Grzejniki Stalowe

Promocje

eRaty Santander Consumer Bank

Grzejniki Stalowe

Ciężko wyobrazić sobie idealną instalację grzewczą, bez nowoczesnych grzejników. Odpowiednio zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów, pozwolą na o wiele bardziej efektowne oddawanie ciepła. Nasz sklep oferuje produkty takich renomowanych producentów, jak Diamond i Purmo, oraz wszelkie potrzebne akcesoria. Grzejniki stalowe dostęp...

Ciężko wyobrazić sobie idealną instalację grzewczą, bez nowoczesnych grzejników. Odpowiednio zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów, pozwolą na o wiele bardziej efektowne oddawanie ciepła. Nasz sklep oferuje produkty takich renomowanych producentów, jak Diamond i Purmo, oraz wszelkie potrzebne akcesoria. Grzejniki stalowe dostępne w ofercie zostały wyprodukowane z wysokiego gatunku blachy stalowej walcowanej na zimno. Wykazują się świetną jakością również poprzez szczegółowe odtłuszczanie i cynkofosfrowanie na linii produkcyjnej. Grzejniki stalowe to nie tylko dobre oddawanie ciepła, ale również wysoka wytrzymałość. Grzejniki panelowe z świetnie spełnią się w każdym rodzaju pomieszczeń. Nasz sklep oferuje szeroką gamę produktów, mając w asortymencie grzejniki do zasilania bocznego i dolnego. Do wyboru są różnorakie wymiary produktów. Grzejniki panelowe ze względu na prostotę wykonania, są gwarancją długotrwałego okresu bezproblemowej eksploatacji. Każdy grzejnik jest wyposażony w osłony, korek, komplet zawieszeń oraz korek.

Więcej

Grzejniki Stalowe Jest 542 produktów.

Podkategorie

 • Grzejniki Diamond

  Producent grzejników Diamond stawia sobie za cel dostarczanie odbiorcom trwałych i estetycznych produktów. W produkcji wykorzystuje się wysokogatunkową blachę stalową walcowaną na zimno. Każdy grzejnik przechodzi przez specjalną linię na której jest odtłuszczany a następnie cynkofosfrowany. Grzejniki Diamond przechodzą dwustopniowy proces malowania zgodnie z niemiecką normą jakościową. Każdy etap produkcji zakończony jest kontrolą jakości. Szczególnie dokładne badane są wszelkie połączenia. Kontrola szczelności wykonywana jest przy ciśnieniu 13 bar które znacznie przekracza typowe obciążenia robocze. Dzięki tak szczegółowej kontroli firma udziela na swojej produkty aż dziesięcioletniej gwarancji. Grzejniki Diamond to również ciekawy wygląd oraz łatwość montażu. Pozwala to stosować je praktycznie w dowolnych pomieszczeniach. Trwała powłoka lakiernicza w kolorze białym sprawdzi się w pomieszczeniach mieszkalnych oraz biurach. Gładka powierzchnia lakieru ułatwia utrzymanie grzejnika w czystości.

 • Grzejniki Purmo

  Grzejniki panelowe to niezbędne element sprawnego funkcjonowania każdego rodzaju ogrzewania. Niezależnie od charakteru pomieszczenia grzejniki panelowe sprawdzą się idealnie, jako sposób na jego ogrzanie. Grzejniki Purmo, jakie oferujemy to wysokiej jakości wyrób. W naszym sklepie znajdą Państwo grzejniki idealne dla każdego rodzaju zasilania, zarówno bocznego, jak i dolnego. Solidność i prostota wykonania grzejnika to gwarancja zadowolenia oraz długotrwałego korzystania. Grzejniki Purmo są idealne do ogrzania kuchni, sypialni, jadalni czy korytarza oraz pomieszczeń biurowych. W zależności od ich powierzchni oferujemy grzejniki o różnych wielkościach. Grzejniki mogą zostać zamontowane zarówno na podłodze w formie stojącej oraz w formie wiszącej na ścianie. Każdy produkt zawiera w komplecie korek, odpowietrznik, komplet zawieszeń ściennych.  Grzejniki posiadają powierzchnie boczne obudowane osłonami oraz powierzchnię górną przykrytą osłonami typu grill, co gwarantuje bezproblemowe oddawanie ciepła do otoczenia.

 • Grzejniki Termo Teknik

  Eleganckie, wydajne i trwałe grzejniki panelowe produkowane zgodnie z normą EN442 i BS EN ISO 9001. Modele o klasycznej linii, zasilane z boku lub estetycznie od dołu. Dzięki wysokiej wydajności cieplnej zapewniają komfort użytkowania i eksploatacji.

  Konwektory zgrzane do kanałów wodnych, zapewniające wysoką wydajność cieplną.
  Opakowanie, zabezpieczające podczas transportu i magazynowania. Przyjazny dla środowiska, wieloetapowy proces malowania, przedłużający żywotność produktu i zapewniający elegancki wygląd - Oczyszczanie ze smarów i żelazofosforanowanie. Farba podkładowa na bazie wody. Farba proszkowa epoksydowo-poliestrowa

 • Grzejniki Stelrad

  Grzejniki Stelrad w szerokiej gamie wymiarów - wysokości, głębokości i długości. Dla każdej wymaganej mocy grzewczej, możemy dobrać kaloryfery niskie lub wysokie, wąskie lub szerokie.

  Grzejniki panelowe Stelrad

  W naszej ofercie posiadamy całą gamę solidnych, panelowych grzejników renomowanej marki Stelrad (o różnych wymiarach i parametrach technicznych). Są to grzejniki przystosowane do montażu w różnych pomieszczeniach. Zastosowanie solidnej stali w dyskretnej aranżacji sprawia, że grzejniki Stelrad są dostosowane do klasycznego i nowoczesnego designu wnętrz w domach i mieszkaniach.

  Główne walory grzejników Stelrad

  Kaloryfery Stelrad posiadają szereg aututów, które sprawiają, że są chętnie wybierane przez klientów, w tym:

  • wysoka wydajność cieplna,

  • wbudowany zawór termostatyczny,

  • zakrąglone zakończenia przyjazne dla dzieci,

  • zastosowanie zamocowań listwowych typu Monclac.

  Panelowe grzejniki Stelrad są bardzo łatwe w montażu i przystosowane do wieloletniej eksploatacji, co potwierdza stosowna gwarancja. Kaloryfery Stelrad z najnowszej serii mogą być stosowane w uniwersalnych oraz nowoczesnych systemach centralnego ogrzewania (np. podobnie jak Purmo Ventil Compact i wiele innych).

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 542 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 542 elementów