Instalacje PEX

Nowe produkty

eRaty Santander Consumer Bank

Instalacje PEX

Rury i kształtki PEX do stosowania w ogrzewaniu podłogowym, do centralnego ogrzewania, do instalacji ciepłej i zimnej wody użytkowej.

Instalacje PEX Jest 107 produktów.

Podkategorie

 • Rury PEX
  Rury PEX AL-PEX do stosowania w ogrzewaniu podłogowym, do centralnego ogrzewania, do instalacji ciepłej i zimnej wody użytkowej.
 • Kolana do PEX
  Kolana PEX do stosowania w ogrzewaniu podłogowym, do centralnego ogrzewania, do instalacji ciepłej i zimnej wody użytkowej.
 • Złączki PEX
  Mufy, złączki gz/gw do stosowania w ogrzewaniu podłogowym, do centralnego ogrzewania, do instalacji ciepłej i zimnej wody użytkowej.
 • Trójniki do PEX
  Trójniki PEX do stosowania w ogrzewaniu podłogowym, do centralnego ogrzewania, do instalacji ciepłej i zimnej wody użytkowej.
 • Rozdzielacze, szafki
  Szafki, rozdzielacze do stosowania w instalacjach: ogrzewania podłogowego, centralnego ogrzewania, do instalacji ciepłej i zimnej wody użytkowej.
 • Akcesoria
  Akcesoria do stosowania w instalacjach ogrzewania podłogowego, centralnego ogrzewania, oraz do instalacji ciepłej i zimnej wody użytkowej.
na stronę
Pokazuje 13 - 24 z 107 elementów
 • 6,50 zł W magazynie

  Trójnik PEX - GZ 16x1/2"x16. Odporne na korozję mosiężne (MO58) złączki zaciskowe, skręcane z pierścieniem. Posiadają oringi i podkładkę czołową. Kształtki są pokryte powłoką cynową obojętną dla zdrowia ludzkiego?.

  6,50 zł
  W magazynie
 • 6,60 zł W magazynie

  PEX-złączka GZ 20x3/4". Złaczki odporne na korozję, mosiężne złączki zaciskowe, skręcane z pierścieniem. Posiadają oringi i podkładkę czołową. Kształtki są pokryte powłoką cynową obojętną dla zdrowia ludzkiego. Złączki posiadają Atest Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny??.?

  6,60 zł
  W magazynie
 • 6,60 zł W magazynie

  PEX-złączka GW 20x3/4". Złączki odporne na korozję, mosiężne złączki zaciskowe, skręcane z pierścieniem. Posiadają oringi i podkładkę czołową. Kształtki są pokryte powłoką cynową obojętną dla zdrowia ludzkiego. Złączki posiadają Atest Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny??

  6,60 zł
  W magazynie
 • 7,50 zł W magazynie

  Kolano (pex) fi-16 x 16 - Odporne na korozję, mosiężne złączki zaciskowe, skręcane z pierścieniem. Posiadają oringi i podkładkę czołową. ?

  7,50 zł
  W magazynie
 • 7,80 zł W magazynie

  PEX-złączka GZ 20x1/2". Złaczki odporne na korozję, mosiężne złączki zaciskowe, skręcane z pierścieniem. Posiadają oringi i podkładkę czołową. Kształtki są pokryte powłoką cynową obojętną dla zdrowia ludzkiego. Złączki posiadają Atest Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny??.?

  7,80 zł
  W magazynie
 • 7,80 zł W magazynie

  PEX-złączka GW 20x1/2". Złączki odporne na korozję, mosiężne złączki zaciskowe, skręcane z pierścieniem. Posiadają oringi i podkładkę czołową. Kształtki są pokryte powłoką cynową obojętną dla zdrowia ludzkiego. Złączki posiadają Atest Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny??.

  7,80 zł
  W magazynie
 • 8,05 zł W magazynie

  Trójnik PEX 16x3/4"x16 mufowy - mosiężna złączka zaciskowa, skręcana, z pierścieniem przeciętym, pokryta powłoką niklową. Złączka wyposażona jest w oringi oraz w podkładkę doczołową z tworzywa sztucznego, która zabezpiecza czoło rury przed korozją elektrochemiczną uniemożliwiając styk warstwy aluminium znajdującej się wewnątrz rury z mosiądzem, z którego...

  8,05 zł
  W magazynie
 • 8,20 zł W magazynie

  Kolano PEX 16x1/2" montażowe - mosiężna złączka zaciskowa, skręcana, z pierścieniem przeciętym, pokryta powłoką niklową. Złączka wyposażona jest w oringi oraz w podkładkę doczołową z tworzywa sztucznego, która zabezpiecza czoło rury przed korozją elektrochemiczną uniemożliwiając styk warstwy aluminium znajdującej się wewnątrz rury z mosiądzem, z którego...

  8,20 zł
  W magazynie
 • 8,20 zł W magazynie

  Kolano PEX 20x1/2" nyplowe - mosiężna złączka zaciskowa, skręcana, z pierścieniem przeciętym, pokryta powłoką niklową. Złączka wyposażona jest w oringi oraz w podkładkę doczołową z tworzywa sztucznego, która zabezpiecza czoło rury przed korozją elektrochemiczną uniemożliwiając styk warstwy aluminium znajdującej się wewnątrz rury z mosiądzem, z którego...

  8,20 zł
  W magazynie
 • 8,30 zł W magazynie

  Kolano PEX 20x1/2" mufowe - mosiężna złączka zaciskowa, skręcana, z pierścieniem przeciętym, pokryta powłoką niklową. Złączka wyposażona jest w oringi oraz w podkładkę doczołową z tworzywa sztucznego, która zabezpiecza czoło rury przed korozją elektrochemiczną uniemożliwiając styk warstwy aluminium znajdującej się wewnątrz rury z mosiądzem, z którego...

  8,30 zł
  W magazynie
 • 8,30 zł W magazynie

  Trójnik PEX - GZ 16x3/4"x16. Odporne na korozję mosiężne (MO58) złączki zaciskowe, skręcane z pierścieniem. Posiadają oringi i podkładkę czołową. Kształtki są pokryte powłoką cynową obojętną dla zdrowia ludzkiego?.?

  8,30 zł
  W magazynie
 • 8,70 zł W magazynie

  Kolano PEX 20x3/4" nyplowe - mosiężna złączka zaciskowa, skręcana, z pierścieniem przeciętym, pokryta powłoką niklową. Złączka wyposażona jest w oringi oraz w podkładkę doczołową z tworzywa sztucznego, która zabezpiecza czoło rury przed korozją elektrochemiczną uniemożliwiając styk warstwy aluminium znajdującej się wewnątrz rury z mosiądzem, z którego...

  8,70 zł
  W magazynie
Pokazuje 13 - 24 z 107 elementów