Ogrzewacze wody

Promocje

eRaty Santander Consumer Bank

Ogrzewacze wody

Ogrzewacze wody to urządzenia podgrzewające wodę i utrzymujące jej temperaturę na stałym, określonym poziomie. Są dobrym rozwiązaniem zarówno do gospodarstw domowych, jak i do wszelkiego rodzaju pomieszczeń użytkowych. Dostępne są zarówno ogrzewacze gazowe, jak i elektryczne. Oferujemy termy zarówno do montażu pionowego, jak i poziomego, podumyw...

Ogrzewacze wody to urządzenia podgrzewające wodę i utrzymujące jej temperaturę na stałym, określonym poziomie. Są dobrym rozwiązaniem zarówno do gospodarstw domowych, jak i do wszelkiego rodzaju pomieszczeń użytkowych. Dostępne są zarówno ogrzewacze gazowe, jak i elektryczne. Oferujemy termy zarówno do montażu pionowego, jak i poziomego, podumywalkowego i nadumywalkowego np. w przypadku mniejszych term do mniejszych pomieszczeń. Cena oferowanych produktów jest atrakcyjna. Oferujemy różne pojemności, np. 40,60,80,100, 120 i 140 litrów. Ogrzewacze wody są wysokiej jakości i w pełni bezpieczne oraz łatwe w obsłudze. Bezpieczeństwo gwarantują ograniczniki temperatury chroniące przed przegrzaniem oraz zawory bezpieczeństwa chroniące przed nadmiernym wzrostem ciśnienia. Termy mogą być instalowane w każdym pomieszczeniu mającym doprowadzenie energii elektrycznej i wody. Wszystkie produkty są wykonane z dbałością o szczegóły, wygodę użytkowania i bezpieczeństwo. Jest to idealne udogodnienie dla każdego gospodarstwa domowego.

Więcej

Ogrzewacze wody Jest 17 produktów.

Podkategorie

  • Ogrzewacze elektryczne

    Oferowane przez nas elektryczne ogrzewacze wody to urządzenia, których głównym przeznaczeniem jest ogrzewanie wody i utrzymywanie jej w stanie nagrzanym przez jak najdłuższy czas. W ofercie posiadamy obecnie kilka rodzajów tego typu urządzeń. Przykładem jest standardowy elektryczny ogrzewacz Galmet Cubus SG. Jest to urządzenie pojemności 10 litrów, które standardowo montowane jest pod umywalkami. Inna wersja tego urządzenia stosowana jest nad umywalkami (jest to ogrzewacz bezciśnieniowy). W ofercie posiadamy także urządzenia o większej pojemności, w tym montowane w pozycji pionowej ogrzewacze Mister WJ, które mają standardową pojemność 40, 60 lub nawet 80 litrów (cena uzależniona jest od pojemności). W ofercie znajduje się także bardzo innowacyjny ogrzewacz wody Nordic 2000, który posiada specjalną grzałkę nurkową zwiększającą tempo podgrzewania wody oraz specjalny termostat kapilarny. Tego typu elektryczne ogrzewacze wody mogą być używane zarówno w gospodarstwach domowych, jak i różnego rodzaju pomieszczeniach użytkowych.

  • Ogrzewacze gazowe

    Gazowe ogrzewacze wody umożliwiają bardzo szybkie podgrzanie określonej ilości wody oraz utrzymanie jej w odpowiedniej temperaturze. W naszej ofercie znajduje się kilka modeli ogrzewaczy. Najbardziej korzystnym i standardowym rozwiązaniem jest ogrzewacz wody z linii Termet (Termaq G). Urządzenie ma bardzo nowoczesną konstrukcję, a z uwagi na mniejsze gabaryty niż inne tego typu produkty jest łatwy w instalacji w różnego rodzaju miejscach, tj. łazienka (standardowa waga produktu to ok. 12,5 kilograma). Dzięki zastosowaniu w urządzeniu zapłonu elektrycznego zasilanego z baterii i wyeliminowaniu palnika dyżurnego, tego rodzaju gazowe ogrzewacze wody pozwalają na znaczne zmniejszenie zużycia gazu. Cechą charakterystyczną ogrzewacza z linii Termet jest także automatyczna regulacja mocy (w zakresie 5-19,2 kW) oraz skuteczne odprowadzanie spalin do komina. Piecyki gazowe charakteryzują się bardzo wysoką wydajnością i sprawnością cieplną (na poziomie 88 procent). Standardowy okres gwarancji na tego rodzaju urządzenia o 3 lata.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów