Filtry woda, gaz

Filtry do instalacji wodnych i gazowych.

Woda i gaz to życie i energia. Dlatego ważne jest, aby ich parametry były zgodne z oczekiwaniami domowników. W naszej ofercie znajdą Państwo filtry do wody i stacje uzdatniania, dzięki którym ciecz krążąca w instalacji wod-kan, C.O. i C.W.U. spełniała określone warunki technologiczne. Oferujemy też zestaw...

Filtry do instalacji wodnych i gazowych.

Woda i gaz to życie i energia. Dlatego ważne jest, aby ich parametry były zgodne z oczekiwaniami domowników. W naszej ofercie znajdą Państwo filtry do wody i stacje uzdatniania, dzięki którym ciecz krążąca w instalacji wod-kan, C.O. i C.W.U. spełniała określone warunki technologiczne. Oferujemy też zestaw filtrów do gazu.

Oczyszczanie wody i gazu - dlaczego to takie ważne?

Woda to dobro, które jest podstawą funkcjonowania każdego gospodarstwa domowego. Krąży ona w instalacjach grzewczych, wodnych, a nawet kanalizacyjnych. Niestety, zmieniające się parametry wody, czyli:

 • wzrost zawartości niektórych pierwiastków i związków chemicznych (np. wapń, magnez),

 • rosnąca ilość zanieczyszczeń, takich jak np. resztki materiału do pakowania,

 • inne zabrudzenia, mogą doprowadzić do uszkodzenia elementów tych instalacji.

Sporym wyzwaniem jest wysoka twardość wody, która może negatywnie wpłynąć na pracę niektórych urządzeń AGD. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia, które umożliwiają zmiękczanie wody poprzez stosowanie jednorazowych, wymiennych wkładów.

A jak wygląda sytuacja z gazem? Domowe instalacje grzewcze zasilane gazem z rodziny 1, 2 i 3 są narażone na oddziaływanie różnych zanieczyszczeń stałych. Ich obecność może doprowadzić do pogorszenia parametrów spalania, a nawet do uszkodzenia pieca. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo również filtry gazowe, które oczyszczają paliwo z cząstek o określonej średnicy

Czym można oczyścić wodę lub gaz?

Na naszej stronie można znaleźć różnego rodzaju filtry, które są dostosowane zarówno do pracy w instalacjach wodnych, jak i gazowych. Posiadamy m.in. filtry do wody z wymiennymi końcówkami filtracyjnymi. Niektóre z nich zaprojektowane zostały tak, aby użytkownik mógł na bieżąco monitorować stan znajdującego się w środku układu odpowiedzialnego za filtrację wody.

Posiadamy również tak zaawansowane urządzenia, jak stacja uzdatniania wody. Wyposażono je w system wieloetapowego oczyszczania, który umożliwia usunięcie:

 • związków żelaza,

 • chloru używanego do oczyszczania wody,

 • nadmiaru kamienia (zmiękczanie wody),

 • bakterii i innych patogenów.

Atutem naszych urządzeń jest prostota montażu. Filtry można z łatwością podłączyć do instalacji, a ich wkłady można wymieniać bez konieczności każdorazowego odkręcenia całości. Z kolei dostępna w ofercie stacja uzdatniania wody została zaprojektowana tak, aby można było ją podłączyć bezpośrednio do wpustu zimnej wody.

Dlaczego warto postawić na oferowane systemy filtracyjne?

Oferujemy rozwiązania zaprojektowane z myślą o konkretnych rodzajach instalacji wodnych i gazowych. Parametry naszych filtrów są dokładnie opisane przez producenta, dzięki czemu klient od razu wie, jakie są właściwości poszczególnych rozwiązań. Poza tym technologie, które oferujemy klientom, są niezawodne i zapewniają dostęp do wody (lub gazu) o stałych parametrach chemicznych.

Reasumując, zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. U nas każdy znajdzie odpowiednie rozwiązanie dla swojej instalacji gazowej lub wodnej i kanalizacyjnej.

Więcej

Filtry woda, gaz Jest 31 produktów.

Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
 • 4 650,00 zł

  Nowoczesna stacja uzdatniania wody Viessmann AQUAHOME 30 SMART przeznaczona dla większych gospodarstw domowych.

  4 650,00 zł
 • 2 450,00 zł W magazynie

  Nowoczesna stacja uzdatniania wody Viessmann AQUASTILLA przeznaczona dla gospodarstw domowych.  Zmiękczacz wody jest urządzeniem montowanym na wejściu zimnej wody do budynku. 

  2 450,00 zł
  W magazynie
 • 3 650,00 zł W magazynie

  Nowoczesna stacja uzdatniania wody Viessmann AQUAHOME 20 SMART przeznaczona dla 5-5 osobowych gospodarstw domowych.

  3 650,00 zł
  W magazynie
 • 49,50 zł W magazynie

  Sól tabletkowana służy jako środek regenerujący żywicę jonowymienną w centralnych automatycznych zmiękczaczach do wody. Występuje w formie białych tabletek pozbawionych wszelkich zanieczyszczeń mechanicznych.

  49,50 zł
  W magazynie
 • 1 490,00 zł W magazynie

  Zmiękczacze do wody użytkowej - Stacje CS Ruby 20 przeznaczone są do usuwania twardości wody w domach jednorodzinnych, restauracjach, myjniach samochodowych, kotłowniach itp.

  1 490,00 zł
  W magazynie
 • 1 350,00 zł W magazynie

  Zmiękczacze do wody użytkowej - Stacje CS Ruby 10 przeznaczone są do usuwania twardości wody w domach jednorodzinnych, restauracjach, myjniach samochodowych, kotłowniach itp.

  1 350,00 zł
  W magazynie
 • 320,00 zł W magazynie

  Filtr do wody HONEYWELL FF06 należy do filtrów z tzw. opłukiwaniem siatki filtracyjnej. Filtr ten zapewnia ciągłe filtrowanie wody zatrzymując na siatce filtracyjnej zanieczyszczenia tj. rdza, piasek, strzępy konopii itp.

  320,00 zł
  W magazynie
 • 270,00 zł W magazynie

  Filtr do wody FF06 należy do filtrów z tzw. opłukiwaniem siatki filtracyjnej. Filtr ten zapewnia ciągłe filtrowanie wody zatrzymując na siatce filtracyjnej zanieczyszczenia tj. rdza, piasek, strzępy konopii itp.?

  270,00 zł
  W magazynie
 • 245,00 zł W magazynie

  Filtr do wody FF06 HONEYWELL należy do filtrów z tzw. opłukiwaniem siatki filtracyjnej. Filtr ten zapewnia ciągłe filtrowanie wody zatrzymując na siatce filtracyjnej zanieczyszczenia tj. rdza, piasek, strzępy konopii itp.

  245,00 zł
  W magazynie
 • 6,00 zł W magazynie

  WKŁADY PIANKOWE - PSZaawansowane technicznie wkłady sedymentacyjne z włókniny polipropylenowej.Trójwarstwowa budowa zapewnia budowę gradientową (mikronaż maleje do wewnątrz wkładu), co wydłuża żywotność wkładu

  6,00 zł
  W magazynie
 • 20,00 zł W magazynie

  Wkład zmiękczający, zawierający żywicę jonowymienną (typu katjonit). Żywica usuwa z wody jony wapnia i magnezu, dzięki czemu nie powstaje uciążliwy kamień.

  20,00 zł
  W magazynie
 • 12,00 zł W magazynie

  Wkłady węglowe usuwają z wody niebezpieczne dla zdrowia związki rakotwórcze (chloropochodne, fenole, metale ciężkie). Poprawiają także smak i zapach wody usuwając chlor, związki organiczne i rozpuszczone nieprzyjemne gazy.

  12,00 zł
  W magazynie
 • 6,00 zł W magazynie

  Wkłady sznurkowe z włókniny zapewniają usuwanie zanieczyszczeń mechanicznych, takich jak piasek, rdza, muł, cząstki korozji, mętność, osady, część trudno rozpuszczalnych związków żelaza.

  6,00 zł
  W magazynie
 • 47,10 zł W magazynie

  Filtr skośny (siatkowy) do wody fi 1". Stosowany w instalacjach wody pitnej i centralnego ogrzewania. Służy do wychwytywania i usuwania zanieczyszczeń mechanicznych z instalacji. Filtr mosiężny z gwintami wewnętrznymi (WW) oraz wkładem siatkowym.

  47,10 zł
  W magazynie
 • 26,65 zł W magazynie

  Filtr skośny (siatkowy) do wody fi - 3/4". Stosowany w instalacjach wody pitnej i centralnego ogrzewania. Służy do wychwytywania i usuwania zanieczyszczeń mechanicznych z instalacji. Filtr mosiężny z gwintami wewnętrznymi (WW) oraz wkładem siatkowym.

  26,65 zł
  W magazynie
 • 17,10 zł W magazynie

  Filtr skośny (siatkowy) do wody fi-1/2". Stosowany w instalacjach wody pitnej i centralnego ogrzewania. Służy do wychwytywania i usuwania zanieczyszczeń mechanicznych z instalacji. Filtr mosiężny z gwintami wewnętrznymi (WW) oraz wkładem siatkowym.

  17,10 zł
  W magazynie
 • 31,80 zł W magazynie

  Filtr skośny (siatkowy) do gazu fi 3/4". Stosowany w instalacjach gazowych. Służy do wychwytywania i usuwania zanieczyszczeń mechanicznych z instalacji. Filtr mosiężny z gwintami wewnętrznymi (WW) oraz wkładem siatkowym.

  31,80 zł
  W magazynie
 • 25,50 zł W magazynie

  Filtr skośny (siatkowy) do gazu fi-1/2". Stosowany w instalacjach gazowych. Służy do wychwytywania i usuwania zanieczyszczeń mechanicznych z instalacji. Filtr mosiężny z gwintami wewnętrznymi (WW) oraz wkładem siatkowym.

  25,50 zł
  W magazynie
 • 58,30 zł W magazynie

  Filtr skośny (siatkowy) do gazu fi 1". Stosowany w instalacjach gazowych. Służy do wychwytywania i usuwania zanieczyszczeń mechanicznych z instalacji. Filtr mosiężny z gwintami wewnętrznymi (WW) oraz wkładem siatkowym.

  58,30 zł
  W magazynie
 • 30,90 zł W magazynie

  Wysokiej jakości filtr skośny 1" typ: 2300 pełnoprzelotowy do instalacji gazowej w budynkach dla rodziny gazów 1, 2 ,3, do wychwytywania zanieczyszczeń mechanicznych o wielkości 0,2 (±0,02) mm.

  30,90 zł
  W magazynie
 • 26,10 zł W magazynie

  Wysokiej jakości filtr skośny 3/4" typ: 2300 pełnoprzelotowy do instalacji gazowej w budynkach dla rodziny gazów 1, 2 ,3, do wychwytywania zanieczyszczeń mechanicznych o wielkości 0,2 (±0,02) mm.

  26,10 zł
  W magazynie
 • 23,75 zł W magazynie

  Wysokiej jakości filtr skośny 1/2" typ: 2300 pełnoprzelotowy do instalacji gazowej w budynkach dla rodziny gazów 1, 2 ,3, do wychwytywania zanieczyszczeń mechanicznych o wielkości 0,2 (±0,02) mm.

  23,75 zł
  W magazynie
 • 22,90 zł W magazynie

  Wysokiej jakości filtr 1" skośny TYP 15 do instalacji wodociągowej, wykonany z mosiądzu, wyposażony w kosz ze stali nierdzewnej.

  22,90 zł
  W magazynie
 • 16,85 zł W magazynie

  Wysokiej jakości filtr 3/4 " skośny TYP 15 do instalacji wodociągowej, wykonany z mosiądzu, wyposażony w kosz ze stali nierdzewnej.

  16,85 zł
  W magazynie
 • 11,00 zł W magazynie

  Wysokiej jakości filtr 1/2 " skośny TYP 15 do instalacji wodociągowej, wykonany z mosiądzu, wyposażony w kosz ze stali nierdzewnej.

  11,00 zł
  W magazynie
 • 2 200,00 zł W magazynie

  Zmiękczacz wody Tadline Iryd ALTH-970710 (dawniej Altech) dla 3-4 osobowej rodziny. Miękka woda nie wysusza skóry, zapobiega powstawaniu łupieżu oraz alergii, a także dają wymierne efekty ekonomiczne: zmniejszają o 50% zużycie proszków do prania i innych środków czystości.

  2 200,00 zł
  W magazynie
 • 2 620,00 zł W magazynie

  Zmiękczacz wody Tadline Idyd (dawniej Altech) ALTH-952460 dla 4-6 osobowej rodziny. Miękka woda nie wysusza skóry, zapobiega powstawaniu łupieżu oraz alergii, a także dają wymierne efekty ekonomiczne: zmniejszają o 50% zużycie proszków do prania i innych środków czystości.

  2 620,00 zł
  W magazynie
 • 2 190,00 zł W magazynie

  Zmiękczacz wody Tadline Iryd ALTH-970709 (dawniej Altech) Miękka woda nie wysusza skóry, zapobiega powstawaniu łupieżu oraz alergii, a także dają wymierne efekty ekonomiczne: zmniejszają o 50% zużycie proszków do prania i innych środków czystości.

  2 190,00 zł
  W magazynie
 • 55,00 zł W magazynie

  Filtry narurowe 10" montowane są na doprowadzeniu wody do domu, dzięki czemu chronią całą instalację i wszystkie podłączone do niej urządzenia przed korozją i zanieczyszczeniem. Są to urządzenia jednostopniowe, jednak istnieje możliwość szeregowego lub równoległego podłączenia kilku filtrów jednocześnie.

  55,00 zł
  W magazynie
 • 55,00 zł W magazynie

  Filtry narurowe 10" montowane są na doprowadzeniu wody do domu, dzięki czemu chronią całą instalację i wszystkie podłączone do niej urządzenia przed korozją i zanieczyszczeniem. Są to urządzenia jednostopniowe, jednak istnieje możliwość szeregowego lub równoległego podłączenia kilku filtrów jednocześnie.

  55,00 zł
  W magazynie
 • 50,00 zł W magazynie

  Filtry narurowe 10" montowane są na doprowadzeniu wody do domu, dzięki czemu chronią całą instalację i wszystkie podłączone do niej urządzenia przed korozją i zanieczyszczeniem. Są to urządzenia jednostopniowe, jednak istnieje możliwość szeregowego lub równoległego podłączenia kilku filtrów jednocześnie.

  50,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów