Promocje

eRaty Santander Consumer Bank

Grzejniki Biotherm

W ofercie BIOTHERM znajdą Państwo bogaty zestaw zróżnicowanych modeli grzejników łazienkowych, w dowolnie wybranym kolorze. Z myślą o najbardziej wymagających klientach Biotherm konsekwentnie rozszerza wzory grzejników, poszukuje nowych, unikalnych rozwiązań.

Grzejniki Biotherm Jest 108 produktów.

Podkategorie

 • Model EUROPA
  BIOTHERM-?EUROPA - to z pewnością grzejniki na europejskim poziomie. Klasyka, elegancja i umiar stylistyczny to niezaprzeczalne atuty tego modelu. Grzejnik koloru białego, inne kolory tylko na zamówienie.
 • Model JAMAJKA
  JAMAJKA ? to z pewnością grzejniki który, doskonale komponuje się w nowoczesnych, bogatych w detale i minimalistycznych wnętrzach. Klasyka, elegancja i umiar stylistyczny to niezaprzeczalne atuty tego modelu. Grzejnik koloru białego, inne dostępne kolory tylko na zamówienie.
 • Model BORNEO
  BORNEO ? to klasyczny grzejniki łazienkowy który, zachowując umiar i prostotę w swym wyglądzie doskonale komponuje się w każdym wnętrzu. Klasyka, elegancja i umiar stylistyczny to niezaprzeczalne atuty tego modelu. Grzejnik koloru białego, inne dostępne kolory, tylko na zamówienie.
 • Model POLINEZJA
  POLINEZJA to nasza prawdziwa duma. Unikalne biomorficzne, łagodne kształty. Starannie zaprojektowany detal. Dzieło najlepszych polskich designerów.?
 • Model FIDŻI
  Starannie zaprojektowane. Dzieło najlepszych polskich designerów. Wbudowany uchwyt sprawia, że FIDŻI doskonale sprawdza się zarówno w pokoju, łazience i w kuchni.???
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 108 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 108 elementów