Grzejniki Stelrad

Promocje

eRaty Santander Consumer Bank

Grzejniki Stelrad

Grzejniki Stelrad w szerokiej gamie wymiarów - wysokości, głębokości i długości. Dla każdej wymaganej mocy grzewczej, możemy dobrać kaloryfery niskie lub wysokie, wąskie lub szerokie.

Grzejniki panelowe Stelrad

W naszej ofercie posiadamy całą gamę solidnych, panelowych grzejników renomowanej marki Stelrad (o różnych wymiarach i parametrach techn...

Grzejniki Stelrad w szerokiej gamie wymiarów - wysokości, głębokości i długości. Dla każdej wymaganej mocy grzewczej, możemy dobrać kaloryfery niskie lub wysokie, wąskie lub szerokie.

Grzejniki panelowe Stelrad

W naszej ofercie posiadamy całą gamę solidnych, panelowych grzejników renomowanej marki Stelrad (o różnych wymiarach i parametrach technicznych). Są to grzejniki przystosowane do montażu w różnych pomieszczeniach. Zastosowanie solidnej stali w dyskretnej aranżacji sprawia, że grzejniki Stelrad są dostosowane do klasycznego i nowoczesnego designu wnętrz w domach i mieszkaniach.

Główne walory grzejników Stelrad

Kaloryfery Stelrad posiadają szereg aututów, które sprawiają, że są chętnie wybierane przez klientów, w tym:

 • wysoka wydajność cieplna,

 • wbudowany zawór termostatyczny,

 • zakrąglone zakończenia przyjazne dla dzieci,

 • zastosowanie zamocowań listwowych typu Monclac.

Panelowe grzejniki Stelrad są bardzo łatwe w montażu i przystosowane do wieloletniej eksploatacji, co potwierdza stosowna gwarancja. Kaloryfery Stelrad z najnowszej serii mogą być stosowane w uniwersalnych oraz nowoczesnych systemach centralnego ogrzewania (np. podobnie jak Purmo Ventil Compact i wiele innych).

Więcej

Grzejniki Stelrad W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Zasilanie boczne Compact

  Grzejniki STELRAD Compact z zasilaniem bocznym, o klasycznym kształcie z krawędziami bezpiecznymi dla dzieci.
  Grzejniki wyposażone są w komplet zamocowań dla typów 11, 21, 22 i 33 typu L konsole dla typu 44 - Monclac (do dł. 1600 mm dwa uchwyty, od dł. 1800 mm trzy uchwyty), korek i odpowietrznik. Opakowane są w termokurczliwą folię oraz kartonowe osłony krawędzi.

 • Zasilanie dolne Novello

  Grzejniki Stelrad Novello z zasilaniem dolnym oraz z wbudowanym zaworem termostatycznym o przyjaznych dla dzieci zaokrąglonych krawędziach.

  Idealne dla ludzi ceniących nowoczesny i elegancki system podłączenia. Zasilanie prawe lub lewe (dla typu 11 lewe opcjonalnie).
  Dzięki wysokiej wydajności cieplnej zapewniają komfort i harmonię.