Kosiarki

Producenci

Nowe produkty

eRaty Santander Consumer Bank

Kosiarka OLEO-MAC G 53 TK ALLROAD4 Zobacz większe

Kosiarka OLEO-MAC G 53 TK ALLROAD4

66079074E1M

Nowy produkt

Spalinowa kosiarka do trawy z napędem Oleo-Mac G 53 TK Allroad 4 ze stalowym korpusem i szerokością cięcia 51 cm, wyposażona w wysokie koła (200 mm przednie i 280 mm tylne). Urządzenie to łączy w sobie tradycyjną wytrzymałość modeli metalowych z większą płynnością jazdy również po nierównych terenach.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

1 949,00 zł brutto


Więcej informacji

  • Boczny kanał wyrzutowy dostępny jest jako wyposażenie seryjne: wystarczy otworzyć tunel boczny i wsunąć deflektor wyrzucający trawę.
  • Duże koła 200 mm – koła przednie i 280 mm – koła tylne. Konfiguracja gwarantująca większą płynność jazdy na nierównych terenach, większą zwrotność i łatwiejsze manewrowanie maszyną.
  • Ergonomiczna dźwignia hamulca silnika i napędu wykonane z tworzywa sztucznego zapewniają niezmiennie pewny i wygodny chwyt.
  • Wzmocniona i ergonomiczna dźwignia regulująca wysokość cięcia (w zakresie 5 pozycji).
  • Zaślepka umożliwiająca pracę w trybie rozdrabniania dostępna jest jako wyposażenie seryjne. Dostępny jest model z regulatorem umożliwiającym ustawienie odpowiedniej prędkości stosownie do typu ogrodu i roślinności.

 

 *Warunki gwarancji to między innymi: - 36 miesięcy przy zakupie konsumenckim - 12 miesięcy przy zakupie niekonsumenckim.- konieczność dokonywania płatnych przeglądów przed upływem 12 i 24 miesięcy (w przypadku 36 miesięcznej gwarancji).

Parametry techniczne

Korpus stal
Pojemność silnika 196 cm³
Silnik marka/model Emak K 800 OHV
Szerokość cięcia 51 cm
Napęd z napędem (3.6 Km/h)
Regulacja cięcia centralna
Wysokość cięcia od 28 do 75 mm
Koła 200/280 mm (przednie/ tylnie) - łożyska kulkowe
Funkcje zbieranie do kosza; mielenie, boczny wyrzut
Pojemność kosza 70 L
Ciężar 35.0 Kg

Produkty powiązane

Pliki do pobrania