Grzejniki Łazienkowe

Promocje

eRaty Santander Consumer Bank

Grzejniki Łazienkowe

Grzejniki łazienkowe mają za zadanie, zapewnić odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu. Niemniej jednak służą często również suszeniu prania, oraz pełnią funkcje dekoracyjne. Klient przed wyborem grzejnika, powinien się zatem zastanowić, do czego jest mu on najbardziej potrzebny. Wielofunkcyjne grzejniki drabinkowe. Najpopularniejszy jest dziś b...

Grzejniki łazienkowe mają za zadanie, zapewnić odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu. Niemniej jednak służą często również suszeniu prania, oraz pełnią funkcje dekoracyjne. Klient przed wyborem grzejnika, powinien się zatem zastanowić, do czego jest mu on najbardziej potrzebny. Wielofunkcyjne grzejniki drabinkowe. Najpopularniejszy jest dziś bez wątpienia grzejnik łazienkowy. Daje on zwykle możliwość mocnego ogrzania pomieszczenia, jednocześnie umożliwiając wygodne suszenie prania. Co więcej, dostępne w różnych wariantach kolorystycznych stylowe grzejniki drabinkowe pełnią również funkcje dekoracyjne. Funkcjonalność grzejników. Wybierając konkretny model grzejnika do łazienki warto zwrócić uwagę na jego parametry. Należy podkreślić, że to od nich w głównej mierze zależy jego cena. Niezwykle ważna jest moc cieplna, gdyż to ona decyduje o efektywności ogrzewania. Ponadto, warto wybierać grzejnik do łazienki w zestawie z odpowietrznikiem ręcznym, który umożliwia samodzielne i sprawne pozbycie się powietrza z urządzenia.

Więcej

Grzejniki Łazienkowe Jest 200 produktów.

Podkategorie

 • Grzejniki Biotherm

  W ofercie BIOTHERM znajdą Państwo bogaty zestaw zróżnicowanych modeli grzejników łazienkowych, w dowolnie wybranym kolorze. Z myślą o najbardziej wymagających klientach Biotherm konsekwentnie rozszerza wzory grzejników, poszukuje nowych, unikalnych rozwiązań.

  Grzejniki łazienkowe Biotherm

  W naszym sklepie znajdziesz grzejniki łazienkowe, które mają nowoczesne formy, ciekawe wzory, kolory i motyw. Grzejniki Biotherm dostępne w naszej atrakcyjnej ofercie to:

  • ANTIGUA;

  • HAITI NEXT;

  • BORNEO NEXT;

  • MODEL EUROPA;

  • MODEL BORNEO;

  • MODEL JAMAJKA;

  • MODEL POLINEZJA.

  Kaloryfery biotherm — co je wyróżnia?

  Grzejniki łazienkowe, które dostępne są w naszym sklepie, zostały zaprojektowane w taki sposób, aby łączyć funkcjonalność z ciekawym i przyciągającym wzrok wyglądem. Kaloryfery biotherm zapewniają bardzo wysoką wydajność cieplną. Niemniej jednak jednocześnie perfekcyjnie sprawdzają się jako suszarki do ręczników bądź innych tekstyliów. Pamiętaj, że wszystkie grzejniki łazienkowe zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, które chronią powierzchnię przed wszelkimi uszkodzeniami i uszczerbkami. Grzejniki łazienkowe, które znajdziesz w naszym sklepie, są dostępne we wszystkich kolorach palety, a najbardziej popularne w wersjach kolorystycznych: bieli, czerni, złocie, srebrze, czy granicie. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie i swojego wnętrza.

  Podczas zakupów nie zapomnij o niezbędnych akcesoriach hydraulicznych.

 • Grzejniki Enix

  Tradycyjne i najbardziej popularne grzejniki drabinkowe do łazienki o wyjątkowo funkcjonalnej i estetycznej budowie. Odpowiednia konstrukcja - rurki wygięte w kształt litery C - pozwala na swobodne zawieszenie ręczników.

  Grzejniki łazienkowe z serii Enix

  Najpopularniejszym rodzajem grzejników do łazienek w nowoczesnych domach i mieszkaniach są tzw. grzejniki drabinkowe. Obecnie na polskim rynku można znaleźć bogatą kolekcję tego rodzaju grzejników, ale jednym z najbardziej solidnych rozwiązań są grzejniki Enix.

  Parametry grzejników Enix

  Grzejniki drabinowe Enix wykonane są z wysokiej jakości surowca i są dostępne w klasycznym kolorze białym (lakier poliestrowo-epoksydowy). Najważniejsze parametry techniczne tych grzejników to:

  • wysoka jakość,

  • szeroki wybór rozmiarów grzejnika,

  • możliwość zastosowania grzałki,

  • wysokie dopuszczalne ciśnienie robocze,

  Grzejniki Enix są dostępne w całej palecie rozmiarów dostosowanej do wielkości łazienki oraz potrzeb klientów. Do bardzo popularnych należą grzejniki drabinkowe o wymiarach 600x776, 600x1154, 550x1040, 450x776. W ofercie Kocioł cenowy są dostępne również inne typy kaloryferów: grzejniki aluminiowe, grzejniki stalowe.

  Główne zalety grzejników Enix

  Grzejnik drabina do łazienki produkcji Enix ma bardzo efektywny kształt - rurki wygięte w literę C umożliwiają bardzo skuteczne suszenie materiałów. Ponadto solidne wykończenie grzejnika nie powoduje odprysków lakieru czy wycieków wody. Tego typu grzejniki drabinowe są bardzo łatwe w montażu nawet na etapie remontu łazienki (dobrze trzymają się na ścianach glazurowanych).

 • Grzejniki DIAMOND

  Grzejniki łazienkowe DIAMOND to nie tylko urządzenia grzewcze ale przede wszystkim prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej linii prezentującej się wytwornie w każdej łazience. Przeznaczone sa do instalacji C.O. domowej sieci grzewczej.

  Grzejniki łazienkowe Diamond

  W naszym sklepie znajdziesz nowoczesne grzejniki do łazienki, które są funkcjonalne i estetyczne. Rodzaje / modele grzejników diamond dostępne w naszej atrakcyjnej ofercie to:

  • GR1,

  • GR2,

  • GR2 ANTRACYT,

  • GR4.

  Grzejniki do łazienki Diamond — czym się wyróżniają?

  Grzejniki do łazienki, które znajdziesz w naszym atrakcyjnym asortymencie, są nie tylko wyjątkowo funkcjonalne i praktyczne, to co je wyróżnia to także elegancki design. Warto także dodać, że te grzejniki zapewniają bardzo wysoką wydajność cieplną. Są one wyjątkowo uniwersalne w swoim wyglądzie, dzięki czemu idealnie sprawdzą się do wnętrz zaaranżowanych niemalże w każdym stylu, począwszy od klasycznego, aż po industrialny, aż do glamour. Miej też na uwadze, że wszystkie nasze grzejniki do łazienki zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, które chronią powierzchnię przed wszelkimi uszkodzeniami i uszczerbkami. Grzejniki łazienkowe, które znajdziesz w naszym sklepie, są dostępne w wersjach kolorystycznych:

  • biel,

  • czerń,

  • antracyt.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 200 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 200 elementów