Instalacje PEX

Nowe produkty

eRaty Santander Consumer Bank

Instalacje PEX

Rury i kształtki PEX do stosowania w ogrzewaniu podłogowym, do centralnego ogrzewania, do instalacji ciepłej i zimnej wody użytkowej.

Instalacje PEX Jest 107 produktów.

Podkategorie

 • Rury PEX
  Rury PEX AL-PEX do stosowania w ogrzewaniu podłogowym, do centralnego ogrzewania, do instalacji ciepłej i zimnej wody użytkowej.
 • Kolana do PEX
  Kolana PEX do stosowania w ogrzewaniu podłogowym, do centralnego ogrzewania, do instalacji ciepłej i zimnej wody użytkowej.
 • Złączki PEX
  Mufy, złączki gz/gw do stosowania w ogrzewaniu podłogowym, do centralnego ogrzewania, do instalacji ciepłej i zimnej wody użytkowej.
 • Trójniki do PEX
  Trójniki PEX do stosowania w ogrzewaniu podłogowym, do centralnego ogrzewania, do instalacji ciepłej i zimnej wody użytkowej.
 • Rozdzielacze, szafki
  Szafki, rozdzielacze do stosowania w instalacjach: ogrzewania podłogowego, centralnego ogrzewania, do instalacji ciepłej i zimnej wody użytkowej.
 • Akcesoria
  Akcesoria do stosowania w instalacjach ogrzewania podłogowego, centralnego ogrzewania, oraz do instalacji ciepłej i zimnej wody użytkowej.
na stronę
Pokazuje 25 - 36 z 107 elementów
 • 8,75 zł W magazynie

  Trójnik PEX 16x1/2"x16 mufowy - mosiężna złączka zaciskowa, skręcana, z pierścieniem przeciętym, pokryta powłoką niklową. Złączka wyposażona jest w oringi oraz w podkładkę doczołową z tworzywa sztucznego, która zabezpiecza czoło rury przed korozją elektrochemiczną uniemożliwiając styk warstwy aluminium znajdującej się wewnątrz rury z mosiądzem, z którego...

  8,75 zł
  W magazynie
 • 9,00 zł W magazynie

  Złączka zaciskowa do PEX GW 3/4'x16.

  9,00 zł
  W magazynie
 • 9,60 zł W magazynie

  PEX-mufa 20x20. Złaczka odporna na korozję, mosiężne złączki zaciskowe, skręcane z pierścieniem. Posiadają oringi i podkładkę czołową. Kształtki są pokryte powłoką cynową obojętną dla zdrowia ludzkiego. Złączki posiadają Atest Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny??.??

  9,60 zł
  W magazynie
 • 9,80 zł W magazynie

  Rury PEX 25x2,5 Wavin używane są w ogrzewaniu podłogowym, do centralnego ogrzewania, do instalacji ciepłej i zimnej wody użytkowej.???

  9,80 zł
  W magazynie
 • 9,80 zł W magazynie

  Trójnik PEX 16x16x16 - mosiężna złączka zaciskowa, skręcana, z pierścieniem przeciętym, pokryta powłoką niklową. Złączka wyposażona jest w oringi oraz w podkładkę doczołową z tworzywa sztucznego, która zabezpiecza czoło rury przed korozją elektrochemiczną uniemożliwiając styk warstwy aluminium znajdującej się wewnątrz rury z mosiądzem, z którego wykonana...

  9,80 zł
  W magazynie
 • 10,10 zł W magazynie

  PEX-mufa redukcyjna 20x16. Złaczka odporna na korozję, mosiężne złączki zaciskowe, skręcane z pierścieniem. Posiadają oringi i podkładkę czołową. Kształtki są pokryte powłoką cynową obojętną dla zdrowia ludzkiego. Złączki posiadają Atest Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny??.??

  10,10 zł
  W magazynie
 • 10,50 zł W magazynie

  Kolano PEX 20x1/2" montażowe - mosiężna złączka zaciskowa, skręcana, z pierścieniem przeciętym, pokryta powłoką niklową. Złączka wyposażona jest w oringi oraz w podkładkę doczołową z tworzywa sztucznego, która zabezpiecza czoło rury przed korozją elektrochemiczną uniemożliwiając styk warstwy aluminium znajdującej się wewnątrz rury z mosiądzem, z którego...

  10,50 zł
  W magazynie
 • 12,00 zł W magazynie

  Kolano (pex) fi-20 x 20 - Odporne na korozję, mosiężne złączki zaciskowe, skręcane z pierścieniem. Posiadają oringi i podkładkę czołową. ??

  12,00 zł
  W magazynie
 • 12,50 zł W magazynie

  Kolano PEX 20x3/4" mufowe - mosiężna złączka zaciskowa, skręcana, z pierścieniem przeciętym, pokryta powłoką niklową. Złączka wyposażona jest w oringi oraz w podkładkę doczołową z tworzywa sztucznego, która zabezpiecza czoło rury przed korozją elektrochemiczną uniemożliwiając styk warstwy aluminium znajdującej się wewnątrz rury z mosiądzem, z którego...

  12,50 zł
  W magazynie
 • 12,50 zł W magazynie

  Trójnik PEX - GZ 20x3/4"x20. Odporne na korozję mosiężne (MO58) złączki zaciskowe, skręcane z pierścieniem.Posiadają oringi i podkładkę czołową. Kształtki są pokryte powłoką cynową obojętną dla zdrowia ludzkiego?.?

  12,50 zł
  W magazynie
 • 14,60 zł W magazynie

  Trójnik PEX 20x3/4"x20 mufowy - mosiężna złączka zaciskowa, skręcana, z pierścieniem przeciętym, pokryta powłoką niklową. Złączka wyposażona jest w oringi oraz w podkładkę doczołową z tworzywa sztucznego, która zabezpiecza czoło rury przed korozją elektrochemiczną uniemożliwiając styk warstwy aluminium znajdującej się wewnątrz rury z mosiądzem, z którego...

  14,60 zł
  W magazynie
Pokazuje 25 - 36 z 107 elementów