Pompy ciepła

Producenci

Nowe produkty

eRaty Santander Consumer Bank

Podgrzewacz wody użytkowej z pompą ciepła HEWALEX PCWU 200eK-1,8kW Zobacz większe

Podgrzewacz wody użytkowej z pompą ciepła HEWALEX PCWU 200eK-1,8kW

91.10.67

Nowy produkt

Pompa ciepła PCWU 200eK-1,8kW HEWALEX spełnia wymagania programu dofinansowania PROSUMENT.

Więcej szczegółów

do 3 dni roboczych.

6 237,00 zł brutto


Więcej informacji

Podgrzewacz pojemościowy wody zintegrowany z pompą ciepła typu powietrze/woda stanowi urządzenie przeznaczone do samodzielnego podgrzewania wody użytkowej lub we współpracy z konwencjonalnym źródłem ciepła - np. kotłem gazowym lub stałopalnym. Jest przeznaczony dla pokrywania standardowych potrzeb rodziny 3-4-osobowej.

 

Sprawdzone rozwiązania i minimum 4-letnia pełna bezpłatna gwarancja w standardzie.

 

Zbiornik z wysokogatunkowej stali emaliowanej wyposażony jest w wężownicę o powierzchni wymiany ciepła 1 m? . Zbiornik jest chroniony przed korozją warstwą emalii oraz anodą magnezową. Emailia jako zabeczieczenie antykorozyjne jest uznawane za sprawdzone w wieloletniej praktyce rozwiązanie, dodatkowo niewrażliwe na utrudnione warunki eksploatacji (jakość wody, tzw. prądy błądzące). Sprawdzone tradycyjne rozwiązania techniczne pozwalają udzielać standardowo 4-letniej gwarancji na całe urządzenie: podgrzewacz, moduł pompy ciepła i komponenty urządzenia.

 

Dla pompy ciepła PCWU 200eK-1,8kW zastosowano niezawodną sprężarkę rotacyjną oraz zabezpieczenia termiczne i grzałkę elektryczną 1,5 kW. Obudowa zewnętrza wykonana jest ze stali ocynkowanej lakierowanej w wysokiej temperaturze. Skuteczną izolację cieplną stanowi jednolita pianka poliuretanowa o grubości 50 mm.

 

Funkcjonalny i łatwy w obsłudze sterownik HW100

Sterownik HW100 umożliwia za pomocą jednego przycisku wybór jednego z trzech trybów pracy: standardowego, ekonomicznego lub szybkiego. W ten sposób można decydować o priorytecie komfortu oraz kosztów eksploatacyjnych, ponieważ w zależności od wybranego trybu pracy, może być włączona lub też trwale wyłączona dodatkowa grzałka elektryczna. Sterownik HW100 posiada również funkcję wygrzewu higienicznego (antylegionella), w ramach której użytkownik decyduje samodzielnie o czasie przeprowadzenia wygrzewu (np. wieczorem lub po powrocie z urlopu).

 

Podłączenie przewodów powietrza

Pompa ciepła PCWU 200eK-1,8kW przystosowana jest do podłączenia przewodów powietrza wentylacyjnego po stronie ssawnej i tłocznej. Dzięki temu możliwa jest praca niezależna od powietrza w pomieszczeniu, a także wykorzystanie schłodzonego powietrza usuwanego z pompy ciepła, do okresowego chłodzenia pomieszczeń.

 

Warunki gwarancji.

Nawet 5-letnia pełna gwarancja bez dodatkowych kosztów

 

Sprawdzone rozwiązania techniczne zastosowane w pompie ciepła PCWU 300eK-1,8kW pozwalają na objęcie jej szczególnie korzystnymi warunkami gwarancyjnymi. Standardowy okres gwarancji na całe urządzenie (pompa ciepła, podgrzewacz i pozostałe komponenty) wynosi 4 lata bez żadnych dodatkowych kosztów lub formalności. Możliwe jest dodatkowe bezpłatne przedłużenie okresu gwarancji do 5 lat po zarejestrowaniu przez użytkownika listy kontrolnej. Gwarancja obowiązuje od momentu zakupu urządzenia. Warunkiem wydłużenia gwarancji jest przesłanie do 30 dni od daty montażu (jednak nie później niż 90 dni od daty zakupu) listy kontrolnej na adres firmy lub zarejestrowanie listy kontrolnej w Strefie Użytkownika Hewalex.

Pliki do pobrania