Grzejniki Stalowe

Promocje

eRaty Santander Consumer Bank

Grzejniki Stalowe

Ciężko wyobrazić sobie idealną instalację grzewczą, bez nowoczesnych grzejników. Odpowiednio zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów, pozwolą na o wiele bardziej efektowne oddawanie ciepła. Nasz sklep oferuje produkty takich renomowanych producentów, jak Diamond i Purmo, oraz wszelkie potrzebne akcesoria. Grzejniki stalowe dostęp...

Ciężko wyobrazić sobie idealną instalację grzewczą, bez nowoczesnych grzejników. Odpowiednio zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów, pozwolą na o wiele bardziej efektowne oddawanie ciepła. Nasz sklep oferuje produkty takich renomowanych producentów, jak Diamond i Purmo, oraz wszelkie potrzebne akcesoria. Grzejniki stalowe dostępne w ofercie zostały wyprodukowane z wysokiego gatunku blachy stalowej walcowanej na zimno. Wykazują się świetną jakością również poprzez szczegółowe odtłuszczanie i cynkofosfrowanie na linii produkcyjnej. Grzejniki stalowe to nie tylko dobre oddawanie ciepła, ale również wysoka wytrzymałość. Grzejniki panelowe z świetnie spełnią się w każdym rodzaju pomieszczeń. Nasz sklep oferuje szeroką gamę produktów, mając w asortymencie grzejniki do zasilania bocznego i dolnego. Do wyboru są różnorakie wymiary produktów. Grzejniki panelowe ze względu na prostotę wykonania, są gwarancją długotrwałego okresu bezproblemowej eksploatacji. Każdy grzejnik jest wyposażony w osłony, korek, komplet zawieszeń oraz korek.

Więcej

Grzejniki Stalowe Jest 500 produktów.

Podkategorie

 • Grzejniki Diamond

  Producent grzejników Diamond stawia sobie za cel dostarczanie odbiorcom trwałych i estetycznych produktów. W produkcji wykorzystuje się wysokogatunkową blachę stalową walcowaną na zimno. Każdy grzejnik przechodzi przez specjalną linię na której jest odtłuszczany a następnie cynkofosfrowany. Grzejniki Diamond przechodzą dwustopniowy proces malowania zgodnie z niemiecką normą jakościową. Każdy etap produkcji zakończony jest kontrolą jakości. Szczególnie dokładne badane są wszelkie połączenia. Kontrola szczelności wykonywana jest przy ciśnieniu 13 bar które znacznie przekracza typowe obciążenia robocze. Dzięki tak szczegółowej kontroli firma udziela na swojej produkty aż dziesięcioletniej gwarancji. Grzejniki Diamond to również ciekawy wygląd oraz łatwość montażu. Pozwala to stosować je praktycznie w dowolnych pomieszczeniach. Trwała powłoka lakiernicza w kolorze białym sprawdzi się w pomieszczeniach mieszkalnych oraz biurach. Gładka powierzchnia lakieru ułatwia utrzymanie grzejnika w czystości.

 • Grzejniki Purmo

  Grzejniki panelowe to niezbędne element sprawnego funkcjonowania każdego rodzaju ogrzewania. Niezależnie od charakteru pomieszczenia grzejniki panelowe sprawdzą się idealnie, jako sposób na jego ogrzanie. Grzejniki Purmo, jakie oferujemy to wysokiej jakości wyrób. W naszym sklepie znajdą Państwo grzejniki idealne dla każdego rodzaju zasilania, zarówno bocznego, jak i dolnego. Solidność i prostota wykonania grzejnika to gwarancja zadowolenia oraz długotrwałego korzystania. Grzejniki Purmo są idealne do ogrzania kuchni, sypialni, jadalni czy korytarza oraz pomieszczeń biurowych. W zależności od ich powierzchni oferujemy grzejniki o różnych wielkościach. Grzejniki mogą zostać zamontowane zarówno na podłodze w formie stojącej oraz w formie wiszącej na ścianie. Każdy produkt zawiera w komplecie korek, odpowietrznik, komplet zawieszeń ściennych.  Grzejniki posiadają powierzchnie boczne obudowane osłonami oraz powierzchnię górną przykrytą osłonami typu grill, co gwarantuje bezproblemowe oddawanie ciepła do otoczenia.

 • Grzejniki Termo Teknik

  Eleganckie, wydajne i trwałe grzejniki panelowe produkowane zgodnie z normą EN442 i BS EN ISO 9001. Modele o klasycznej linii, zasilane z boku lub estetycznie od dołu. Dzięki wysokiej wydajności cieplnej zapewniają komfort użytkowania i eksploatacji.

  Konwektory zgrzane do kanałów wodnych, zapewniające wysoką wydajność cieplną.
  Opakowanie, zabezpieczające podczas transportu i magazynowania. Przyjazny dla środowiska, wieloetapowy proces malowania, przedłużający żywotność produktu i zapewniający elegancki wygląd - Oczyszczanie ze smarów i żelazofosforanowanie. Farba podkładowa na bazie wody. Farba proszkowa epoksydowo-poliestrowa

 • Grzejniki Stelrad
  Grzejniki Stelrad w szerokiej gamie wymiarów - wysokości, głębokości i długości. Dla każdej wymaganej mocy grzewczej, możemy dobrać kaloryfery niskie lub wysokie, wąskie lub szerokie.
 • Akcesoria do...

  Nasz sklep internetowy w trosce, jak również z myślą o wszystkich swoich klientach stara się oferować bardzo szeroką, a zarazem zróżnicowaną ofertę produktową, w której to można znaleźć nie tylko wydajne i wysokiej jakości urządzenia grzewcze, ale także bardzo trwałe, a zrazem funkcjonalne akcesoria do grzejników stalowych. I to właśnie wspomniane akcesoria składają się z różnego rodzaju elementów, które w późniejszym użytkowaniu, a także eksploatacji dotychczas posiadanych grzejników mogą okazać się wręcz niezbędne do ich dalszego, sprawnego funkcjonowania. Dlatego też w kategorii akcesoriów do grzejników stalowych można znaleźć takie artykuły jak np. odpowietrznik grzejnikowy, korek grzejnikowy, trójnik do montażu grzałki, złącze zaciskowe, zawór grzejnikowy, wieszaki do grzejników oraz wiele innych. Ponadto wspomniane akcesoria do grzejników stalowych i nie tylko, charakteryzują się najwyższą jakością połączoną z trwałością, wytrzymałością i funkcjonalnością, która to dostępna jest w atrakcyjnych, a zarazem konkurencyjnych cenach.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 500 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 500 elementów