Kotły SETLANS

Kotły centralnego ogrzewania w nowoczesnej linii SETLANS produkowane są od 2012 roku.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Kon-Bud działa na polskim ryku od 1995 roku. Specjalizuje się w produkcji elementów z blach, wchodzących w skład obudów obrabiarek. Takimi elementami są osłony stałe i ruchome, wanny, szafy sterownicze, osłony prze...

Kotły centralnego ogrzewania w nowoczesnej linii SETLANS produkowane są od 2012 roku.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Kon-Bud działa na polskim ryku od 1995 roku. Specjalizuje się w produkcji elementów z blach, wchodzących w skład obudów obrabiarek. Takimi elementami są osłony stałe i ruchome, wanny, szafy sterownicze, osłony przeciwwiorowe, osłony teleskopowe, transportery wiórów.
Świadczymy również usługi na rzecz przemysłu cementowego i wapienniczego.

Więcej

Kotły SETLANS Jest 14 produktów.

Podkategorie

 • Setlans BIOFUEL

  Kocioł Setlans BIOFUEL to doskonała, nowoczesna konstrukcja.
  Kocioł spełnia wymagania klasy 5 i EcoDesign.

 • Setlans EKO5

  Kotły Setlans EKO5 z automatycznym podajnikiem paliwa. Paliwo dostarczane jest z zasobnika do retorty podajnikiem ślimakowym.

 • Setlans MULTIFUEL

  Kotły Setlans MULTIFUEL przeznaczone są do pracy w instalacjach centralnego ogrzewania grawitacyjnych lub pompowych, w których temperatura wody na wylocie z kotła nie przekracza 900 C. Znajduje on zastosowanie głównie w domach jednorodzinnych, punktach usługowych i handlowych, warsztatach, małych gospodarstwach wiejskich itp. Kocioł może być montowany wyłącznie w układzie otwartym (naczynie przelewowe) wg PN-91/B-02413.

 • Setlans SELVAN

  Kocioł Setlans SELVAN to nowoczesny kocioł zasypowy dolnego spalania na drewno. Dostępne moce: 11kW, 15kW i 21kW.

  Wydajne energetycznie kotły na drewno to wizytówka naszej firmy. Dostępne w naszej ofercie modele wyróżniają się wysoką solidnością wykonania, sprawnością, a także innowacyjną technologią, dzięki której zapewnią one stały dopływ ciepła do instalacji centralnego ogrzewania i C.W.U.

  Wygodna obsługa pieca na drewno

  Każdy dostępny u nas piec na drewno wyróżnia się bardzo dużą sprawnością. Kotły dostępne są w wariancie 11, 15 i 20 kW. Dzięki temu łatwiej można dopasować je do potrzeb energetycznych wybranego budynku. Kotły zasypowe posiadają mechaniczny system czyszczenia rusztu, dzięki któremu można szybko, sprawnie i bez zbędnego brudzenia dłoni usunąć resztki niespalonego paliwa. Na uwagę zasługuje również jakość wykonania kotłów. Każdy wchodzący w skład naszej oferty piec na drewno posiada wymiennik ciepła zbudowany z wytrzymałej, bo aż 6 mm blachy kotłowej. Biorąc pod uwagę niższą temperaturę spalania paliwa, kocioł na drewno może cechować się dużo większą niezawodnością niż analogiczne kotły węglowe. Nasze kotły posiadają bardzo dużą komorę spalania, dzięki której można ograniczyć do minimum liczbę podań paliwa. Dzięki wysokiej stałopalności paliwo osiąga stałe tempo spalania. Oznacza to, że nawet w przypadku jednorazowego podania dużej ilości drewna, ilość uzyskanego w trakcie spalania ciepła utrzymuje się na stałym poziomie.

  Reasumując, każdy wchodzący w skład naszego asortymentu kocioł na drewno, to funkcjonalna, bezpieczna i niezawodna konstrukcja zapewniająca właściwą ilość ciepła w zimne, jesienne i zimowe dni.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów