Promocje

eRaty Santander Consumer Bank

Korki

Korki ocynkowane - stosowane są w rurociągach przeznaczonych do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów.

Korki Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • 1,70 zł W magazynie

  Korek z zeliwa ciągliwego, ocynkowany 1/2" stosowany w instalacjach ocynkowanych słuzących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. ??Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.????

  1,70 zł
  W magazynie
 • 1,77 zł W magazynie

  Korek z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 3/4" stosowany w instalacjach ocynkowanych słuzących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów.?? Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.????

  1,77 zł
  W magazynie
 • 2,07 zł W magazynie

  Korek z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 1" stosowany w instalacjach ocynkowanych słuzących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów. ??Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.????

  2,07 zł
  W magazynie
 • 3,69 zł W magazynie

  Korek z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 5/4" stosowany w instalacjach ocynkowanych słuzących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów.?? Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.????

  3,69 zł
  W magazynie
 • 4,44 zł W magazynie

  Korek z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 6/4" stosowany w instalacjach ocynkowanych słuzących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów.?? Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.????

  4,44 zł
  W magazynie
 • 8,45 zł W magazynie

  Korek z żeliwa ciągliwego, ocynkowany 2" stosowany w instalacjach ocynkowanych słuzących do przesyłania nieagresywnych cieczy i gazów.?? Do połączeń gwintowanych polecamy: taśmy teflonowe, pasty do gwintów i pakuły lniane.????

  8,45 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów