Grzejniki Łazienkowe

Promocje

eRaty Santander Consumer Bank

Grzejniki Łazienkowe

Grzejniki łazienkowe mają za zadanie, zapewnić odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu. Niemniej jednak służą często również suszeniu prania, oraz pełnią funkcje dekoracyjne. Klient przed wyborem grzejnika, powinien się zatem zastanowić, do czego jest mu on najbardziej potrzebny. Wielofunkcyjne grzejniki drabinkowe. Najpopularniejszy jest dziś b...

Grzejniki łazienkowe mają za zadanie, zapewnić odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu. Niemniej jednak służą często również suszeniu prania, oraz pełnią funkcje dekoracyjne. Klient przed wyborem grzejnika, powinien się zatem zastanowić, do czego jest mu on najbardziej potrzebny. Wielofunkcyjne grzejniki drabinkowe. Najpopularniejszy jest dziś bez wątpienia grzejnik łazienkowy. Daje on zwykle możliwość mocnego ogrzania pomieszczenia, jednocześnie umożliwiając wygodne suszenie prania. Co więcej, dostępne w różnych wariantach kolorystycznych stylowe grzejniki drabinkowe pełnią również funkcje dekoracyjne. Funkcjonalność grzejników. Wybierając konkretny model grzejnika do łazienki warto zwrócić uwagę na jego parametry. Należy podkreślić, że to od nich w głównej mierze zależy jego cena. Niezwykle ważna jest moc cieplna, gdyż to ona decyduje o efektywności ogrzewania. Ponadto, warto wybierać grzejnik do łazienki w zestawie z odpowietrznikiem ręcznym, który umożliwia samodzielne i sprawne pozbycie się powietrza z urządzenia.

Więcej

Grzejniki Łazienkowe Jest 184 produktów.

Podkategorie

 • Grzejniki Biotherm

  W ofercie BIOTHERM znajdą Państwo bogaty zestaw zróżnicowanych modeli grzejników łazienkowych, w dowolnie wybranym kolorze. Z myślą o najbardziej wymagających klientach Biotherm konsekwentnie rozszerza wzory grzejników, poszukuje nowych, unikalnych rozwiązań.

  Grzejniki łazienkowe Biotherm

  W naszym sklepie znajdziesz grzejniki łazienkowe, które mają nowoczesne formy, ciekawe wzory, kolory i motyw. Grzejniki Biotherm dostępne w naszej atrakcyjnej ofercie to:

  • ANTIGUA;

  • HAITI NEXT;

  • BORNEO NEXT;

  • MODEL EUROPA;

  • MODEL BORNEO;

  • MODEL JAMAJKA;

  • i inne

  Kaloryfery biotherm — co je wyróżnia?

  Grzejniki łazienkowe, które dostępne są w naszym sklepie, zostały zaprojektowane w taki sposób, aby łączyć funkcjonalność z ciekawym i przyciągającym wzrok wyglądem. Kaloryfery Biotherm zapewniają bardzo wysoką wydajność cieplną. Niemniej jednak jednocześnie perfekcyjnie sprawdzają się jako suszarki do ręczników bądź innych tekstyliów. Pamiętaj, że wszystkie grzejniki łazienkowe zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, które chronią powierzchnię przed wszelkimi uszkodzeniami i uszczerbkami. Grzejniki łazienkowe, które znajdziesz w naszym sklepie, są dostępne we wszystkich kolorach palety, a najbardziej popularne w wersjach kolorystycznych: bieli, czerni, złocie, srebrze, czy granicie. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie i swojego wnętrza.

  Podczas zakupów nie zapomnij o niezbędnych akcesoriach hydraulicznych.

 • Grzejniki Enix

  Tradycyjne i najbardziej popularne grzejniki drabinkowe do łazienki o wyjątkowo funkcjonalnej i estetycznej budowie. Odpowiednia konstrukcja - rurki wygięte w kształt litery C - pozwala na swobodne zawieszenie ręczników.

  Grzejniki łazienkowe z serii Enix

  Najpopularniejszym rodzajem grzejników do łazienek w nowoczesnych domach i mieszkaniach są tzw. grzejniki drabinkowe. Obecnie na polskim rynku można znaleźć bogatą kolekcję tego rodzaju grzejników, ale jednym z najbardziej solidnych rozwiązań są grzejniki Enix.

  Parametry grzejników Enix

  Grzejniki drabinowe Enix wykonane są z wysokiej jakości surowca i są dostępne w klasycznym kolorze białym (lakier poliestrowo-epoksydowy). Najważniejsze parametry techniczne tych grzejników to:

  • wysoka jakość,

  • szeroki wybór rozmiarów grzejnika,

  • możliwość zastosowania grzałki,

  • wysokie dopuszczalne ciśnienie robocze,

  Grzejniki Enix są dostępne w całej palecie rozmiarów dostosowanej do wielkości łazienki oraz potrzeb klientów. Do bardzo popularnych należą grzejniki drabinkowe o wymiarach 600x776, 600x1154, 550x1040, 450x776. W ofercie Kocioł cenowy są dostępne również inne typy kaloryferów: grzejniki aluminiowe, grzejniki stalowe.

  Główne zalety grzejników Enix

  Grzejnik drabina do łazienki produkcji Enix ma bardzo efektywny kształt - rurki wygięte w literę C umożliwiają bardzo skuteczne suszenie materiałów. Ponadto solidne wykończenie grzejnika nie powoduje odprysków lakieru czy wycieków wody. Tego typu grzejniki drabinowe są bardzo łatwe w montażu nawet na etapie remontu łazienki (dobrze trzymają się na ścianach glazurowanych).

 • Grzejniki DIAMOND

  Grzejniki łazienkowe DIAMOND to nie tylko urządzenia grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej linii prezentującej się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone sa do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  Grzejniki łazienkowe Diamond

  W naszym sklepie znajdziesz nowoczesne grzejniki do łazienki, które są funkcjonalne i estetyczne. Rodzaje / modele grzejników diamond dostępne w naszej atrakcyjnej ofercie to:

  • GR1,

  • GR2,

  • GR2 ANTRACYT,

  • GR4.

  Grzejniki do łazienki Diamond — czym się wyróżniają?

  Grzejniki do łazienki, które znajdziesz w naszym atrakcyjnym asortymencie, są nie tylko wyjątkowo funkcjonalne i praktyczne, to co je wyróżnia to także elegancki design. Warto także dodać, że te grzejniki zapewniają bardzo wysoką wydajność cieplną. Są one wyjątkowo uniwersalne w swoim wyglądzie, dzięki czemu idealnie sprawdzą się do wnętrz zaaranżowanych niemalże w każdym stylu, począwszy od klasycznego, aż po industrialny, aż do glamour. Miej też na uwadze, że wszystkie nasze grzejniki do łazienki zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, które chronią powierzchnię przed wszelkimi uszkodzeniami i uszczerbkami. Grzejniki łazienkowe, które znajdziesz w naszym sklepie, są dostępne w wersjach kolorystycznych:

  • biel,

  • czerń,

  • antracyt.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 184 elementów
 • 182,00 zł u Ciebie do 5 dni roboczych.

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR1 10/50 wymiary 550x480, 9-żeberek, MOC-192W. Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  182,00 zł
  u Ciebie do 5 dni roboczych.
 • 195,00 zł na zamówienie - pytaj o czas realizacji.

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR-MB 10/50 9 żeberek MOC-230W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  195,00 zł
  na zamówienie - pytaj o czas realizacji.
 • 218,29 zł do 7 dni roboczych.

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR2 10/32 wymiary 400x480, 8-żeberek, MOC-190W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  218,29 zł
  do 7 dni roboczych.
 • 221,00 zł do 5 dni roboczych.

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR1 14/50 wymiary 550x720, 13-żeberek,MOC-333W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  221,00 zł
  do 5 dni roboczych.
 • 226,65 zł do 5 dni roboczych.

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR2 10/40 wymiary 470x480, 8-żeberek, MOC-211W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  226,65 zł
  do 5 dni roboczych.
 • 227,93 zł do 5 dni roboczych.

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR2 10/50 wymiary 570x500, 8-żeberek, MOC-292W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  227,93 zł
  do 5 dni roboczych.
 • 231,00 zł na zamówienie, pytaj.

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR-MB 14/50 wymiary: 570/750, 13 żeberek MOC- 347W. Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej linii prezentująca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  231,00 zł
  na zamówienie, pytaj.
 • 235,47 zł W magazynie

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR2-10/50 wymiary 570x500, 8-żeberek, MOC-292W Typ GŁP-10/50 Kolor ANTRACYT Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  235,47 zł
  W magazynie
 • 255,51 zł do 14 dni roboczych u Ciebie.

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR2 14/32 wymiary 400x720, 12-żeberek, MOC-258W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  255,51 zł
  do 14 dni roboczych u Ciebie.
 • 257,00 zł powyżej 31 dni

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR-MB 17/50 wymiary: 570/950, 17 żeberek MOC-455W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  257,00 zł
  powyżej 31 dni
 • 259,58 zł do 5 dni roboczych.

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR2 14/40 wymiary 470x720, 12-żeberek, MOC-294W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  259,58 zł
  do 5 dni roboczych.
 • 260,00 zł do 14 dni roboczych.

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR1 17/50 wymiary 550x940, 17-żeberek, MOC-462W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  260,00 zł
  do 14 dni roboczych.
 • 265,91 zł do 5 dni roboczych.

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR2 14/50 wymiary 570x750, 12-żeberek, MOC-398W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  265,91 zł
  do 5 dni roboczych.
 • 274,70 zł W magazynie

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR2-14/50 wymiary 570x750, 12-żeberek, MOC-398W Typ GŁP-14/50 Kolor ANTRACYT Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  274,70 zł
  W magazynie
 • 298,00 zł do 5 dni roboczych.

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR1 20/50 wymiary 550x1120, 21-żeberek,MOC-604W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  298,00 zł
  do 5 dni roboczych.
 • 305,56 zł do 7 dni roboczych.

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR2 17/32 wymiary 400x940, 16-żeberek, MOC-310W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  305,56 zł
  do 7 dni roboczych.
 • 307,00 zł do 14 dni roboczych.

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR-MB 20/50 wymiary: 570/1150, 21 żeberek MOC-543W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  307,00 zł
  do 14 dni roboczych.
 • 310,24 zł W magazynie

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR2 17/40 wymiary 470x940,16-żeberek, MOC-382W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  310,24 zł
  W magazynie
 • 316,55 zł powyżej 14 dni, pytaj.

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR2 17/50 wymiary 570x950,16-żeberek, MOC-477W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  316,55 zł
  powyżej 14 dni, pytaj.
 • 327,00 zł W magazynie

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR2-17/50 wymiary 570x950, 16-żeberek, MOC-477W Typ GŁP-17/50 Kolor ANTRACYT Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  327,00 zł
  W magazynie
 • 349,00 zł do 14 dni roboczych.

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR-MB 24/50 wymiary: 570/1350, 25 żeberek MOC-656W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  349,00 zł
  do 14 dni roboczych.
 • 350,00 zł W magazynie

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR1 24/50 wymiary 550x1350, 25-żeberek,MOC-813W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  350,00 zł
  W magazynie
 • 350,00 zł W magazynie

  Grzejniki łazienkowe TYP-GR4  5/50 to nie tylko urządzenie grzewcze, ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej linii prezentująca się wytwornie w każdej łazience. wymiary 540x670, 5-żeberek, MOC-305W. TYP. G PLUS 670/540

  350,00 zł
  W magazynie
 • 354,45 zł do 5 dni roboczych.

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR2 20/32 wymiary 400x1120, 19-żeberek, MOC-360W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  354,45 zł
  do 5 dni roboczych.
 • 357,19 zł W magazynie

  BIOTHERM-EUROPA 43/45 - to grzejnik łazienkowy na europejskim poziomie. Klasyka, elegancja i umiar stylistyczny to niezaprzeczalne atuty tego modelu. Grzejnik koloru białego, inne kolory (paleta RAL) na zamówienie.

  357,19 zł
  W magazynie
 • 360,87 zł do 5 dni roboczych.

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR2 20/40 wymiary 470x1120, 19-żeberek, MOC 455W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  360,87 zł
  do 5 dni roboczych.
 • 366,66 zł W magazynie

  BIOTHERM-EUROPA 53/45 to z pewnością grzejnik na europejskim poziomie. Klasyka, elegancja i umiar stylistyczny to niezaprzeczalne atuty tego modelu. Grzejnik koloru białego. Inne kolory tylko na zamówienie.

  366,66 zł
  W magazynie
 • 366,66 zł W magazynie

  BIOTHERM-EUROPA 43/60 - to grzejnik na europejskim poziomie. Klasyka, elegancja i umiar stylistyczny to niezaprzeczalne atuty tego modelu. Grzejnik koloru białego, inne kolory (paleta RAL) na zamówienie.

  366,66 zł
  W magazynie
 • 367,22 zł W magazynie

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR2 20/50 wymiary 570x1150, 19-żeberek, MOC 556W Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  367,22 zł
  W magazynie
 • 378,84 zł W magazynie

  BIOTHERM-EUROPA 53/60 - to z pewnością grzejnik łazienkowy na europejskim poziomie. Klasyka, elegancja i umiar stylistyczny to niezaprzeczalne atuty tego modelu. Grzejnik koloru białego. Inne kolory (paleta RAL) na zamówienie.

  378,84 zł
  W magazynie
 • 379,36 zł W magazynie

  GRZEJNIK ŁAZIENKOWY DIAMOND GR2-20/50 wymiary 570x1150, 19-żeberek, MOC-556W Typ GŁP-20/50 Kolor ANTRACYT Model ten to nie tylko urządzenie grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej lini prezentujaca się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone są do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  379,36 zł
  W magazynie
 • 384,25 zł W magazynie

  BIOTHERM-EUROPA 43/75 - to grzejnik na europejskim poziomie. Klasyka, elegancja i umiar stylistyczny to niezaprzeczalne atuty tego modelu. Grzejnik koloru białego, inne kolory (paleta RAL) na zamówienie.

  384,25 zł
  W magazynie
 • 399,14 zł W magazynie

  BIOTHERM-EUROPA 53/75 - to grzejnik na europejskim poziomie. Klasyka, elegancja i umiar stylistyczny to niezaprzeczalne atuty tego modelu. Grzejnik koloru białego, inne kolory (paleta RAL) na zamówienie.

  399,14 zł
  W magazynie
 • 414,00 zł do 10 dni roboczych u Ciebie.

  Grzejniki łazienkowe TYP-GR4  7/50 to nie tylko urządzenie grzewcze, ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej linii prezentująca się wytwornie w każdej łazience. wymiary 540x970, 7-żeberek, MOC-422W. TYP. G PLUS 970/540

  414,00 zł
  do 10 dni roboczych u Ciebie.
 • 465,00 zł do 10 dni roboczych u Ciebie.

  Grzejniki łazienkowe TYP-GR4  9/50 to nie tylko urządzenie grzewcze, ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej linii prezentująca się wytwornie w każdej łazience. wymiary 540x1270, 9-żeberek, MOC-546W. TYP. G PLUS 1270/540 

  465,00 zł
  do 10 dni roboczych u Ciebie.
 • 545,00 zł W magazynie

  Grzejniki łazienkowe TYP-GR4  11/50 to nie tylko urządzenie grzewcze, ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej linii prezentująca się wytwornie w każdej łazience. wymiary 540x1420, 11-żeberek, MOC-613W. TYP. G PLUS 1420/540 

  545,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 36 z 184 elementów