Kategorie

Elektryczny ogrzewacz wody Galmet Neptun SG 40l Elektronik

Elektryczny ogrzewacz wody Galmet Neptun SG 40l Elektronik

Elektryczny ogrzewacz typu Galmet SG Neptun SG 40l Elektronik -  ocieplony pianką poliuretanową przeznaczony są do podgrzewania wody w pomieszczeniach użytkowych. Możliwość montażu: pionowy.

Więcej szczegółów


515,25 zł brutto


Elektryczny podgrzewacz wody Galmet NEPTUN SG 40l  • Nawet o 50% dłuższa żywotność zbiornika dzięki RESIST-TECH®.
  • Najwyższej jakości emalia ceramiczna EXTRA GLASS®.
  • Zabezpieczenie anodą magnezową.
  • Płynna regulacja temperatury.
  • Sterownik Elektronik

 

Pojemny ogrzewacz elektryczny o sprawdzonej konstrukcji. Dostarcza 40 litrów ciepłej wody. Wydajna grzałka elektryczna umożliwia szybkie podgrzewanie wody użytkowej. Technologia PLASTIC-SLEEVE® dba o stabilną i długą pracę ogrzewacza. Zaprojektowane w części dolnej przyłącza pozwalają na łatwy i estetyczny montaż w pozycji pionowej.

Sprawdzona izolacja

Technologia ocieplenia w połączeniu z wysokiej jakości użytymi materiałami  oraz  inteligentnym sterowaniem gwarantuje szybki i nieprzerwany dostęp do ciepłej wody użytkowej oraz dbałość o ekonomiczną pracę ogrzewacza.

Bezpieczne użytkowanie

Wypalana, w wysokiej temperaturze, emalia ceramiczna EXTRA GLASS® chroni wnętrze zbiornika przed korozją i zapewnia higieniczne użytkowanie. Zainstalowana w dennicy wydajna grzałka elektryczna umożliwia szybkie podgrzanie wody i utrzymanie jej w ustalonej temperaturze. Zbiornik ogrzewacza posiada również aktywne zabezpieczenie antykorozyjne w postaci wysokiej jakości anody magnezowej.  

Wygodne sterowanie

Sterownik ogrzewacza elektrycznego Neptun² zapewnia płynną regulację temperatury w zależności od zapotrzebowania użytkowników. Umiejscowiony jest w dolnej części ogrzewacza, co pozwala na szybki dostęp i wygodne sterowanie.

  • Neptun² Elektronik - sterownik wyposażony w cyfrowy wyświetlacz LED prezentujący bieżącą temperaturę wody.

 

Gwarantowana jakość

Najlepsze surowce, zaawansowana technologia produkcji i wykwalifikowana kadra gwarantują najwyższą jakość produktów, na każdym etapie produkcji. Pozwala to zaoferować użytkownikom ogrzewaczy Neptun² 60 miesięcy gwarancji.** 

* Opcja za dopłatą 

** Szczegóły w karcie gwarancyjnej

Schemat ogrzewacza wody Galmet Neptun, pojemność: 40 - 140 litrów

Parametry Techniczne: 

Dane techniczne Galmet Neptun 40, 60, 80, 100, 120, 140l