Grzejniki Biotherm

W ofercie BIOTHERM znajdą Państwo bogaty zestaw zróżnicowanych modeli grzejników łazienkowych, w dowolnie wybranym kolorze. Z myślą o najbardziej wymagających klientach Biotherm konsekwentnie rozszerza wzory grzejników, poszukuje nowych, unikalnych rozwiązań.

Grzejniki Biotherm Jest 108 produktów.

Podkategorie

 • Model EUROPA

  BIOTHERM model EUROPA- to z pewnością grzejniki na europejskim poziomie. Klasyka, elegancja i umiar stylistyczny to niezaprzeczalne atuty tego modelu. 
  W standardzie grzejniki są koloru białego, inne kolory dostępne na zamówienie.

 • Model JAMAJKA

  JAMAJKA - to z pewnością grzejniki który, doskonale komponuje się w nowoczesnych, bogatych w detale i minimalistycznych wnętrzach.
  Klasyka, elegancja i umiar stylistyczny to niezaprzeczalne atuty tego modelu.
  W standardzie grzejnik koloru białego, inne dostępne kolory tylko na zamówienie.

 • Model BORNEO

  BORNEO - to klasyczne grzejniki łazienkowe, które zachowując umiar i prostotę w swym wyglądzie doskonale komponuje się w każdym wnętrzu.
  Klasyka, elegancja i umiar stylistyczny to niezaprzeczalne atuty tego modelu. Grzejnik w standardzie koloru białego, inne kolory dostępne tylko na zamówienie.

 • Model POLINEZJA

  POLINEZJA to prawdziwa duma fabryki grzejników Biotherm. Unikalne biomorficzne, łagodne kształty. Starannie zaprojektowany detal. Dzieło najlepszych polskich designerów.

 • Model FIDŻI

  Starannie zaprojektowane. Dzieło najlepszych polskich designerów. Wbudowany uchwyt sprawia, że grzejnik FIDŻI doskonale sprawdzi się zarówno w pokoju, łazience jak i w kuchni.

na stronę
Pokazuje 37 - 48 z 108 elementów
 • 396,43 zł W magazynie

  Grzejnik do łazienki JAMAJKA 67/115 - subtelna linia, lekkość i prostota w połączeniu z niezawodną funkcjonalnością. Grzejnik w kolorze białym, inne kolory (RAL) dostęne na zamówienie.

  396,43 zł
  W magazynie
 • 399,51 zł W magazynie

  BORNEO 47x60 cm - klasyczny grzejnik (ręcznikowiec) łazienkowy. Doskonale komponuje się w każdym wnętrzu. Klasyka, elegancja i umiar stylistyczny to niezaprzeczalne atuty tego modelu.Grzejnik w białym kolorze. Inne kolory (RAL), dostępne na zamówienie.

  399,51 zł
  W magazynie
 • 406,40 zł W magazynie

  BORNEO 57x60 cm to klasyczny grzejnik łazienkowy który, zachowując umiar i prostotę w swym wyglądzie doskonale komponuje się w każdym wnętrzu. Klasyka, elegancja i umiar stylistyczny to niezaprzeczalne atuty tego modelu. Grzejnik koloru białego, inne dostepne kolory, tylko na zamówienie.

  406,40 zł
  W magazynie
 • 412,67 zł W magazynie

  BIOTHERM-EUROPA 43/155 - to grzejnik na europejskim poziomie. Klasyka, elegancja i umiar stylistyczny to niezaprzeczalne atuty tego modelu. Grzejnik koloru białego, inne kolory (paleta RAL) na zamówienie.

  412,67 zł
  W magazynie
 • 415,01 zł W magazynie

  BORNEO 47x75 cm - klasyczny grzejnik (ręcznikowiec) łazienkowy. Doskonale komponuje się w każdym wnętrzu. Klasyka, elegancja i umiar stylistyczny to niezaprzeczalne atuty tego modelu.Grzejnik w białym kolorze. Inne kolory (RAL), dostępne na zamówienie.

  415,01 zł
  W magazynie
 • 420,79 zł W magazynie

  BIOTHERM-EUROPA 53/155 to grzejnik na europejskim poziomie. Klasyka, elegancja i umiar stylistyczny to niezaprzeczalne atuty tego modelu. Grzejnik koloru białego, inne kolory (paleta RAL) na zamówienie.

  420,79 zł
  W magazynie
 • 420,91 zł W magazynie

  BORNEO 57x75 cm to klasyczny grzejnik łazienkowy, który zachowując umiar i prostotę w swym wyglądzie doskonale komponuje się w każdym wnętrzu. Klasyka, elegancja i umiar stylistyczny to niezaprzeczalne atuty tego modelu.

  420,91 zł
  W magazynie
 • 427,01 zł W magazynie

  BORNEO 47x95 - klasyczny grzejnik (ręcznikowiec) łazienkowy. Doskonale komponuje się w każdym wnętrzu. Klasyka, elegancja i umiar stylistyczny to niezaprzeczalne atuty tego modelu.Grzejnik w białym kolorze. Inne kolory (RAL), dostępne na zamówienie.

  427,01 zł
  W magazynie
 • 427,55 zł W magazynie

  Grzejnik do łazienki JAMAJKA 67/135 - subtelna linia, lekkość i prostota w połączeniu z niezawodną funkcjonalnością. Grzejnik w kolorze białym. Inne kolory (RAL) dostępne na zamówienie.

  427,55 zł
  W magazynie
 • 436,88 zł W magazynie

  BORNEO 57x95 cm to klasyczny grzejnik łazienkowy który, zachowując umiar i prostotę w swym wyglądzie doskonale komponuje się w każdym wnętrzu. Klasyka, elegancja i umiar stylistyczny to niezaprzeczalne atuty tego modelu.

  436,88 zł
  W magazynie
 • 446,49 zł W magazynie

  BIOTHERM-EUROPA 63/155 - to grzejnik na europejskim poziomie. Klasyka, elegancja i umiar stylistyczny to niezaprzeczalne atuty tego modelu. Grzejnik koloru białego, inne kolory (paleta RAL) na zamówienie.

  446,49 zł
  W magazynie
 • 449,20 zł W magazynie

  BORNEO 67x45 cm - klasyczny grzejnik (ręcznikowiec) łazienkowy. Doskonale komponuje się w każdym wnętrzu. Klasyka, elegancja i umiar stylistyczny to niezaprzeczalne atuty tego modelu.Grzejnik w białym kolorze. Inne kolory (RAL), dostępne na zamówienie.

  449,20 zł
  W magazynie
Pokazuje 37 - 48 z 108 elementów