Instalacje miedziane

eRaty Santander Consumer Bank

Instalacje miedziane

Rury i kształtki miedziane renomowanej firmy VIEGA.

Instalacje miedziane do doskonały wybór o szerokim zastosowaniu. W naszym sklepie znajdziecie Państwo miedziane rury i łączniki, które są niezbędne do wykonania prac.

Instalacja wodna, gazowa i centralne ogrzewanie

Instalacja wodna to jedna z ważniejszych rzeczy, które należy wykonać już na poc...

Rury i kształtki miedziane renomowanej firmy VIEGA.

Instalacje miedziane do doskonały wybór o szerokim zastosowaniu. W naszym sklepie znajdziecie Państwo miedziane rury i łączniki, które są niezbędne do wykonania prac.

Instalacja wodna, gazowa i centralne ogrzewanie

Instalacja wodna to jedna z ważniejszych rzeczy, które należy wykonać już na początku każdego remontu. Profesjonalne wykonanie instalacji jest niezmiernie ważne dla powodzenia całego remontu mieszkania, domu czy też biura. Dobrze wykonana instalacja posłuży przez wiele lat. Zastosowanie miedzianych rur będzie najbardziej odpowiednie i najtrwalsze. Centralne ogrzewanie czy też instalacja gazowa także powinna zostać wykonana przy zastosowaniu wysokiej jakości materiałów. Z pomocą przychodzi nasz sklep.

Rury miedziane naszym sklepie?

Rury miedziane, które są bardzo solidne i odporne, stosować je można zarówno do ciepłej, jak i do zimnej wody, do instalacji gazowej i centralnego ogrzewania. Proponujemy Państwu rury miedziane twarde i miękkie o różnej długości. Wśród naszych produktów także kolanka jednokielichowe i dwukielichowe, obejścia, zaślepki fi-15, fi-18, fi-22 czy też fi-28, a także łuki jednokielichowe i dwukielichowe, zaślepki czy też złączniki i trójniki redukcyjne i równoprzelotowe.

Zapraszamy więc do zakupu naszych produktów. Sprawdź naszą ofertę grzejników aluminiowych oraz pieców. Atrakcyjne ceny i szeroki wybór gwarantowany. Mamy najlepsze rurki miedziane i elementy łączące. Szybka i tania wysyłka. W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami. Serdecznie zapraszamy.

Więcej

Instalacje miedziane Jest 180 produktów.

Podkategorie

 • Rury miedziane

  Rury miedziane twarde, miękkie, gatunek Cu-DHP (99,9% Cu) okrągłe bez szwu - przeznaczone do instalacji sanitarnych zimnej i ciepłej wody, instalacji grzewczych, rozprowadzania gazu i paliw płynnych do użytku domowego, odprowadzanie ścieków z instalacji, instalacje pożarnicze oraz instalacje ciśnieniowe i podciśnieniowe. Występują w stanie utwardzenia R290 (twarde) i R220 (miękkie).

  Rury miedziane cieszą się długotrwałym uznaniem jako niezawodne rozwiązanie w dziedzinie instalacji wodociągowych, centralnego ogrzewania i gazowych. Ich wysoka jakość i solidność sprawiają, że są one preferowanym wyborem wielu specjalistów w branży. Rurki z miedzi są nie tylko wytrzymałe, ale również elastyczne, umożliwiając łatwą i precyzyjną instalację. Dzięki swoim doskonałym właściwościom przewodzącym skutecznie rozprowadzają ciepło i zapewniają bezpieczny przepływ wody oraz gazu.

  Rurka miedziana miękka - idealna do instalacji wodociągowych, centralnego ogrzewania i gazu

  Rurka miedziana stanowi doskonałe rozwiązanie dla różnorodnych potrzeb w zakresie instalacji wodociągowych, centralnego ogrzewania oraz gazowych. Jej elastyczność i wytrzymałość sprawiają, że jest ona łatwa w montażu oraz gwarantuje solidność na długie lata. Poniżej znajdziesz kilka kluczowych cech tego produktu:

  • Wielofunkcyjność - rura jest odpowiednia do zastosowania w różnych typach instalacji, w tym wodociągowych, centralnego ogrzewania i gazowych. Zapewnia wszechstronne możliwości adaptacji do różnorodnych projektów.

  • Wyjątkowa długość - umożliwia elastyczne dopasowanie do konkretnych wymagań instalacyjnych. Pozwala to na zminimalizowanie łączeń i związanych z nimi potencjalnych wycieków.

  • Średnica i grubość ścianki - rurka miedziana miękka o średnicy 15 mm i grubości ścianki 1 mm zapewnia optymalną przepustowość i wytrzymałość, umożliwiając skuteczne przewodzenie wody i gazu.

  • Solidność i niezawodność - rury miedziane charakteryzują się doskonałą wytrzymałością mechaniczną, co gwarantuje ich niezawodność nawet w trudnych warunkach eksploatacyjnych. Są odporne na korozję i uszkodzenia, co przekłada się na długą żywotność instalacji.

  • Uniwersalność - rurki z miedzi są kompatybilne z różnymi rodzajami połączeń, takimi jak lutowanie miękkie czy zaciskanie. Zapewnia to elastyczność w wyborze techniki montażu, zgodnie z preferencjami i wymaganiami instalacji.

  Rury miedziane zgodne z normami jakości - gwarancja wysokiej jakości i zgodności

  Rury miedziane, które są zgodne z normami jakości, stanowią kluczowy element profesjonalnych instalacji wodociągowych, centralnego ogrzewania i gazowych. Gwarancja wysokiej jakości i zgodności z normami to istotny czynnik, który wpływa na niezawodność i trwałość tych rur.

  Zgodność z normami branżowymi oznacza, że rury miedziane spełniają ściśle określone standardy techniczne i jakościowe. Odpowiadają one wymaganiom dotyczącym materiałów, wytrzymałości, przewodności, ochrony przed korozją i wielu innych czynników istotnych dla instalacji wodociągowych i ogrzewania.

  Gwarancja wysokiej jakości i zgodności jest niezwykle istotna dla użytkowników i specjalistów wykonujących instalacje. Oznacza to, że rurki z miedzi są poddawane surowym testom i kontrolom jakościowym, aby zapewnić, że spełniają wszystkie wymagania.

  Rury, które spełniają normy jakości, są trwałe, niezawodne i odporne na uszkodzenia, co przekłada się na długą żywotność całej instalacji. Gwarancja zgodności z normami stanowi dodatkową wartość dla klientów, dając im pewność, że są one produktem rzetelnym, przeznaczonym do profesjonalnych zastosowań.

 • Złączki do lutowania

  Złączki lutowane z brązu i miedzi do rur miedzianych. Złączki do lutowania wykorzystywane w instalacjach co i c.w.u. z rur miedzianych.

 • Złączki zaprasowywane CO

  Viega Profipress - System złączek zaprasowywanych o zoptymalizowanym przepływie z miedzi (99,9% Cu-​DHP), brązu lub brązu krzemowego do rur miedzianych. W celu ochrony elementu uszczelniającego złączki zaprasowywane wyposażone są w cylindryczną prowadnicę rury. Złączka zaprasowywana od d64,0, z pierścieniem nacinającym ze stali nierdzewnej do zapewnienia mechanicznej wytrzymałości połączenia. Zaprasowanie następuje przed i za gniazdem elementu uszczelniającego. Nadaje się do instalacji natynkowych i podtynkowych, przewodów rozprowadzających i pionów instalacyjnych.

  Zakresy zastosowań:

  • Woda użytkowa
  • Ogrzewanie/podłączenie grzejnika
  • Woda opadowa
  • Sprężone powietrze, gazy obojętne
  • Instalacje wody chłodzącej
  • Zastosowania przemysłowe
  • Budowa urządzeń
na stronę
Pokazuje 37 - 72 z 180 elementów
Pokazuje 37 - 72 z 180 elementów