Kategorie

Gazowy kocioł kondensacyjny VITODENS 111-W (6,5-19,0kW) ze zintegrowanym zasobnikiem c.w.u.

Gazowy kocioł kondensacyjny VITODENS 111-W (6,5-19,0kW) ze zintegrowanym zasobnikiem c.w.u.

Kocioł gazowy Viessmann VITODENS 111-W (6,5-19,0kW) ze zintergrowanym zasobnikiem c.w.u., przystosowany do spalania gazu ziemnego GZ-50.Wiszący, gazowy kocioł kondensacyjny Vitodens 111-W - idealny dla mieszkań i domów jednorodzinnych. Bez problemu można go powiesić we wnęce w łazience, kuchni czy też pomieszczeniu gospodarczym.

Więcej szczegółów


6 885,00 zł brutto

B1LB027

Stan: Tego produktu brak w magazynie


Kocioł gazowy Viessmann dysponuje wbudowanym ładowanym warstwowo zasobnikiem c.w.u. ze stali szlachetnej, o pojemności 46 litrów. Pod względem komfortu korzystania z ciepłej wody, jej dostępna ilość jest porównywalna z ustawionym osobno tradycyjnym podgrzewaczem c.w.u. (z wężownicą) o pojemności 150 litrów. Pobierając ciepłą wodę z zasobnika, jest on uzupełniany wodą wodociągową, która w podgrzewaczu przepływowym (wymienniku płytowym) od razu ogrzewana jest do wymaganej temperatury i od razu można z niej korzystać. Taki sposób ogrzewania c.w.u. jest szczególnie efektywny przy napełnianiu wanny lub dłuższych kąpielach pod natryskiem. Pozwala to na korzystanie z dwóch punktów poboru ciepłej wody jednocześnie.

Kocioł Vitodens 111-W wyposażono w wymiennik ciepła Inox-Radial, wyróżniający się trwałością, niezawodnością i zawsze wysokim stopniem wykorzystania ciepła kondensacji.

Przegląd zalet:

  • Zajmujący wyjątkowo mało miejsca wiszący, gazowy kocioł kondensacyjny, ze zintegrowanym ładowanym warstwowo zasobnikiem c.w.u.
  • Wysoki komfort korzystania z ciepłej wody, dzięki systemowi ładowania warstwowego zasobnika c.w.u. o pojemności 46 litrów, ze stali szlachetnej
  • Długowieczny i efektywny dzięki wymiennikowi ciepła Inox-Radial z kwasoodpornej stali szlachetnej
  • Wysokosprawny i trwały palnik cylindryczny MatriX, o szerokim zakresie modulacji mocy grzewczej i o specjalnej konstrukcji - odporny na wysokie obciążenia termiczne
  • Łatwy w obsłudze regulator kotła, przystosowany do sterowania temperaturą pomieszczenia lub pogodowo
  • Lepsze dopasowanie mocy kotła do zapotrzebowania budynku na ciepło, dzięki możliwości ograniczenia maksymalnej mocy kotła pracującego na potrzeby ogrzewania domu
  • Duża wydajność ciepłej wody dzięki automatycznemu zwiększeniu mocy grzewczej kotła przy ogrzewaniu c.w.u. (funkcja „booster”)
  • Możliwość zabudowy - nie jest wymagane pozostawienie odstępów po bokach kotłaVITODENS 111-W (6,5-19,0kW) ze zintergrowanym zasobnikiem c.w.u. jest przystosowany do spalania gazu ziemnego GZ-50.

Dane techniczne kotła gazowego VITODENS 111-W