Ogrodnictwo

Promocje

eRaty Santander Consumer Bank

Ogrodnictwo

Wraz z nadejściem cieplejszych dni, nadchodzi okres podczas, którego możemy zadbać o nasz ogród. W czynnościach tych pomoże wszelki sprzęt oraz narzędzia ogrodnicze. Ciężko wyobrazić sobie bez nich odpowiednią pielęgnację naszego ogrodu i doprowadzenia go do idealnego stanu. Nasz sklep oferuje szereg asortymentu pomagający w tych czynnościach. P...

Wraz z nadejściem cieplejszych dni, nadchodzi okres podczas, którego możemy zadbać o nasz ogród. W czynnościach tych pomoże wszelki sprzęt oraz narzędzia ogrodnicze. Ciężko wyobrazić sobie bez nich odpowiednią pielęgnację naszego ogrodu i doprowadzenia go do idealnego stanu. Nasz sklep oferuje szereg asortymentu pomagający w tych czynnościach. Podstawą dbania o ogród jest przycinanie trawy, pomocne okażą się kosiarki oraz podkaszarki dostępne dla Klientów. Pielęgnując żywopłoty czy inne krzewy, warto zainwestować w pilarki i nożyce do żywopłotu. Osoby posiadające w ogrodzie kostkę brukową, betonowy płot, czy inne narażone na zabrudzenia obiekty z pewnością docenią myjki ciśnieniowe. Sprzęt ogrodniczy to nie tylko przedmioty przydatne wiosną i latem. W ofercie naszego sklepu znajdują się odśnieżarki, które ułatwią codzienność zimą. Ponadto Klienci mają do dyspozycji różnorakie narzędzia, akcesoria służące eksploatacji i wiele innych przedmiotów, które okażą się niezastąpione w naszym ogrodzie.

Więcej

Ogrodnictwo Jest 100 produktów.

Podkategorie

 • Kosiarki

  Kosiarki spalinowe Oleo-Mac to świetny sposób na bezpieczne i szybkie koszenie trawnika wokół domu. Tanie w utrzymaniu oraz funkcjonalne kosiarki to niezbędne urządzenie w każdym gospodarstwie domowym. Wygodne w użytkowaniu kosiarki elektryczne zagwarantują Ci bezproblemowe dbanie o piękny trawnik na całej posesji. W zależności od indywidualnych potrzeb w naszej ofercie znajdą Państwo różne typy kosiarek. Wygodne, wyposażone w koła na łożyskach kosiarki to pewność płynnej i bezproblemowej jazdy. Oferowane przez nas urządzenia posiadają możliwość regulacji wysokości cięcia oraz wyposażone są w wygodne kosze do zbierania ściętej trawy. Kosiarki Oleo-Mac dostępne w naszym sklepie zostały wyposażone w napędy, które gwarantują lekkość prowadzenia niezależnie od rodzaju terenu oraz gęstości trawy. Stalowe korpusy urządzeń to pewność odporności na wszelkie uszkodzenia oraz możliwość bezproblemowego użytkowania. Łatwy dostęp do noży i możliwość ich szybkiego demontażu umożliwia szybką wymianę lub ostrzenie.

 • Kosy - Podkaszarki

  Sprzęt ogrodniczy: kosiarki, kosy spalinowych, podkaszarki, nożyce do żywopłotu.

 • Myjki ciśnieniowe

  Myjki ciśnieniowe. Siła wody pod ciśnieniem - niezawodna pomoc kiedy chcesz zadbać o swoje otoczenie. Zaprojektowane po to, aby gwarantować wygodę i praktyczność podczas sprzątania wokół domu, w ogrodzie i w garażu.

 • Pilarki

  W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne pilarki elektryczne i spalinowe. Szeroka gama produktów pozwoli na znalezienie idealnej pilarki Oleo-Mac w zależności od potrzeb. Funkcjonalne, łatwe w użytkowaniu i bezpieczne pilarki to niezawodny sposób na cięcie drewna opałowego czy podcinania gałęzi drzew w ogrodzie. Oferujemy pilarki zarówno profesjonalne, jak i takie, które posiadają mniej opcji. Poręczne, wykonane z wysokiej jakości materiałów pilarki spalinowe to niezbędne narzędzie w każdym domu. Łatwy i szybki rozruch pilarki to gwarancja zadowolenia oraz bezproblemowego użytkowania. Pilarki cechuje ogromna trwałość oraz możliwość bezproblemowego przeprowadzania na nich prac konserwatorskich. Profesjonalne pilarki Oleo-Mac to idealne narzędzie do bezpiecznego ścinania drzew oraz przeprowadzania prac rolniczych. Oferowane przez nas pilarki posiadają gwarancje, co pozwala na ich bezproblemowe użytkowanie niezależnie od warunków oraz częstotliwości wykorzystywania zarówno do cięcia drewna opałowego, jak i podcinania drzew w ogrodzie.

 • Nożyce do żywopłotu

  Wypielęgnowany ogród, w którym mamy pięknie przycięte krzewy wymaga szczególnej atencji. Elektryczne nożyce do żywopłotu to wymarzone narzędzie dla osób, które poświęcają wiele czasu na kształtowanie krzewów w swoim ogrodzie lub po prostu chcą mieć zadbany żywopłot, który nie wychodzi ze swoich ram. Przycinanie roślin zajmuje wiele godzin, jeżeli w waszym ogrodzie królują zwykłe nożyce do żywopłotu, to wiecie o czym mowa. Warto zastanowić się nad przyspieszeniem tego typu prac, aby móc dłużej cieszyć się wypoczynkiem, gdyż właśnie po to zazwyczaj projektujemy ogród. Nożyce elektryczne do żywopłotu znacznie ułatwiają pracę nad krzewami, w krótkim czasie możemy przyciąć nasze rośliny formując je nawet do najbardziej fantazyjnych kształtów. Nożyce do żywopłotu elektryczne są proste w obsłudze, idealnie sprawdzają się w przypadku przycinania: niezbyt bujnej roślinności, krzewów czy żywopłotów o niewielkich rozmiarach. Wycinane laserowo i szlifowane ostrza sprawiają, że narzędzie to jest wytrzymałe i długo posłuży do prac ogrodowych.

 • Odśnieżarki

  Bądź pewny, że jesteś dobrze przygotowany aby stawić czoło zimie. Odśnieżarki to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą ze spokojem i pewnością stawić czoło zimie.

 • Zamiatarki

  Bądź EKO uprzątnij swoje otoczenie zamiatarką ręczną, bez hałasu, niepotrzebnej emisji spalin, plączących się kabli, korzystając z siły własnych mięśni lub pomocy akumulatora.

 • Akcesoria eksploatacyjne
  Oleje, żyłki do kosiarek, narzędzia ręczne i inne akcesoria do ogrodu.
 • Podlewanie i nawadnianie
  Szeroki wybór produktów do podlewania i nawadniania: węże ogrodowe, bębny do węży, a także pistolety zraszające i zraszacze, złączki do węży.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 100 elementów
 • 2,50 zł W magazynie

  Nypel do łączenia 2 szybkozłączy - WHITE LINE Nypel (dysk) do łączenia dwóch węży z zamontowanymi szybkozłączami.

  2,50 zł
  W magazynie
 • 3,00 zł W magazynie

  Reparator (łącznik) do węża 1/2". Wykonany z bardzo dobrej jakości tworzywa PVC. Do profesjonalnego użytku w systemach nawadniających i zraszających. Można go użyć, gdy zaistnieje potrzeba przedłużenia węża lub naprawy w przypadku uszkodzenia mechanicznego. Reparator wyposażony jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o...

  3,00 zł
  W magazynie
 • 3,00 zł W magazynie

  Przyłącze na kran z gwintem wewnętrznym na kran 1/2".

  3,00 zł
  W magazynie
 • 3,00 zł W magazynie

  Przyłącze na kran z gwintem wewnętrznym na kran 3/4".

  3,00 zł
  W magazynie
 • 3,00 zł W magazynie

  Trójnik do łączenia 3 szybkozłączy - WHITE LINE Trójnik do łączenia trzech węży z zamontowanymi szybkozłączami.

  3,00 zł
  W magazynie
 • 3,00 zł W magazynie

  Trójnik do łączenia 3 szybkozłączy - BLACK LINETrójnik do łączenia trzech węży z zamontowanymi szybkozłączami.

  3,00 zł
  W magazynie
 • 4,00 zł W magazynie

  Wysokiej jakości szybkozłącze na wąż 1/2" lub 5/8" - STANDARD. Można je montować na dwóch końcach węża, co umożliwia szybkie przyłączenie innych elementów systemu nawadniającego. Szybkozłącze wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. 

  4,00 zł
  W magazynie
 • 4,00 zł W magazynie

  Reparator (łącznik) do węża 3/4". Wykonany z bardzo dobrej jakości tworzywa PVC. Do profesjonalnego użytku w systemach nawadniających i zraszających. Można go użyć, gdy zaistnieje potrzeba przedłużenia węża lub naprawy w przypadku uszkodzenia mechanicznego. Reparator wyposażony jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o...

  4,00 zł
  W magazynie
 • 4,50 zł W magazynie

  Wysokiej jakości szybkozłącze na wąż 3/4" - STANDARD. Można je montować na dwóch końcach węża, co umożliwia szybkie przyłączenie innych elementów systemu nawadniającego. Szybkozłącze wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach.

  4,50 zł
  W magazynie
 • 4,50 zł do 5 dni.

  Wysokiej jakości szybkozłącze na wąż 1/2" lub 5/8" - STOP. Można je montować na dwóch końcach węża, co umożliwia szybkie przyłączenie innych elementów systemu nawadniającego. Posiada opcje STOP pozwalającą na wymianę zraszaczy bez potrzeby zakręcania wody. Szybkozłącze wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży...

  4,50 zł
  do 5 dni.
 • 5,00 zł do 5 dni.

  Wysokiej jakości szybkozłącze na wąż 3/4" - STOP. Można je montować na dwóch końcach węża, co umożliwia szybkie przyłączenie innych elementów systemu nawadniającego. Posiada opcję STOP, pozwalającą na wymianę zraszaczy bez potrzeby zakręcania wody. ?Szybkozłącze wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o...

  5,00 zł
  do 5 dni.
 • 5,00 zł W magazynie

  Reparator (łącznik) do węża 3/4" - 1/2". Wykonany z bardzo dobrej jakości tworzywa PVC. Do profesjonalnego użytku w systemach nawadniających i zraszających. Umożliwia połączenie dwóch węży o różnych średnicach. Reparator wyposażony jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach.

  5,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 100 elementów