniem

  8 026,00 zł
  W magazynie
 • 9 000,00 zł na zamówienie

  Zasypowy kocioł na węgiel WENUS ECO 21kW - Nowoczesne rozwiązania połączone z doświadczeniem + zestaw nadmuchowy: (STEROWNIK LUKSUS EKO PID, WENTYLATOR WPA 120 (BEZ KLAPKI M, GPGN-W1, U), KRÓCIEC KS1)

  9 000,00 zł
  na zamówienie
 • 13 395,00 zł na zamówienie

  Kocioł KORAL 12kW to nowoczesny kocioł na ekogroszek z podajnikiem który charakteryzuje się łatwością obsługi. Rozwiązania konstrukcyjne pieca nawiązują do wysoko ocenianych przez klientów kotłów MERKURY marki Zębiec. Sterowanie pracą kotła odbywa się poprzez nowoczesny sterownik marki ELSTER z możliwością sterowania 4 pompami, zaworem mieszającym oraz...

  13 395,00 zł
  na zamówienie
 • 13 730,00 zł Do wyczerpania stanu magazynowego producenta!

  Kocioł Zębiec ONYKS z wbudowanym zasobnikiem to nowość w ofercie kotłów pelletowych firmy Zębiec. Urządzenie wyróżnia kompaktowa, nowoczesna i estetyczna budowa. Dzięki niewielkim rozmiarom (wysokość tylko 1,2 m) zajmuje niewiele miejsca i zmieści się praktycznie w każdej nawet najmniejszej kotłowni. Do wyczerpania stanu magazynowego producenta!

  13 730,00 zł
  Do wyczerpania stanu magazynowego producenta!
 • 13 749,00 zł W magazynie

  Kocioł KORAL 14kW to nowoczesny kocioł na ekogroszek z podajnikiem który charakteryzuje się łatwością obsługi. Rozwiązania konstrukcyjne pieca nawiązują do wysoko ocenianych przez klientów kotłów MERKURY marki Zębiec. Sterowanie pracą kotła odbywa się poprzez nowoczesny sterownik marki ELSTER z możliwością sterowania 4 pompami, zaworem mieszającym oraz...

  13 749,00 zł
  W magazynie
 • 14 413,00 zł W magazynie

  Kocioł KORAL 18kW to nowoczesny kocioł na ekogroszek z podajnikiem który charakteryzuje się łatwością obsługi. Rozwiązania konstrukcyjne pieca nawiązują do wysoko ocenianych przez klientów kotłów MERKURY marki Zębiec. Sterowanie pracą kotła odbywa się poprzez nowoczesny sterownik marki ELSTER z możliwością sterowania 4 pompami, zaworem mieszającym oraz...

  14 413,00 zł
  W magazynie
 • 14 725,00 zł Do wyczerpania stanu magazynowego producenta!

  Kocioł Zębiec ONYKS z wbudowanym zasobnikiem to nowość w ofercie kotłów pelletowych firmy Zębiec. Urządzenie wyróżnia kompaktowa, nowoczesna i estetyczna budowa. Dzięki niewielkim rozmiarom (wysokość tylko 1,2 m) zajmuje niewiele miejsca i zmieści się praktycznie w każdej nawet najmniejszej kotłowni. Do wyczerpania stanu magazynowego producenta!

  14 725,00 zł
  Do wyczerpania stanu magazynowego producenta!
 • Kocioł DIAMENT 10kW na pellet ma kształt walca; dwa płaszcze wodne pozwalają na dokładniejsze spalanie paliwa, szybsze nagrzewanie i efektywniejsze przekazywanie ciepła do wody. Sterownik Lider Kolor Pellets oraz dwie wyczystki w standardzie. Do wyczerpania stanu magazynowego producenta!

 • 14 967,00 zł W magazynie

  Kocioł KORAL 22kW to nowoczesny kocioł na ekogroszek z podajnikiem który charakteryzuje się łatwością obsługi. Rozwiązania konstrukcyjne pieca nawiązują do wysoko ocenianych przez klientów kotłów MERKURY marki Zębiec. Sterowanie pracą kotła odbywa się poprzez nowoczesny sterownik marki ELSTER z możliwością sterowania 4 pompami, zaworem mieszającym oraz...

  14 967,00 zł
  W magazynie
 • 15 089,00 zł W magazynie

  Kocioł AGAT 10 należy do najnowocześniejszych kotłów centralnego ogrzewania spełniających rygorystyczne wymagania normy PN EN 303-5:2012 w zakresie emisji spalin i sprawności. Został przebadany przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu (akredytacja PCA Nr AB 081) i uzyskał parametry określone w/w normą odpowiadające najwyższej 5 KLASIE...

  15 089,00 zł
  W magazynie
 • 15 210,00 zł W magazynie

  Kocioł KORAL 24kW to nowoczesny kocioł na ekogroszek z podajnikiem który charakteryzuje się łatwością obsługi. Rozwiązania konstrukcyjne pieca nawiązują do wysoko ocenianych przez klientów kotłów MERKURY marki Zębiec. Sterowanie pracą kotła odbywa się poprzez nowoczesny sterownik marki ELSTER z możliwością sterowania 4 pompami, zaworem mieszającym oraz...

  15 210,00 zł
  W magazynie
 • 15 365,00 zł W magazynie

  Kocioł AGAT 12 należy do najnowocześniejszych kotłów centralnego ogrzewania spełniających rygorystyczne wymagania normy PN EN 303-5:2012 w zakresie emisji spalin i sprawności. Został przebadany przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu (akredytacja PCA Nr AB 081) i uzyskał parametry określone w/w normą odpowiadające najwyższej 5 KLASIE...

  15 365,00 zł
  W magazynie
 • Kocioł DIAMENT 14kW na pellet ma kształt walca; trzy płaszcze wodne pozwalają na dokładniejsze spalanie paliwa, szybsze nagrzewanie i efektywniejsze przekazywanie ciepła do wody. Sterownik Lider Kolor Pellets oraz dwie wyczystki w standardzie. Do wyczerpania stanu magazynowego producenta!

 • 15 549,00 zł Do wyczerpania stanu magazynowego producenta!

  Kocioł Zębiec ONYKS z wbudowanym zasobnikiem to nowość w ofercie kotłów pelletowych firmy Zębiec. Urządzenie wyróżnia kompaktowa, nowoczesna i estetyczna budowa. Dzięki niewielkim rozmiarom (wysokość tylko 1,2 m) zajmuje niewiele miejsca i zmieści się praktycznie w każdej nawet najmniejszej kotłowni. Do wyczerpania stanu magazynowego producenta!

  15 549,00 zł
  Do wyczerpania stanu magazynowego producenta!
 • 15 775,00 zł W magazynie

  Kocioł AGAT 14 należy do najnowocześniejszych kotłów centralnego ogrzewania spełniających rygorystyczne wymagania normy PN EN 303-5:2012 w zakresie emisji spalin i sprawności. Został przebadany przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu (akredytacja PCA Nr AB 081) i uzyskał parametry określone w/w normą odpowiadające najwyższej 5 KLASIE...

  15 775,00 zł
  W magazynie
 • 16 107,00 zł W magazynie

  Kocioł AGAT 17kW należy do najnowocześniejszych kotłów centralnego ogrzewania spełniających rygorystyczne wymagania normy PN EN 303-5:2012 w zakresie emisji spalin i sprawności. Został przebadany przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu (akredytacja PCA Nr AB 081) i uzyskał parametry określone w/w normą odpowiadające najwyższej 5 KLASIE...

  16 107,00 zł
  W magazynie
 • Kocioł DIAMENT 20kW na pellet ma kształt walca; trzy płaszcze wodne pozwalają na dokładniejsze spalanie paliwa, szybsze nagrzewanie i efektywniejsze przekazywanie ciepła do wody. Sterownik Lider Kolor Pellets oraz dwie wyczystki w standardzie. Do wyczerpania stanu magazynowego producenta!

 • 16 429,00 zł W magazynie

  Kocioł AGAT 20kW należy do najnowocześniejszych kotłów centralnego ogrzewania spełniających rygorystyczne wymagania normy PN EN 303-5:2012 w zakresie emisji spalin i sprawności. Został przebadany przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu (akredytacja PCA Nr AB 081) i uzyskał parametry określone w/w normą odpowiadające najwyższej 5 KLASIE...

  16 429,00 zł
  W magazynie
 • Kocioł DIAMENT 26kW na pellet ma kształt walca; trzy płaszcze wodne pozwalają na dokładniejsze spalanie paliwa, szybsze nagrzewanie i efektywniejsze przekazywanie ciepła do wody. Do wyczerpania stanu magazynowego producenta!

 • 17 026,00 zł Pytaj o dostępność!

  Kocioł AGAT 25kW należy do najnowocześniejszych kotłów centralnego ogrzewania spełniających rygorystyczne wymagania normy PN EN 303-5:2012 w zakresie emisji spalin i sprawności. Został przebadany przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu (akredytacja PCA Nr AB 081) i uzyskał parametry określone w/w normą odpowiadające najwyższej 5 KLASIE...

  17 026,00 zł
  Pytaj o dostępność!
 • 27 710,00 zł Pytaj o dostępność!

  Kocioł AGAT 40 należy do najnowocześniejszych kotłów centralnego ogrzewania spełniających rygorystyczne wymagania normy PN EN 303-5:2012 w zakresie emisji spalin i sprawności. Został przebadany przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu (akredytacja PCA Nr AB 081) i uzyskał parametry określone w/w normą odpowiadające najwyższej 5 KLASIE...

  27 710,00 zł
  Pytaj o dostępność!
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów