Ogrodnictwo

Nowe produkty

eRaty Santander Consumer Bank

Ogrodnictwo

Sprzęt ogrodniczy: pilarki, kosiarki, kosy spalinowe, podkaszarki, nożyce do żywopłotu, myjki ciśnieniowe, odżnieżarki, zamiatarki, węże ogrodowe, akcesoria do sprzetu ogrodniczego: oleje, żyłki, itd.

Ogrodnictwo Jest 89 produktów.

Podkategorie

 • Kosiarki
  Kosiarki spalinowe i elektryczne. Maszyny, które sprostają wszystkim oczekiwaniom. Specjaliści w każdym calu.
 • Kosy - Podkaszarki
  Sprzęt ogrodniczy: kosiarki, kosy spalinowych, podkaszarki, nożyce do żywopłotu.
 • Myjki ciśnieniowe
  Myjki ciśnieniowe. Siła wody pod ciśnieniem - niezawodna pomoc kiedy chcesz zadbać o swoje otoczenie. Zaprojektowane po to, aby gwarantować wygodę i praktyczność podczas sprzątania wokół domu, w ogrodzie i w garażu.
 • Pilarki
  Pilarki spalinowe i elektryczne, okrzesywarki. Mocne, bezpieczne i łatwe w użyciu - codziennie możesz poczuć się zawodowcem.
 • Nożyce do żywopłotu
  Elektryczne i spalinowe nożyce do żywopłotu.
 • Odśnieżarki
  Bądź pewny, że jesteś dobrze przygotowany aby stawić czoło zimie. Odśnieżarki to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą ze spokojem i pewnością stawić czoło zimie.
 • Zamiatarki
  Bądź EKO uprzątnij swoje otoczenie zamiatarką ręczną, bez hałasu, niepotrzebnej emisji spalin, plączących się kabli, korzystając z siły własnych mięśni lub pomocy akumulatora.
 • Akcesoria eksploatacyjne
  Oleje, żyłki do kosiarek, narzędzia ręczne i inne akcesoria do ogrodu.
 • Podlewanie i nawadnianie
  Szeroki wybór produktów do podlewania i nawadniania: węże ogrodowe, bębny do węży, a także pistolety zraszające i zraszacze, złączki do węży.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 89 elementów
 • 3,00 zł W magazynie

  Reparator (łącznik) do węża 1/2". Wykonany z bardzo dobrej jakości tworzywa PVC. Do profesjonalnego użytku w systemach nawadniających i zraszających. Można go użyć, gdy zaistnieje potrzeba przedłużenia węża lub naprawy w przypadku uszkodzenia mechanicznego. Reparator wyposażony jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o...

  3,00 zł
  W magazynie
 • 3,00 zł W magazynie

  Przyłącze na kran z gwintem wewnętrznym na kran 3/4".

  3,00 zł
  W magazynie
 • 3,00 zł W magazynie

  Przyłącze na kran z gwintem wewnętrznym na kran 1/2".

  3,00 zł
  W magazynie
 • 4,00 zł W magazynie

  Reparator (łącznik) do węża 3/4". Wykonany z bardzo dobrej jakości tworzywa PVC. Do profesjonalnego użytku w systemach nawadniających i zraszających. Można go użyć, gdy zaistnieje potrzeba przedłużenia węża lub naprawy w przypadku uszkodzenia mechanicznego. Reparator wyposażony jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o...

  4,00 zł
  W magazynie
 • 4,00 zł W magazynie

  Wysokiej jakości szybkozłącze na wąż 1/2" lub 5/8"" - STANDARD. Można je montować na dwóch końcach węża, co umożliwia szybkie przyłączenie innych elementów systemu nawadniającego. Szybkozłącze wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. ?

  4,00 zł
  W magazynie
 • 4,50 zł W magazynie

  Wysokiej jakości szybkozłącze na wąż 1/2" lub 5/8" - STOP. Można je montować na dwóch końcach węża, co umożliwia szybkie przyłączenie innych elementów systemu nawadniającego. Posiada opcje STOP pozwalającą na wymianę zraszaczy bez potrzeby zakręcania wody. ?Szybkozłącze wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż...

  4,50 zł
  W magazynie
 • 4,50 zł W magazynie

  Wysokiej jakości szybkozłącze na wąż 3/4" - STANDARD. Można je montować na dwóch końcach węża, co umożliwia szybkie przyłączenie innych elementów systemu nawadniającego. Szybkozłącze wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. ?

  4,50 zł
  W magazynie
 • 5,00 zł W magazynie

  Wysokiej jakości szybkozłącze na wąż 3/4" z funkcją STOP. Umożliwia szybkie przyłączenie innych elementów systemu nawadniającego bez potrzeby zakręcania wody.

  5,00 zł
  W magazynie
 • 5,00 zł W magazynie

  Wysokiej jakości szybkozłącze na wąż 3/4" - STOP. Można je montować na dwóch końcach węża, co umożliwia szybkie przyłączenie innych elementów systemu nawadniającego. Posiada opcję STOP, pozwalającą na wymianę zraszaczy bez potrzeby zakręcania wody. ?Szybkozłącze wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o...

  5,00 zł
  W magazynie
 • 5,00 zł W magazynie

  Tradycyjny zraszacz prosty - klasyczny model. Wygodna obsługa dzięki dobrze wyprofilowanym elementom z wytrzymałego tworzywa. Bezstopniowa regulacja strumienia wody, od punktowego do delikatnej mżawki. Użytkowany nie tylko w ogrodzie a także w gospodarstwie domowym. ?

  5,00 zł
  W magazynie
 • 5,00 zł W magazynie

  Reparator (łącznik) do węża 3/4" - 1/2". Wykonany z bardzo dobrej jakości tworzywa PVC. Do profesjonalnego użytku w systemach nawadniających i zraszających. Umożliwia połączenie dwóch węży o różnych średnicach. Reparator wyposażony jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach.?

  5,00 zł
  W magazynie
 • 6,00 zł W magazynie

   Żyłka tnąca Green-line o przekroju okrągłym? 1,3 mm 15mb.

  6,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 89 elementów