Promocje

eRaty Santander Consumer Bank

Kotły KAWAH

Kotły Kawah to bardzo interesujące, a co ważniejsze niezawodne piece c.o., które charakteryzują się najwyższą jakością praktycznie pod każdym względem, a to za sprawą tego, że do ich produkcji wykorzystywane są tylko i wyłącznie atestowane materiały. Dlatego też wspomniane wyżej urządzenia grzewcze doskonale nadają się do ogrzewania takich budyn...

Kotły Kawah to bardzo interesujące, a co ważniejsze niezawodne piece c.o., które charakteryzują się najwyższą jakością praktycznie pod każdym względem, a to za sprawą tego, że do ich produkcji wykorzystywane są tylko i wyłącznie atestowane materiały. Dlatego też wspomniane wyżej urządzenia grzewcze doskonale nadają się do ogrzewania takich budynków jak np. pasaże handlowe, sklepy, mieszkania, domy, czy też pomieszczenia gospodarcze. Ponadto kotły Kawah, dzięki temu, że oferowane są w różnych wariantach, gdzie to mamy m.in. do czynienia z piecami na paliwa stałe, czyli np. węgiel oraz drewno, a także z kotłami automatycznymi na pellet bądź też ekogroszek, są w stanie sprostać praktycznie wszelkim oczekiwaniom, czy też potrzebom, które mogą być stawiane przez współczesnych klientów tudzież ich użytkowników. Dodatkowo opisywane urządzenia grzewcze, które dostępne są w konkurencyjnych cenach, ze względu na zastosowanie w nich najwyższej jakości komponentów zapewniają długoletnie ich użytkowanie.

Więcej

Kotły KAWAH Jest 14 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
 • 7 400,00 zł do 5 dni

  Kocioł Kawah KDC EKO AGRO 15kW  jest konstrukcją posiadającą automatyczny palnik retortowy, wykonanym z żaroodpornego żeliwa. Zaletą kotła jest obszerna komora paleniska umożliwiająca z dobrym skutkiem spalanie paliw stałych w postaci biomasy niedrzewnej.

  7 400,00 zł
  do 5 dni
 • 7 600,00 zł W magazynie

  Kocioł KDC EKO DUO AGRO 15kW jest konstrukcją posiadającą automatyczny palnik retortowy, wykonanym z żaroodpornego żeliwa. Zaletą kotła jest obszerna komora paleniska umożliwiająca z dobrym skutkiem spalanie paliw stałych w postaci biomasy niedrzewnej.

  7 600,00 zł
  W magazynie
 • 7 700,00 zł W magazynie

  Kocioł Kawah KDC EKO AGRO 20kW jest konstrukcją posiadającą automatyczny palnik retortowy, wykonanym z żaroodpornego żeliwa. Zaletą kotła jest obszerna komora paleniska umożliwiająca z dobrym skutkiem spalanie paliw stałych w postaci biomasy niedrzewnej.

  7 700,00 zł
  W magazynie
 • 8 100,00 zł W magazynie

  Kocioł KDC EKO DUO AGRO 20kW jest konstrukcją posiadającą automatyczny palnik retortowy, wykonanym z żaroodpornego żeliwa. Zaletą kotła jest obszerna komora paleniska umożliwiająca z dobrym skutkiem spalanie paliw stałych w postaci biomasy niedrzewnej.

  8 100,00 zł
  W magazynie
 • 8 200,00 zł W magazynie

  Kocioł Kawah KDC EKO AGRO 25kW jest konstrukcją posiadającą automatyczny palnik retortowy, wykonanym z żaroodpornego żeliwa. Zaletą kotła jest obszerna komora paleniska umożliwiająca z dobrym skutkiem spalanie paliw stałych w postaci biomasy niedrzewnej.

  8 200,00 zł
  W magazynie
 • 8 600,00 zł W magazynie

  Kocioł KDC EKO DUO AGRO 25kW jest konstrukcją posiadającą automatyczny palnik retortowy, wykonanym z żaroodpornego żeliwa. Zaletą kotła jest obszerna komora paleniska umożliwiająca z dobrym skutkiem spalanie paliw stałych w postaci biomasy niedrzewnej.

  8 600,00 zł
  W magazynie
 • 8 800,00 zł do 5 dni

  Kocioł Kawah KDC CLOVER 20 kW posiada zatwierdzoną DEKLARACJĘ ZGODNOŚCI zgodną z obowiązującymi obecnie dyrektywami oraz normami zarówno polskimi, jak i europejskimi. Deklaracje tę potwierdza znak CE zamieszczony na produkcie.

  8 800,00 zł
  do 5 dni
 • 9 300,00 zł do 5 dni

  Kocioł Kawah KDC CLOVER 25kW posiada zatwierdzoną DEKLARACJĘ ZGODNOŚCI zgodną z obowiązującymi obecnie dyrektywami oraz normami zarówno polskimi, jak i europejskimi. Deklaracje tę potwierdza znak CE zamieszczony na produkcie.

  9 300,00 zł
  do 5 dni
 • 9 300,00 zł pytaj o czas realizacji.

  Kocioł Kawah KDC EKO AGRO 30kW jest konstrukcją posiadającą automatyczny palnik retortowy, wykonanym z żaroodpornego żeliwa. Zaletą kotła jest obszerna komora paleniska umożliwiająca z dobrym skutkiem spalanie paliw stałych w postaci biomasy niedrzewnej.

  9 300,00 zł
  pytaj o czas realizacji.
 • 9 600,00 zł do 5 dni

  Kocioł KDC EKO DUO AGRO 30kW jest konstrukcją posiadającą automatyczny palnik retortowy, wykonanym z żaroodpornego żeliwa. Zaletą kotła jest obszerna komora paleniska umożliwiająca z dobrym skutkiem spalanie paliw stałych w postaci biomasy niedrzewnej.

  9 600,00 zł
  do 5 dni
 • 9 800,00 zł do 5 dni

  Kocioł Kawah KDC CLOVER 30kW posiada zatwierdzoną DEKLARACJĘ ZGODNOŚCI zgodną z obowiązującymi obecnie dyrektywami oraz normami zarówno polskimi, jak i europejskimi. Deklaracje tę potwierdza znak CE zamieszczony na produkcie.

  9 800,00 zł
  do 5 dni
 • 10 500,00 zł do 14 dni

  Kotły typu KDC BIO PELL CLOVER 15kW z podajnikiem pelletowym przeznaczone są do pracy w instalacjach centralnego ogrzewania grawitacyjnych lub pompowych w domach jednorodzinnych, punktach usługowych i handlowych, warsztatach, gospodarstwach wiejskich itp., o temperaturze wody zasilającej nieprzekraczającej 80°C.

  10 500,00 zł
  do 14 dni
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów