HG

Kocioł HG wykorzystuje technikę dwustopniowego spalania – zgazowania paliwa i następującej po nim pirolizie, czyli spaleniu powstałych gazów. Podstawowym paliwem jest drewno opałowe. Wymiennik kotła wykonany jest z wysokiej jakości atestowanej blachy kotłowej o grubości 6-8 mm w postaci dwóch umieszczonych nad sobą komór – górnej, która służy ja...

Kocioł HG wykorzystuje technikę dwustopniowego spalania – zgazowania paliwa i następującej po nim pirolizie, czyli spaleniu powstałych gazów. Podstawowym paliwem jest drewno opałowe. Wymiennik kotła wykonany jest z wysokiej jakości atestowanej blachy kotłowej o grubości 6-8 mm w postaci dwóch umieszczonych nad sobą komór – górnej, która służy jako zasobnik opału i dolnej – łączącej funkcję komory spalania i popielnika. Pomiędzy komorami umieszczony jest ruszt, który umożliwia doskonałe zgazowanie drewna i łatwe usuwanie popiołu. Proces zgazowania drewna pozwala w pełni wykorzystać energię zgromadzoną w paliwie oraz spełnić restrykcyjne parametry emisyjne. Proces spalania jest regulowany innowacyjnym sterownikiem z dotykowym wyświetlaczem. Kocioł HG posiada wbudowany wentylator wyciągowy, który zabezpiecza przed cofaniem się dymu do kotłowni. Kocioł można montować w systemie zamkniętym.

Więcej

HG Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 10 361,52 zł 13 284,00 zł -22% Prosimy o pytać o dostępność kotła.

    Piec HG 25 kW wykorzystuje technikę dwustopniowego spalania, zgazowania paliwa i następującej po nim pirolizie, czyli spaleniu powstałych gazów. Podstawowym paliwem jest drewno opałowe.  Prosimy o pytać o dostępnoścć kotła.

    10 361,52 zł 13 284,00 zł -22%
    Obniżka!
    Prosimy o pytać o dostępność kotła.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji