Kotły SETLANS

Kotły centralnego ogrzewania w nowoczesnej linii SETLANS produkowane są od 2012 roku.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Kon-Bud działa na polskim ryku od 1995 roku. Specjalizuje się w produkcji elementów z blach, wchodzących w skład obudów obrabiarek. Takimi elementami są osłony stałe i ruchome, wanny, szafy sterownicze, osłony prze...

Kotły centralnego ogrzewania w nowoczesnej linii SETLANS produkowane są od 2012 roku.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Kon-Bud działa na polskim ryku od 1995 roku. Specjalizuje się w produkcji elementów z blach, wchodzących w skład obudów obrabiarek. Takimi elementami są osłony stałe i ruchome, wanny, szafy sterownicze, osłony przeciwwiorowe, osłony teleskopowe, transportery wiórów.
Świadczymy również usługi na rzecz przemysłu cementowego i wapienniczego.

Więcej

Kotły SETLANS Jest 14 produktów.

Podkategorie

 • Setlans BIOFUEL

  Kocioł Setlans BIOFUEL to doskonała, nowoczesna konstrukcja.
  Kocioł spełnia wymagania klasy 5 i EcoDesign.

 • Setlans EKO5

  Kotły Setlans EKO5 z automatycznym podajnikiem paliwa. Paliwo dostarczane jest z zasobnika do retorty podajnikiem ślimakowym.

 • Setlans MULTIFUEL

  Kotły Setlans MULTIFUEL przeznaczone są do pracy w instalacjach centralnego ogrzewania grawitacyjnych lub pompowych, w których temperatura wody na wylocie z kotła nie przekracza 900 C. Znajduje on zastosowanie głównie w domach jednorodzinnych, punktach usługowych i handlowych, warsztatach, małych gospodarstwach wiejskich itp. Kocioł może być montowany wyłącznie w układzie otwartym (naczynie przelewowe) wg PN-91/B-02413.

 • Setlans SELVAN

  Kocioł Setlans SELVAN to nowoczesny kocioł zasypowy dolnego spalania na drewno. Dostępne moce: 11kW, 15kW i 21kW.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów