Grzejniki Łazienkowe

Promocje

eRaty Santander Consumer Bank

Grzejniki Łazienkowe

Grzejniki łazienkowe stanowią nieodłączny element współczesnych domów i mieszkań. Z jednej strony skutecznie ogrzewają pomieszczenie, z drugiej - dodają estetykę i styl do wnętrza domu. Grzejniki łazienkowe dostępne są w różnorodnych wzorach, kształtach i rozmiarach, dlatego mogą być łatwo dopasowane do każdego rodzaju wystroju pomieszczenia, a ...

Grzejniki łazienkowe stanowią nieodłączny element współczesnych domów i mieszkań. Z jednej strony skutecznie ogrzewają pomieszczenie, z drugiej - dodają estetykę i styl do wnętrza domu. Grzejniki łazienkowe dostępne są w różnorodnych wzorach, kształtach i rozmiarach, dlatego mogą być łatwo dopasowane do każdego rodzaju wystroju pomieszczenia, a także oczekiwań użytkowników.

Popularne grzejniki drabinkowe

Grzejniki drabinkowe to najpopularniejszy rodzaj grzejników, które są powszechnie używane w łazienkach. Zgodnie ze swoją nazwą, mają prostą konstrukcję w formie drabinki, co można wykorzystać, na przykład, do suszenia ręczników. Grzejniki drabinkowe to urządzenia o niewielkich rozmiarach, dlatego nie zajmują nadmiernej ilości miejsca nawet w niewielkich pomieszczeniach. Mimo to są w stanie ogrzać powierzchnię łazienki, a także wysuszyć mokre ręczniki i ubrania. W ten sposób w łazience nie będzie gromadzić się wilgoć.

Ciekawy element aranżacji wnętrza

Warto zwrócić uwagę, że grzejniki drabinkowe doskonale pasują do każdego wystroju wnętrza, zarówno tradycyjnego, jak i nowoczesnego. Można je kupić w różnych kolorach oraz wielu wzorach, dzięki czemu mogą stanowić eleganckie uzupełnienie wystroju łazienki. Wiele modeli posiada dodatkowe elementy, na przykład, półki lub lustra. Rozszerza to funkcjonalność grzejnika i pozwala domownikom znaleźć nowe miejsce do przechowywania różnych przedmiotów. Jest to szczególnie istotne w łazienkach o małej powierzchni.

Grzejniki w wersji elektrycznej i wodnej

Podczas remontowania mieszkania lub domu wszystkie elementy w łazience muszą być w odpowiedni sposób dostosowane do istniejących instalacji w budynku. Grzejnik do łazienki może być zamontowany w każdym wnętrzu z uwagi na fakt, że można go kupić w wersji elektrycznej i wodnej. W zależności od wybranej odmiany grzejniki są zasilane z sieci lub z CO. Dlatego grzejnik suszarkowy doskonale sprawdzi się we wnętrzach urządzonych przy użyciu różnego typu materiałów wykończeniowych.

Nagrzewanie oraz miejsce montażu

Grzejniki łazienkowe są produkowane ze stali o dużej trwałości. Jest to materiał, który charakteryzuje się szybkim nagrzewaniem oraz powolnym oddawaniem ciepła do otoczenia. Dzięki temu łazienka może nagrzewać się w zrównoważony sposób. Aby było to możliwe, grzejnik powinien być zamontowany w odpowiednim miejscu, czyli około 70-90 centymetrów nad podłogą i w odległości co najmniej 20-30 centymetrów od sufitu. W ten sposób będzie można wykorzystać w pełni funkcjonalność urządzenia.

Komfort termiczny w każdej łazience

Grzejnik do łazienki pozwala zachować w tym pomieszczeniu temperaturę około 24 stopni Celsjusza, czyli na poziomie takim, aby domownicy nie byli narażeni na nadmierne wychłodzenie podczas kąpieli lub innych czynności pielęgnacyjnych. Jest to ważne w szczególności, gdy w domu przebywają dzieci, które są w większym stopniu wrażliwe na problemy zdrowotne podczas nagłych zmian temperatury. Grzejnik szczebelkowy pozwala zachować te warunki bez względu na rozmiar i układ łazienki.

Oszczędności dla użytkowników domu

Warto dodać, że kaloryfer łazienkowy pozwala na zachowanie oszczędności po podłączeniu do sieci elektrycznej. Te nowoczesne urządzenia posiadają wbudowane termostaty, które pozwalają w bardzo precyzyjny sposób sterować ustawieniami. W ten sposób domownicy mogą decydować, jaka temperatura ma panować w łazience, a przy nagrzewaniu nie zostanie zużyta zbyt duża ilość energii. Przy codziennym użytkowaniu grzejnika przekłada się na to oszczędności, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym.

Codzienna wygoda użytkowania łazienki

Przy wyborze grzejnika łazienkowego należy zwrócić uwagę nie tylko na jego funkcjonalność i wydajność grzewczą, ale także na estetykę oraz wygląd zgodny z aranżacją wnętrza. Dzięki szerokiemu wyborowi dostępnych modeli, każdy może znaleźć odpowiedni grzejnik ręcznikowiec, który spełni jego oczekiwania zarówno pod względem użytkowym, jak i wizualnym. W ten sposób będzie to urządzenie zapewniające wysoki poziom komfortu użytkowania łazienki każdego dnia.

Więcej

Grzejniki Łazienkowe Jest 186 produktów.

Podkategorie

 • Grzejniki Biotherm

  W ofercie BIOTHERM znajdą Państwo bogaty zestaw zróżnicowanych modeli grzejników łazienkowych, w dowolnie wybranym kolorze. Z myślą o najbardziej wymagających klientach Biotherm konsekwentnie rozszerza wzory grzejników, poszukuje nowych, unikalnych rozwiązań.

  Grzejniki łazienkowe Biotherm

  W naszym sklepie znajdziesz grzejniki łazienkowe, które mają nowoczesne formy, ciekawe wzory, kolory i motyw. Grzejniki Biotherm dostępne w naszej atrakcyjnej ofercie to:

  • ANTIGUA;

  • HAITI NEXT;

  • BORNEO NEXT;

  • MODEL EUROPA;

  • MODEL BORNEO;

  • MODEL JAMAJKA;

  • i inne

  Kaloryfery biotherm — co je wyróżnia?

  Grzejniki łazienkowe, które dostępne są w naszym sklepie, zostały zaprojektowane w taki sposób, aby łączyć funkcjonalność z ciekawym i przyciągającym wzrok wyglądem. Kaloryfery Biotherm zapewniają bardzo wysoką wydajność cieplną. Niemniej jednak jednocześnie perfekcyjnie sprawdzają się jako suszarki do ręczników bądź innych tekstyliów. Pamiętaj, że wszystkie grzejniki łazienkowe zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, które chronią powierzchnię przed wszelkimi uszkodzeniami i uszczerbkami. Grzejniki łazienkowe, które znajdziesz w naszym sklepie, są dostępne we wszystkich kolorach palety, a najbardziej popularne w wersjach kolorystycznych: bieli, czerni, złocie, srebrze, czy granicie. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie i swojego wnętrza.

  Podczas zakupów nie zapomnij o niezbędnych akcesoriach hydraulicznych.

 • Grzejniki Enix

  Tradycyjne i najbardziej popularne grzejniki drabinkowe do łazienki o wyjątkowo funkcjonalnej i estetycznej budowie. Odpowiednia konstrukcja - rurki wygięte w kształt litery C - pozwala na swobodne zawieszenie ręczników.

  Grzejniki łazienkowe z serii Enix

  Najpopularniejszym rodzajem grzejników do łazienek w nowoczesnych domach i mieszkaniach są tzw. grzejniki drabinkowe. Obecnie na polskim rynku można znaleźć bogatą kolekcję tego rodzaju grzejników, ale jednym z najbardziej solidnych rozwiązań są grzejniki Enix.

  Parametry grzejników Enix

  Grzejniki drabinowe Enix wykonane są z wysokiej jakości surowca i są dostępne w klasycznym kolorze białym (lakier poliestrowo-epoksydowy). Najważniejsze parametry techniczne tych grzejników to:

  • wysoka jakość,

  • szeroki wybór rozmiarów grzejnika,

  • możliwość zastosowania grzałki,

  • wysokie dopuszczalne ciśnienie robocze,

  Grzejniki Enix są dostępne w całej palecie rozmiarów dostosowanej do wielkości łazienki oraz potrzeb klientów. Do bardzo popularnych należą grzejniki drabinkowe o wymiarach 600x776, 600x1154, 550x1040, 450x776. W ofercie Kocioł cenowy są dostępne również inne typy kaloryferów: grzejniki aluminiowe, grzejniki stalowe.

  Główne zalety grzejników Enix

  Grzejnik drabina do łazienki produkcji Enix ma bardzo efektywny kształt - rurki wygięte w literę C umożliwiają bardzo skuteczne suszenie materiałów. Ponadto solidne wykończenie grzejnika nie powoduje odprysków lakieru czy wycieków wody. Tego typu grzejniki drabinowe są bardzo łatwe w montażu nawet na etapie remontu łazienki (dobrze trzymają się na ścianach glazurowanych).

 • Grzejniki DIAMOND

  Grzejniki łazienkowe DIAMOND to nie tylko urządzenia grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej linii prezentującej się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone sa do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  Grzejniki łazienkowe Diamond

  W naszym sklepie znajdziesz nowoczesne grzejniki do łazienki, które są funkcjonalne i estetyczne. Rodzaje / modele grzejników diamond dostępne w naszej atrakcyjnej ofercie to:

  • GR1,

  • GR2,

  • GR2 ANTRACYT,

  • GR4.

  Grzejniki do łazienki Diamond — czym się wyróżniają?

  Grzejniki do łazienki, które znajdziesz w naszym atrakcyjnym asortymencie, są nie tylko wyjątkowo funkcjonalne i praktyczne, to co je wyróżnia to także elegancki design. Warto także dodać, że te grzejniki zapewniają bardzo wysoką wydajność cieplną. Są one wyjątkowo uniwersalne w swoim wyglądzie, dzięki czemu idealnie sprawdzą się do wnętrz zaaranżowanych niemalże w każdym stylu, począwszy od klasycznego, aż po industrialny, aż do glamour. Miej też na uwadze, że wszystkie nasze grzejniki do łazienki zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, które chronią powierzchnię przed wszelkimi uszkodzeniami i uszczerbkami. Grzejniki łazienkowe, które znajdziesz w naszym sklepie, są dostępne w wersjach kolorystycznych:

  • biel,

  • czerń,

  • antracyt.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 186 elementów
 • 182,00 zł u Ciebie do 5 dni roboczych.

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR1 10/50 wymiary 550x480, 9-żeberek, MOC-192W. Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  182,00 zł
  u Ciebie do 5 dni roboczych.
 • 195,00 zł na zamówienie - pytaj o czas realizacji.

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR-MB 10/50 9 żeberek MOC-230W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  195,00 zł
  na zamówienie - pytaj o czas realizacji.
 • 218,29 zł do 7 dni roboczych.

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR2 10/32 wymiary 400x480, 8-żeberek, MOC-190W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  218,29 zł
  do 7 dni roboczych.
 • 221,00 zł do 5 dni roboczych.

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR1 14/50 wymiary 550x720, 13-żeberek,MOC-333W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  221,00 zł
  do 5 dni roboczych.
 • 226,65 zł do 5 dni roboczych.

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR2 10/40 wymiary 470x480, 8-żeberek, MOC-211W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  226,65 zł
  do 5 dni roboczych.
 • 227,93 zł do 5 dni roboczych.

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR2 10/50 wymiary 570x500, 8-żeberek, MOC-292W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  227,93 zł
  do 5 dni roboczych.
 • 231,00 zł na zamówienie, pytaj.

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR-MB 14/50 wymiary: 570/750, 13 żeberek MOC- 347W. Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej linii prezentująca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  231,00 zł
  na zamówienie, pytaj.
 • 235,47 zł W magazynie

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR2-10/50 wymiary 570x500, 8-żeberek, MOC-292W Typ GŁP-10/50 Kolor ANTRACYT Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  235,47 zł
  W magazynie
 • 255,51 zł do 14 dni roboczych u Ciebie.

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR2 14/32 wymiary 400x720, 12-żeberek, MOC-258W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  255,51 zł
  do 14 dni roboczych u Ciebie.
 • 257,00 zł powyżej 31 dni

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR-MB 17/50 wymiary: 570/950, 17 żeberek MOC-455W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  257,00 zł
  powyżej 31 dni
 • 259,58 zł do 5 dni roboczych.

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR2 14/40 wymiary 470x720, 12-żeberek, MOC-294W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  259,58 zł
  do 5 dni roboczych.
 • 260,00 zł do 14 dni roboczych.

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR1 17/50 wymiary 550x940, 17-żeberek, MOC-462W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  260,00 zł
  do 14 dni roboczych.
 • 265,91 zł do 5 dni roboczych.

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR2 14/50 wymiary 570x750, 12-żeberek, MOC-398W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  265,91 zł
  do 5 dni roboczych.
 • 274,70 zł W magazynie

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR2-14/50 wymiary 570x750, 12-żeberek, MOC-398W Typ GŁP-14/50 Kolor ANTRACYT Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  274,70 zł
  W magazynie
 • 298,00 zł do 5 dni roboczych.

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR1 20/50 wymiary 550x1120, 21-żeberek,MOC-604W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  298,00 zł
  do 5 dni roboczych.
 • 305,56 zł do 7 dni roboczych.

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR2 17/32 wymiary 400x940, 16-żeberek, MOC-310W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  305,56 zł
  do 7 dni roboczych.
 • 307,00 zł do 14 dni roboczych.

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR-MB 20/50 wymiary: 570/1150, 21 żeberek MOC-543W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  307,00 zł
  do 14 dni roboczych.
 • 310,24 zł W magazynie

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR2 17/40 wymiary 470x940,16-żeberek, MOC-382W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  310,24 zł
  W magazynie
 • 316,55 zł powyżej 14 dni, pytaj.

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR2 17/50 wymiary 570x950,16-żeberek, MOC-477W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  316,55 zł
  powyżej 14 dni, pytaj.
 • 327,00 zł W magazynie

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR2-17/50 wymiary 570x950, 16-żeberek, MOC-477W Typ GŁP-17/50 Kolor ANTRACYT Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  327,00 zł
  W magazynie
 • 349,00 zł do 14 dni roboczych.

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR-MB 24/50 wymiary: 570/1350, 25 żeberek MOC-656W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  349,00 zł
  do 14 dni roboczych.
 • 350,00 zł W magazynie

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR1 24/50 wymiary 550x1350, 25-żeberek,MOC-813W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  350,00 zł
  W magazynie
 • 350,00 zł W magazynie

  Grzejniki łazienkowe TYP-GR4  5/50 to nie tylko urządzenie grzewcze, ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej linii prezentująca się wytwornie w każdej łazience. wymiary 540x670, 5-żeberek, MOC-305W. TYP. G PLUS 670/540

  350,00 zł
  W magazynie
 • 354,45 zł do 5 dni roboczych.

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR2 20/32 wymiary 400x1120, 19-żeberek, MOC-360W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  354,45 zł
  do 5 dni roboczych.
 • 360,87 zł do 5 dni roboczych.

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR2 20/40 wymiary 470x1120, 19-żeberek, MOC 455W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  360,87 zł
  do 5 dni roboczych.
 • 367,22 zł W magazynie

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR2 20/50 wymiary 570x1150, 19-żeberek, MOC 556W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  367,22 zł
  W magazynie
 • 379,36 zł W magazynie

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR2-20/50 wymiary 570x1150, 19-żeberek, MOC-556W Typ GŁP-20/50 Kolor ANTRACYT Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  379,36 zł
  W magazynie
 • 400,90 zł W magazynie

  BIOTHERM-EUROPA 43/45 - to grzejnik łazienkowy na europejskim poziomie. Klasyka, elegancja i umiar stylistyczny to niezaprzeczalne atuty tego modelu. Grzejnik koloru białego, inne kolory (paleta RAL) na zamówienie.

  400,90 zł
  W magazynie
 • 402,00 zł W magazynie

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR1 30/50 wymiary 550x1580, 30-żeberek, MOC-1130W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  402,00 zł
  W magazynie
 • 403,35 zł do 5 dni roboczych.

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR2 24/32 wymiary 400x1350, 23-żeberek, MOC-430W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  403,35 zł
  do 5 dni roboczych.
 • 411,53 zł W magazynie

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR2 24/40 wymiary 470x1350, 23-żeberek, MOC 541W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  411,53 zł
  W magazynie
 • 411,90 zł W magazynie

  BIOTHERM-EUROPA 53/45 to z pewnością grzejnik na europejskim poziomie. Klasyka, elegancja i umiar stylistyczny to niezaprzeczalne atuty tego modelu. Grzejnik koloru białego. Inne kolory tylko na zamówienie.

  411,90 zł
  W magazynie
 • 411,90 zł W magazynie

  BIOTHERM-EUROPA 43/60 - to grzejnik na europejskim poziomie. Klasyka, elegancja i umiar stylistyczny to niezaprzeczalne atuty tego modelu. Grzejnik koloru białego, inne kolory (paleta RAL) na zamówienie.

  411,90 zł
  W magazynie
 • 414,00 zł do 10 dni roboczych u Ciebie.

  Grzejniki łazienkowe TYP-GR4  7/50 to nie tylko urządzenie grzewcze, ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej linii prezentująca się wytwornie w każdej łazience. wymiary 540x970, 7-żeberek, MOC-422W. TYP. G PLUS 970/540

  414,00 zł
  do 10 dni roboczych u Ciebie.
 • 465,00 zł do 10 dni roboczych u Ciebie.

  Grzejniki łazienkowe TYP-GR4  9/50 to nie tylko urządzenie grzewcze, ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej linii prezentująca się wytwornie w każdej łazience. wymiary 540x1270, 9-żeberek, MOC-546W. TYP. G PLUS 1270/540 

  465,00 zł
  do 10 dni roboczych u Ciebie.
 • 545,00 zł W magazynie

  Grzejniki łazienkowe TYP-GR4  11/50 to nie tylko urządzenie grzewcze, ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej linii prezentująca się wytwornie w każdej łazience. wymiary 540x1420, 11-żeberek, MOC-613W. TYP. G PLUS 1420/540 

  545,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 36 z 186 elementów