Kategorie

Zawór wodny VALVEX 1/2 x 3/8 kątowy z filtrem

Zawór wodny VALVEX 1/2 x 3/8 kątowy z filtrem

VALVEX S.A. - to fabryka zajmująca czołową pozycję wśród polskich jak i europejskich producentów armatury sanitarnej i instalacyjnej. Ponad 80-letnie doświadczenie, własne biuro konstrukcyjne i technologiczne, wysoko wykwalifikowana kadra, nowoczesny park maszynowy, stawiają fabrykę wśród najlepszych w branży.

Więcej szczegółów


14,50 zł brutto

65 dostępnych

Valvex S.A. - to fabryka zajmująca czołową pozycję wśród polskich jak i europejskich producentów armatury sanitarnej i instalacyjnej. Ponad 80-letnie doświadczenie, własne biuro konstrukcyjne i technologiczne, wysoko wykwalifikowana kadra, nowoczesny park maszynowy, stawiają fabrykę wśród najlepszych w branży.

Valvex -  posiada nowoczesny system zapewnienia jakości, certyfikowany na zgodność z normą ISO 9001 z akredytacjami na rynek Polski, Niemiec, USA, Kanady i Anglii.

 

       Oferowane przez Valvex wyroby są zgodne z obowiązującymi normami PN, DIN, AGA, i EN. Posiadają wymagane certyfikaty i świadectwa dopuszczające je do stosowania w budownictwie.

 

OPIS ZAWORU:

- Zawór kątowy kulowy z filtrem 1/2" – 3/8", bez nakrętki. 

- dopuszczalne ciśnienie robocze 1MPa

- dopuszczalna temperatura robocza 100°C

- korpus i czop kulisty wykonany z mosiądzu

- szczelność zaworu zapewniają uszczelnienia wykonane z gumy NBR

- pokrętło wykonane z tworzywa ABS

- całość ozdobnie chromowana

- produkt fabrycznie nowy

5 LAT GWARANCJI !!!

 

Gwarancją poprawnej bezawaryjnej pracy zaworów EKO jest stosowanie ich w instalacjach pozbawionych zanieczyszczeń stałych.