Filtry woda, gaz

Filtry do instalacji wodnych i gazowych.

Woda i gaz to życie i energia. Dlatego ważne jest, aby ich parametry były zgodne z oczekiwaniami domowników. W naszej ofercie znajdą Państwo filtry do wody i stacje uzdatniania, dzięki którym ciecz krążąca w instalacji wod-kan, C.O. i C.W.U. spełniała określone warunki technologiczne. Oferujemy też zestaw...

Filtry do instalacji wodnych i gazowych.

Woda i gaz to życie i energia. Dlatego ważne jest, aby ich parametry były zgodne z oczekiwaniami domowników. W naszej ofercie znajdą Państwo filtry do wody i stacje uzdatniania, dzięki którym ciecz krążąca w instalacji wod-kan, C.O. i C.W.U. spełniała określone warunki technologiczne. Oferujemy też zestaw filtrów do gazu.

Oczyszczanie wody i gazu - dlaczego to takie ważne?

Woda to dobro, które jest podstawą funkcjonowania każdego gospodarstwa domowego. Krąży ona w instalacjach grzewczych, wodnych, a nawet kanalizacyjnych. Niestety, zmieniające się parametry wody, czyli:

  • wzrost zawartości niektórych pierwiastków i związków chemicznych (np. wapń, magnez),

  • rosnąca ilość zanieczyszczeń, takich jak np. resztki materiału do pakowania,

  • inne zabrudzenia, mogą doprowadzić do uszkodzenia elementów tych instalacji.

Sporym wyzwaniem jest wysoka twardość wody, która może negatywnie wpłynąć na pracę niektórych urządzeń AGD. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia, które umożliwiają zmiękczanie wody poprzez stosowanie jednorazowych, wymiennych wkładów.

A jak wygląda sytuacja z gazem? Domowe instalacje grzewcze zasilane gazem z rodziny 1, 2 i 3 są narażone na oddziaływanie różnych zanieczyszczeń stałych. Ich obecność może doprowadzić do pogorszenia parametrów spalania, a nawet do uszkodzenia pieca. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo również filtry gazowe, które oczyszczają paliwo z cząstek o określonej średnicy

Czym można oczyścić wodę lub gaz?

Na naszej stronie można znaleźć różnego rodzaju filtry, które są dostosowane zarówno do pracy w instalacjach wodnych, jak i gazowych. Posiadamy m.in. filtry do wody z wymiennymi końcówkami filtracyjnymi. Niektóre z nich zaprojektowane zostały tak, aby użytkownik mógł na bieżąco monitorować stan znajdującego się w środku układu odpowiedzialnego za filtrację wody.

Posiadamy również tak zaawansowane urządzenia, jak stacja uzdatniania wody. Wyposażono je w system wieloetapowego oczyszczania, który umożliwia usunięcie:

  • związków żelaza,

  • chloru używanego do oczyszczania wody,

  • nadmiaru kamienia (zmiękczanie wody),

  • bakterii i innych patogenów.

Atutem naszych urządzeń jest prostota montażu. Filtry można z łatwością podłączyć do instalacji, a ich wkłady można wymieniać bez konieczności każdorazowego odkręcenia całości. Z kolei dostępna w ofercie stacja uzdatniania wody została zaprojektowana tak, aby można było ją podłączyć bezpośrednio do wpustu zimnej wody.

Dlaczego warto postawić na oferowane systemy filtracyjne?

Oferujemy rozwiązania zaprojektowane z myślą o konkretnych rodzajach instalacji wodnych i gazowych. Parametry naszych filtrów są dokładnie opisane przez producenta, dzięki czemu klient od razu wie, jakie są właściwości poszczególnych rozwiązań. Poza tym technologie, które oferujemy klientom, są niezawodne i zapewniają dostęp do wody (lub gazu) o stałych parametrach chemicznych.

Reasumując, zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. U nas każdy znajdzie odpowiednie rozwiązanie dla swojej instalacji gazowej lub wodnej i kanalizacyjnej.

Więcej

Filtry woda, gaz Jest 34 produktów.

Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów