Grzejniki Biotherm

W ofercie BIOTHERM znajdą Państwo bogaty zestaw zróżnicowanych modeli grzejników łazienkowych, w dowolnie wybranym kolorze. Z myślą o najbardziej wymagających klientach Biotherm konsekwentnie rozszerza wzory grzejników, poszukuje nowych, unikalnych rozwiązań.

Grzejniki Biotherm Jest 96 produktów.

Podkategorie

 • Model EUROPA

  BIOTHERM model EUROPA- to z pewnością grzejniki na europejskim poziomie. Klasyka, elegancja i umiar stylistyczny to niezaprzeczalne atuty tego modelu. 
  W standardzie grzejniki są koloru białego, inne kolory dostępne na zamówienie.

 • Model JAMAJKA

  JAMAJKA - to z pewnością grzejniki który, doskonale komponuje się w nowoczesnych, bogatych w detale i minimalistycznych wnętrzach.
  Klasyka, elegancja i umiar stylistyczny to niezaprzeczalne atuty tego modelu.
  W standardzie grzejnik koloru białego, inne dostępne kolory tylko na zamówienie.

 • Model BORNEO

  BORNEO - to klasyczne grzejniki łazienkowe, które zachowując umiar i prostotę w swym wyglądzie doskonale komponuje się w każdym wnętrzu.
  Klasyka, elegancja i umiar stylistyczny to niezaprzeczalne atuty tego modelu. Grzejnik w standardzie koloru białego, inne kolory dostępne tylko na zamówienie.

 • Model POLINEZJA

  POLINEZJA to prawdziwa duma fabryki grzejników Biotherm. Unikalne biomorficzne, łagodne kształty. Starannie zaprojektowany detal. Dzieło najlepszych polskich designerów.

 • Model FIDŻI

  Starannie zaprojektowane. Dzieło najlepszych polskich designerów. Wbudowany uchwyt sprawia, że grzejnik FIDŻI doskonale sprawdzi się zarówno w pokoju, łazience jak i w kuchni.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 96 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 96 elementów