Kotły Termet

Gazowe kotły kondensacyjne TERMET jedno i dwufunkcyjne to jedne z najnowocześniejszych urządzeń na rynku europejskim wykorzystujące efekt kondensacji do celów grzewczych.
Kotły te są niezwykle przyjazne w obsłudze – poprzez nieskomplikowany panel sterowania oraz w serwisowaniu – dzięki zwartej konstrukcji.

Produkty te zostały docenione przez eks...

Gazowe kotły kondensacyjne TERMET jedno i dwufunkcyjne to jedne z najnowocześniejszych urządzeń na rynku europejskim wykorzystujące efekt kondensacji do celów grzewczych.
Kotły te są niezwykle przyjazne w obsłudze – poprzez nieskomplikowany panel sterowania oraz w serwisowaniu – dzięki zwartej konstrukcji.

Produkty te zostały docenione przez ekspertów i uzyskały Złoty Medal dla EcoCondens Gold Plus na Międzynarodowych Targach Poznańskich w roku 2016. W kotłach EcoCondens Silver i Gold Plus ulepszenia mają istotny wpływ na oszczędność energii, efektywność, jakość oraz przede wszystkim komfort użytkowania. W przyszłości zaprezentujemy Państwu inne Źródła Ciepła.

Oszczędność bez wyrzeczeń!

Nowoczesne kotły kondensacyjne pozwalają uzyskać nawet 109% sprawności! Jak to jest możliwe? Wynika to z budowy pieca gazowego. Głównym źródłem ciepła jest spalający się gaz. W klasycznych rozwiązaniach duża część energii cieplnej ucieka jednak wraz ze spalinami. Kotły gazowe Termet są jednak wyposażone w skraplacz. Zbiera się na nich para wodna w czasie obniżania temperatury spalin. W ten sposób możliwe jest odzyskanie dodatkowego ciepła, pochodzącego nie tylko ze spalania, ale także z temperatury powietrza. Oznacza to obniżenie zużycia gazu nawet o 20% względem tradycyjnych pieców gazowych.

Dlaczego warto postawić na kocioł Termet?

Bardzo wysoka sprawność to nie jedyna zaleta produktów firmy Termet. Szukasz innych powodów, by zakupić kocioł z tej kategorii?

  • Inteligentny sterownik, pozwalający na ustawienie pożądanych temperatur przez całą dobę. Jeśli wszyscy domownicy są w szkole lub w pracy, piec gazowy przechodzi w tryb spoczynku.

  • Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Kocioł gazowy Termet posiada kilka ważnych czujników, które w czasie rzeczywistym monitorują prawidłowość przebiegu procesu spalania. Jeśli coś będzie nie tak, od razu odetną dopływ gazu i powiadomią domowników sygnałem alarmowym.

  • Estetyka i funkcjonalność. Staranne wykonanie nie wpływa zupełnie na pełną funkcjonalność kotłów gazowych. Dostępne u nas modele doskonale prezentują się nie tylko w kotłowni, ale też w kuchni. Jeśli masz małe mieszkanie, kocioł gazowy Termet stanowi idealne rozwiązanie dla Ciebie.

  • Żywotność i bezawaryjność. Przemyślana konstrukcja sprawia, że kocioł Termet praktycznie się nie psuje. Przy prawidłowej eksploatacji może służyć przez kilkadziesiąt lat, zapewniając ciepło w każdym sezonie grzewczym.

Oszczędny i niezawodny piec gazowy to doskonałe rozwiązanie dla ludzi myślących o swojej przyszłości.

Kocioł gazowy Termet: dopasowany do Twoich potrzeb

Ogrzewanie musi być skrojone do Twoich potrzeb. Duża część klientów wybiera kocioł gazowy jednofunkcyjny Termt (Termet). Jego zadaniem jest zasilenie centralnego ogrzewania i ogrzanie budynku. Ciekawą alternatywą jest też kocioł gazowy dwufunkcyjny Termet. Ten model posiada dodatkowy podgrzewacz. Dzięki niemu nie tylko zapewni przyjemne ciepło w mieszkaniu, ale także podgrzeje ciepłą wodę użytkową.

Każdy kocioł gazowy dwufunkcyjny Termet wyposażony jest w specjalny sterownik, który pozwala na niezależne programowanie obu dostępnych funkcji.

Nie jesteś pewien, które rozwiązanie sprawdzi się w Twoim domu? Napisz do nas. Podpowiemy, czy kocioł gazowy jednofunkcyjny Termt (Termet) sprosta Twoim wymaganiom, czy też warto postawić na bardziej zaawansowany produkt.

Więcej

Kotły Termet Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów