Grzejniki Biotherm

W ofercie BIOTHERM znajdą Państwo bogaty zestaw zróżnicowanych modeli grzejników łazienkowych, w dowolnie wybranym kolorze. Z myślą o najbardziej wymagających klientach Biotherm konsekwentnie rozszerza wzory grzejników, poszukuje nowych, unikalnych rozwiązań.

Grzejniki łazienkowe Biotherm

W naszym sklepie znajdziesz grzejniki łazienkowe, które m...

W ofercie BIOTHERM znajdą Państwo bogaty zestaw zróżnicowanych modeli grzejników łazienkowych, w dowolnie wybranym kolorze. Z myślą o najbardziej wymagających klientach Biotherm konsekwentnie rozszerza wzory grzejników, poszukuje nowych, unikalnych rozwiązań.

Grzejniki łazienkowe Biotherm

W naszym sklepie znajdziesz grzejniki łazienkowe, które mają nowoczesne formy, ciekawe wzory, kolory i motyw. Grzejniki Biotherm dostępne w naszej atrakcyjnej ofercie to:

 • ANTIGUA;

 • HAITI NEXT;

 • BORNEO NEXT;

 • MODEL EUROPA;

 • MODEL BORNEO;

 • MODEL JAMAJKA;

 • i inne

Kaloryfery biotherm — co je wyróżnia?

Grzejniki łazienkowe, które dostępne są w naszym sklepie, zostały zaprojektowane w taki sposób, aby łączyć funkcjonalność z ciekawym i przyciągającym wzrok wyglądem. Kaloryfery Biotherm zapewniają bardzo wysoką wydajność cieplną. Niemniej jednak jednocześnie perfekcyjnie sprawdzają się jako suszarki do ręczników bądź innych tekstyliów. Pamiętaj, że wszystkie grzejniki łazienkowe zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, które chronią powierzchnię przed wszelkimi uszkodzeniami i uszczerbkami. Grzejniki łazienkowe, które znajdziesz w naszym sklepie, są dostępne we wszystkich kolorach palety, a najbardziej popularne w wersjach kolorystycznych: bieli, czerni, złocie, srebrze, czy granicie. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie i swojego wnętrza.

Podczas zakupów nie zapomnij o niezbędnych akcesoriach hydraulicznych.

Więcej

Grzejniki Biotherm Jest 119 produktów.

Podkategorie

 • Antigua

  Piękna forma grzejników ANTIGUA z pewnością przyciągnie oko i nada stylu każdemu pomieszczeniu, w którym się znajdzie. Grzejnik może posiadać podłączenie od dołu z prawej lub lewej strony a także na środku. Opcję przyłączy należy podać przy składaniu zamówienia. Standardowo wykonany jest w białym kolorze. Za dopłatą można zamówić grzejnik w dowolnym kolorze z palety RAL, wtedy będzie stanowił wyjątkową ozdobę Twojego domu.

 • Haiti Next

  Nowoczesne grzejniki, które sprawdzą się zarówno w łazience jak i korytarzu. Ciekawa i niebanalna forma, która doda charakteru Twoim wnętrzom.
  Standardowo lakierowana na biało, ale dostępne są również we wszystkich kolorach palety RAL, a także Architectural Surfaces.

 • Borneo Next

  Borneo Next to nowa wersja klasycznych grzejników łazienkowych BORNEO. Piękna forma o nieco szerszych niż standardowe żebrach wygięta w delikatny łuk.

  Grzejnik w standardzie koloru białego, inne kolory w palecie RAL dostępne na zamówienie.

 • Model EUROPA

  BIOTHERM model EUROPA- to z pewnością grzejniki na europejskim poziomie. Klasyka, elegancja i umiar stylistyczny to niezaprzeczalne atuty tego modelu. 
  W standardzie grzejniki są koloru białego, inne kolory dostępne na zamówienie.

 • Model BORNEO

  BORNEO - to klasyczne grzejniki łazienkowe, które zachowując umiar i prostotę w swym wyglądzie doskonale komponuje się w każdym wnętrzu.
  Klasyka, elegancja i umiar stylistyczny to niezaprzeczalne atuty tego modelu. Grzejnik w standardzie koloru białego, inne kolory dostępne tylko na zamówienie.

 • Model JAMAJKA

  JAMAJKA - to z pewnością grzejniki który, doskonale komponuje się w nowoczesnych, bogatych w detale i minimalistycznych wnętrzach.
  Klasyka, elegancja i umiar stylistyczny to niezaprzeczalne atuty tego modelu.
  W standardzie grzejnik koloru białego, inne dostępne kolory tylko na zamówienie.

 • BALI
na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 119 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 119 elementów